Оцінки гравцям збірної України від іноземних ЗМІ + коментарі

Опубліковано: 16:50, 15 Лист 2009 р.

Розмір тексту:

Авторитетне інтернет-видання Goal.com проаналізувало перший стиковий матч на ЧС-2010 між збірними Греції та України у Афінах і оцінило дії українських гравців:

Обережна зустріч України з Грецією забезпечила команді Шевченка пріоритет на путівку в Південну Африку.

Оцінки українським гравцям:

Андрій Пятов: 8 - Його приголомшливий інстинкт рятував ворота від Гекаса в безнадійні моменти першого тайму.
Служив надійної парою рук всю гру, але трохи не зіпсував свою бездоганну репутацію в цьому матчі, коли неправильно інтерпретував удар зі стандартного положення, за що Кірьякос повинен був по ідеї його покарати.

Євген Хачеріді: 6 - Воював з Самарасом де тільки можна і добре попрацював у першому таймі.

Тарас Михалик: 6,5 - Впевнено показав себе в грі, відзначимо його удар з-за меж штрафного, який перевірив реакцію Цорваса в другому таймі.

Олександр Кучер: 6 - Гідно виглядав в захисті добре організованої української команди.

Ярослав Ракицький: 7 - Жорстко грав проти Карагуніса в першому таймі, давши грецькому капітану зрозуміти, з ким він має справу. Показав хороші технічні навички в своєму заплутуючому дриблінгу.

Василь Кобін: 5 - виглядав блідо і намагався зробити занадто багато оптимістичних ударів з далекої дистанції, хоча в нього були варіанти дії і трохи кращі. Його тренер не буде задоволений.

Олег Гусєв: 6,5 - У нього було півгодини в першому таймі, коли він збирався пробити по воротах, але зачепив м'яч краєм бутси, чим і вберіг ворота Цорваса

Анатолій Тимощук: 5,5 - Цілком непомітна гра футболіста «Баварії». Недостатньо рухався і здійснював не дуже впевнені передачі.

Руслан Ротань: 6 - Брав участь у гарному ігровому моменті в першому таймі, коли зробив свій багатообіцяючий навіс, а в іншому його удари по м'ячу пригнічували.

Андрій Шевченко: 7,5 - Хоча, можливо, буде перебільшенням сказати, що він повернувся до своїх колишніх показників, але Шева, безумовно, здається більш щасливим з тих пір, як він повернувся додому. Чудово пробив на початку матчу і являв собою справжню загрозу, коли його команда переходила в наступ.

Артем Мілевський: 5,5 - Не приніс великої користі команді і залишався в тіні свого досвідченого колеги, попереду нього.

Андрій Ярмоленко: 6,5 - Вийшов на поле у другому таймі і дуже налякав приймає команду, коли далеко провів м'яч уздовж по флангу, а до кінця зустрічі залишалася якась пара хвилин. У нього не вистачило сил і таланту, щоб приборкати непокірного м'яч, і його зусилля пішли нанівець.

Олександр Алієв: без оцінки - вийшов на фінальні кілька хвилин, яких було недостатньо, щоб оцінити його гру.