Фігуристи Морозов та Волосожар виграли чемпіонат України

Опубліковано: 17:00, 25 Гру 2009 р.

Розмір тексту:

Не в образу лижникам, біатлоністам та іншим представникам зимових видів, але саме змагання фігуристів є головною ізюминкою програми Білих Олімпіад, за смаком з якою зрівняється хіба-що хокей. У Дніпропетровську, в місцевому спорткомплексі Метеор, де 23 грудня закінчився чемпіонат України з фігурного катання, визначилися переможці національної першості та головні надії нашої країни на нагороди в Олімпійських іграх-2010. Наші сподівання покладаються на пару – Станіслав Морозов та Тетяна Волосожар.

На чемпіонаті України у спортивних пар інтриги взагалі не було. Рівень Тетяни та Станіслава нині настільки високий, що змагатися з ними тут просто нікому. Навіть спрощена довільна програма у виконанні цих фігуристів залишила усіх конкурентів далеко позаду. Як зізнаються самі спортсмени, такі результати – це вплив німецького тренера Інго Штоєра, який навіть сам складає для них музику.

Чи на стільки хороший рівень демонструватиме пара Волосожар-Морозов і на міжнародних змаганнях ми дізнаємося вже дуже скоро. Наприкінці січня на фігуристів чекає чемпіонат Європи у Хельсінкі, а у лютому Олімпіада у Ванкувері.

27/05, 18:16 // Автомото

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо здобув перемогу в гонці у Монте-Карло.
Ліга чемпіонів.

26/05, 23:39 // Футбол

Ліга чемпіонів. "Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"

3:1 на користь "вершкових" та жахіття для Каріуса.

24/05, 17:31 // Блоги та авторські матеріали

"Дракон" для "Динамо". Чи варто киянам брати нападника "Порту"

Вже другий день інтернетом гуляє інформація про те, що нападник "Порту" Гонсалу Пасьєнсія може перейти у київське "Динамо".
Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка

23/05, 22:05 // Блоги та авторські матеріали

Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка "Динамо"

Буквально у найближчі години "Динамо" офіційно підсилиться півзахисником бразильського "Палмейраса" Даніло Пінейро, котрого всі називають Че-Че.

18:16   Формула-1. Ріккардо виграв гонку в Монако, Феттель вище за Хемілтона  // Автомото
   23:39   Ліга чемпіонів. "Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"  // Футбол
   17:31   "Дракон" для "Динамо". Чи варто киянам брати нападника "Порту"  // Блоги та авторські матеріали
   22:05   Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   20:54   "Чорноморець" мінімально обіграв "Полтаву"  // Футбол
   19:05   "Зірка" та "Десна" розійшлись миром  // Футбол
   18:29   З поверненням, "Леви"! Чому ФК "Львів" в УПЛ - це добре для всіх  // Блоги та авторські матеріали
   16:29   Викриття організаторів договірних матчів. 57 злочинів, 327 причетних та інші деталі  // Футбол
   14:10   Чорна мітка. Чому Ахметов більше не хоче бачити Срну в команді  // Блоги та авторські матеріали
   20:34   Колумбійський діамант. Що варто знати про нову трансферну ціль "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   18:55   "Ворскла" взяла "бронзу" в грі з "Зорею", "Верес" і "Маріуполь" розписали мир  // Футбол
   15:18   WTA Рим. Фінал. Світоліна захистила титул, обігравши першу ракетку світу  // Теніс
   11:15   "Ворскла" - "Зоря". ОНЛАЙН  // Футбол
   23:16   Самостріл чи очищення? Чому "Динамо" виставляє за двері трьох топ-гравців  // Блоги та авторські матеріали
   23:09   Кубок Німеччини. "Айнтрахт" сенсаційно обіграв "Баварію" у фіналі  // Футбол
   22:00   Кубок Німеччини. Фінал. "Баварія" - "Айнтрахт". ОНЛАЙН  // Футбол
   21:28   "Динамо" завершило сезон третьою перемогою над "Шахтарем"  // Футбол
   21:08   Кубок Англії. "Челсі" мінімально обіграв МЮ у фіналі  // Футбол
   18:55   "Карпати" відправили "Сталь" в 1 лігу, рятівна перемога "Чорноморця"  // Футбол
   19:00   Фонсека прогадав. Чому на "Шахтар" чекає занепад  // Блоги та авторські матеріали
   23:20   Офіційно. Фонсека підписав новий контракт з "Шахтарем"  // Футбол
   18:05   Дивна історія. Чому на "Арені Львів" змусили зняти банер з героєм АТО   // Блоги та авторські матеріали
   23:37   Ліга Європи. "Атлетіко" здобуло трофей, розгромивши "Марсель"  // Футбол
   18:33   Ігри в пісочниці. Чому "Металіст 1925" - мертвий проект  // Блоги та авторські матеріали
   20:00   Офіційно. Олег Гусєв покидає "Динамо"  // Футбол
   19:00   УЄФА дала "тягла". Що буде Павелку за знущання з кубка Ліги чемпіонів  // Блоги та авторські матеріали
   19:00   Це вже дно? Як кубок Ліги чемпіонів став іграшкою прийомної доньки Павелка (ФОТО)  // Блоги та авторські матеріали
   21:42   "Шахтар" став чемпіоном України, "Динамо" перемогло "Зорю"  // Футбол
   19:31   Тривожний дзвіночок. Чому Ломаченку час зупинитися  // Блоги та авторські матеріали
   18:08   Формула-1. Хемілтон виграв гонку в Іспанії, Феттель - лише четвертий  // Автомото
   17:14   Непотрібний "Динамо" легіонер може перебратися в Туреччину  // Футбол
   16:40   Стало відомо, скільки Головкін заробить за бій з українцем  // Бокс
   16:06   На фіналі Ліги чемпіонів підтримали українського в'язня Кремля (ФОТО)  // Трибуна
   16:03   Формула-1. Гран-прі Монако. ОНЛАЙН  // Автомото
   15:32   Непереможний українець знищив боксера з Африки вже у першому раунді (+ВІДЕО)  // Бокс
   14:58   Шовковського притягнуть до суду через землю в Карпатах  // Футбол
   14:24   Ролан Гаррос. Світоліна почала з непростої перемоги  // Теніс
   13:50   Ліга чемпіонів. Визначились всі ймовірні суперники "Динамо" у кваліфікації  // Футбол
   13:16   НБА. "Голден Стейт" вирівняв серію проти "Х'юстона"  // Баскетбол
   12:42   Кварцяний очолив аматорський колектив з відомим ім'ям  // Футбол
   11:40   Гаряча дружина гравця "Динамо" спокушає тілом у Туреччині (ФОТО)  // Трибуна
   11:25   Плей-офф за місце в УПЛ. "Десна" - "Зірка". ОНЛАЙН  // Футбол
   10:44   Наставник збірної Білорусі видав інсайд про трансфери "Динамо"  // Футбол
   10:16   Лунін - про інтерес "Динамо" і "Шахтаря"  // Футбол
   09:47   Недовго музика лунала. Клуб Алієва став банкрутом  // Футбол
   09:24   Суркіс: "Динамо" мало шанс підписати Салаха і Кака  // Футбол
   09:00   "Динамо" відпускає легіонера, нові клуби Срни, Луніна та Феррейри  // Футбол
   20:00   Бразилець "Зорі" натякнув на відхід  // Футбол
   19:48   Формула-1. Гран-прі Монако. Ріккардо завоював поул, за ним - Феттель і Хемілтон  // Автомото
   19:00   Турецькі гранди воюють за бомбардира з УПЛ  // Футбол
   17:48   WBSS. Усик та Гассієв дізнаються вердикт в найближчі дні  // Бокс
   17:14   Шевченко зізнався, чому покинув політику  // Футбол
   16:40   Іноземний клуб прагне підписати контракт із українським тренером  // Футбол
   16:06   Офіційно. Ще один український клуб ліквідували  // Футбол
   15:32   Асистент Шевченка таки перебереться в Росію  // Футбол
   14:58   Капітан "Динамо": Дістав квитки на фінал ЛЧ через збірну  // Футбол
   14:24   Капітан "Шахтаря" прокоментував трансфер за кордон  // Футбол
   13:50   ФФУ реалізовує квитки на фінал ЛЧ через спекулянтів  // Футбол
   13:16   Збірна України поповнилась новими гравцями  // Футбол
   12:48   "Динамо" збирається торгувати іноземцем  // Футбол
   12:13   Рамос: Чудово, якщо фінал допоможе Україні як державі  // Футбол