Марина Прищепа завоювала "бронзу" на ЧЄ з дзюдо

Опубліковано: 20:04, 25 Кві 2010 р.

Розмір тексту:

Бронзова медаль Марини Прищепи (78кг) стала єдиною нагородою українців на чемпіонаті Європи з дзюдо, що завершився у австрійському Відні. У вирішальній сутичці за третю сходинку срібна призерка минулорічного чемпіонату світу здолала італійку Асунту Галеоне.

Зі здобуттям нагороди спортсменку та її тренерів привітав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Додамо, що за підсумками чемпіонату Європи українці посіли 18 загальнокомандне місце.

Нагадаємо, Артем Блошенко, який виступає в категорії до 100 кг, трохи не дотягнув до "бронзи".

Після поразки в другій сутичці Блошенко продовжив виступ у втішному турнірі. На жаль, в сутичці за "бронзу" Артем поступився ізраїльтянину Аріелю Зеєва.

Станіслав Бондаренко, який виступає в категорії понад 100 кг, став сьомим на чемпіонаті Європи. Вигравши в першій сутичці, потім українець зазнав дві поразки. Таким чином, він посів сьоме місце у підсумковій класифікації.

Наталія Смаль, яка виступає у ваговій категорії до 70 кг, в першій же сутичці на чемпіонаті Європи з дзюдо зазнала поразки.

Світлана Чепуріна була близька до того, щоб завоювати медаль, але у підсумковій класифікації виявилася п'ятою.

Вадим Синявський, який виступає у ваговій категорії до 90 кг, в першому раунді зламав опір румуна Валентина Раду, але в другому зазнав поразки від молодого шведського дзюдоїста Маркуса Німана.

У категорії до 60 кг українець Георгій Зантарая програв сутичку в третьому колі французові Софіане Мілу.

Слідом за Зантараєю, свої виступи на континентальній першості у Відні припинив ще один фаворит з України Володимир Сорока. У категорії до 73 кг вже екс-чемпіон Європи у першому колі поступився болгарину Костадін Топалову.

У змаганнях до 66 кг у чоловіків Сергій Плієв відразу ж поступився угорцеві Міклошу Унгварі. У жінок наша Тетяна Луснікова (48 кг) програла на старті Валентині Москатт з Італії. Марія Буйок у вазі до 52 кг. у першій сутичці виявився слабшою за Марін Крає (Німеччина).

"Динамо" легко розібралось з "Вересом"

Київське "Динамо" розгромило рівненський "Верес" в останній грі 28 туру УПЛ.

22/04, 15:59 // Футбол

"Зоря" перемагає "Маріуполь", "Карпати" б'ють "Олімпік"

В неділю відбулись чергові матчу 28 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.
Хокейне відродження. Як у збірної України нарешті з'явилось майбутнє

21/04, 21:53 // Блоги та авторські матеріали

Вчора юнацька збірна України з хокею пробилася до другого за силою дивізіону чемпіонату світу.

22:52   Що діється? Чому поліція затримала фаната "Шахтаря", котрий спалив прапор "Новоросії"  // Блоги та авторські матеріали
   18:58   "Динамо" легко розібралось з "Вересом"  // Футбол
   15:59   "Зоря" перемагає "Маріуполь", "Карпати" б'ють "Олімпік"  // Футбол
   21:53   Хокейне відродження. Як у збірної України нарешті з'явилось майбутнє  // Блоги та авторські матеріали
   18:51   "Шахтар" не без проблем обіграв "Ворсклу"  // Футбол
   16:01   "Олександрія" переграла "Чорноморець", нічия "Сталі" та "Зірки"  // Футбол
   07:30   Кубок Іспанії. Фінал. "Барселона" - "Севілья". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   22:01   ЧС з хокею (U-18). Україна виграла домашній турнір  // Хокей
   16:58   Вбити стадіон. Як "ДНР" морально принизила "Донбас Арену" (+ФОТО)  // Блоги та авторські матеріали
   09:25   Офіційно. Ребров залишився без роботи  // Футбол
   23:08   Шайтан постарався. Чому Реброва прогнали з Саудівської Аравії  // Футбол
   20:56   Кубок України. "Шахтар" та "Динамо" спокійно вийшли у фінал  // Футбол
   20:33   Могила для Путіна. Чим стане для Росії ЧС-2018  // Блоги та авторські матеріали
   22:20   Ще один? Український капітан іноземного клубу хоче змінити громадянство  // Блоги та авторські матеріали
   15:37   Несподіваний поворот. Чи зіграє Срна коли-небудь за "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   22:11   "Ворскла" знищила "Зорю", "Карпати" обіграли "Сталь"  // Футбол
   19:00   Врятувати рядового Хачеріді. Що може зберегти Євгена в "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   11:40   Формула-1. Ріккардо виграв гонку в Китаї, Феттель - восьмий після аварії  // Автомото
   22:13   "Динамо" - чемпіон? Що означає перемога киян над "Шахтарем"  // Блоги та авторські матеріали
   19:02   "Динамо" мінімально обіграло "Шахтар" на виїзді  // Футбол
   15:57   "Маріуполь" впевнено обіграв "Верес"  // Футбол
   14:45   Офіційно. Макаренко переходить у "Андерлехт"  // Футбол
   19:00   Час додому? Який український клуб може очолити Ребров  // Блоги та авторські матеріали
   14:43   Ліга чемпіонів. "Реал" зіграє з "Баварією", а "Ліверпуль" з "Ромою"  // Футбол
   13:55   Ліга Європи. "Арсенал" зіграє з "Атлетіко", а "Зальцбург" з "Марселем"  // Футбол
   00:11   Ліга Європи. "Арсенал" й "Атлетіко" - у півфіналі, "Лаціо" вилітає  // Футбол
   20:31   Прогадали. Топ-5 лідерів, які покинули "Динамо" і пішли під укіс  // Блоги та авторські матеріали
   23:55   Ліга чемпіонів. "Реал" на зубах пройшов "Ювентус", "Баварія" у півфіналі  // Футбол
   19:00   Пристрасті за Мораесом. Чи перейде нападник "Динамо" у "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   10:44   Мораес вже обрав собі номер у "Шахтарі" (+ФОТО)  // Футбол
   16:27   WTA. Штуттгарт. Костюк створила сенсацію в фіналі кваліфікації  // Теніс
   16:16   Легендарний український клуб може стати аматорським  // Футбол
   14:50   ЧС з хокею (Дивізіон IB). Збірна України програла естонцям в другій грі  // Хокей
   14:18   "Карточний" мухляж. Експерт відкрито "наїхав" на "Шахтар"   // Футбол
   13:51   НХЛ. Кубок Стенлі. "Нешвіл" пройшов "Колорадо", "Пінгвіни" закрили серію в Філадельфії  // Хокей
   13:17   Ребров розповів, чим займатиметься далі  // Футбол
   12:48   НБА. "Сан Антоніо" взяло матч в "Голден Стейт", "Клівленд" зрівняв рахунок з "Індіаною"  // Баскетбол
   11:47   Німецькі ЗМІ: Коноплянка зіграв фантастичний матч  // Футбол
   11:17   "Шахтар" має шанс втримати нападника  // Футбол
   10:48   Чигринський став чемпіоном Греції  // Футбол
   10:16   Нагорняк виконав дивне бажання Коноплянки (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Форвард "Динамо" звинуватив "Верес" в саботажі  // Футбол
   09:20   Наставник "Зорі" потрапив до шпиталю  // Футбол
   09:00   "Динамо" бере аргентинця, легіонер "Шахтаря" за крок від "Мілану"  // Футбол
   08:00   В "Сталі" розповіли про трансфер Кузика в "Челсі"  // Футбол
   07:46   Кубок Федерацій. Україна програла канадкам і опустилась в класі  // Теніс
   06:30   В "Динамо" не хотіли мститися "Вересу"  // Футбол
   00:30   Український легіонер чітко завершив зразкову комбінацію (ВІДЕО)  // Трибуна
   23:52   Ліга 1. 34 тур. ПСЖ на виїзді обіграв "Бордо", "Ніцца" мінімально перемогла "Монпельє"  // Футбол
   23:45   Серія А. 34 тур. "Наполі" вирвав звитягу в "Ювентуса", Перемоги "Лаціо" і "Інтера"  // Футбол
   23:41   Прімера. 34 тур. "Атлетико" зіграв в суху нічию з "Бетисом", "Алавес" відправив "Лас Пальмас до Сегунди"  // Футбол
   23:09   Кубок Федерації. Канада - Україна. ОНЛАЙН  // Теніс
   22:30   Два таланти "Динамо" отримали ушкодження   // Футбол
   22:20   РФПЛ. 27 тур. ЦСКА переміг "Краснодар", нічия "Арсенала" і "Зеніта"  // Футбол
   21:04   АПЛ. 35 тур. "Ман Сіті" знищив "Суонсі", "Арсенал" розгромив "Вест Хем"  // Футбол
   21:01   Бундесліга. 31 тур. Коноплянка забив за "Шальке", "Аусбург" переміг "Майнц"  // Футбол
   21:00   Коноплянка видав суперматч за "Шальке" (ВІДЕО)  // Трибуна
   20:36   WTA. Штуттгарт. Костюк за крок до основної сітки, Ястремська не пройшла кваліфікацію  // Теніс
   20:00   Тільки по телевізору. Шевченко заборонив збірникам України відвідати фінал ЛЧ  // Футбол
   19:23   Кубок Англії. "Челсі переміг "Саутгемптон" і зіграє з МЮ в фіналі  // Футбол
   19:17   ЧС з хокею (Дивізіон IB). Збірна України розгромила румунів в стартовій грі  // Хокей
   19:00   Едмар: Рикун і Жажа любили гульнути  // Футбол
   17:46   "Зоря" знайшла заміну Луніну  // Футбол
   17:14   Екс-гравець збірної України розпочне нове життя в США  // Футбол
   16:46   Гвардіола: Зінченко долучився до чемпіонства "Ман Сіті"  // Футбол
   16:35   "Верес" - "Динамо". ОНЛАЙН  // Футбол
   16:15   Українець забив переможний гол в Болгарії (ВІДЕО)  // Трибуна