Розмір тексту:

Костенко / Талан

Одними з перших довільну програму відкатала українська пара Костенко / Талан.

Грубих помилок наша пара не допустила, але було багато дрібних недоробок, а також складність виконання не була високою. У зв'язку з цим, 81,44 бали, які дали нашій парі судді виглядає просто фантастичним результатом. До речі, такий результат це особистий рекорд цієї української пари.

Попереду на нас ще чекає на виступ більш відомого українського дуету Волосожар / Морозов. Але й тут на медалі нам надіятись не доводиться, адже після обов'язкового танцю Стас і Тетяна йдуть тільки на 9 місці.

27/05, 18:16 // Автомото

Пілот Red Bull Даніель Ріккардо здобув перемогу в гонці у Монте-Карло.
Ліга чемпіонів.

26/05, 23:39 // Футбол

Ліга чемпіонів. "Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"

3:1 на користь "вершкових" та жахіття для Каріуса.

24/05, 17:31 // Блоги та авторські матеріали

"Дракон" для "Динамо". Чи варто киянам брати нападника "Порту"

Вже другий день інтернетом гуляє інформація про те, що нападник "Порту" Гонсалу Пасьєнсія може перейти у київське "Динамо".
Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка

23/05, 22:05 // Блоги та авторські матеріали

Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка "Динамо"

Буквально у найближчі години "Динамо" офіційно підсилиться півзахисником бразильського "Палмейраса" Даніло Пінейро, котрого всі називають Че-Че.

18:16   Формула-1. Ріккардо виграв гонку в Монако, Феттель вище за Хемілтона  // Автомото
   23:39   Ліга чемпіонів. "Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"  // Футбол
   17:31   "Дракон" для "Динамо". Чи варто киянам брати нападника "Порту"  // Блоги та авторські матеріали
   22:05   Че-Че для чемпіонства. Що варто знати про бразильського новачка "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   20:54   "Чорноморець" мінімально обіграв "Полтаву"  // Футбол
   19:05   "Зірка" та "Десна" розійшлись миром  // Футбол
   18:29   З поверненням, "Леви"! Чому ФК "Львів" в УПЛ - це добре для всіх  // Блоги та авторські матеріали
   16:29   Викриття організаторів договірних матчів. 57 злочинів, 327 причетних та інші деталі  // Футбол
   14:10   Чорна мітка. Чому Ахметов більше не хоче бачити Срну в команді  // Блоги та авторські матеріали
   20:34   Колумбійський діамант. Що варто знати про нову трансферну ціль "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   18:55   "Ворскла" взяла "бронзу" в грі з "Зорею", "Верес" і "Маріуполь" розписали мир  // Футбол
   15:18   WTA Рим. Фінал. Світоліна захистила титул, обігравши першу ракетку світу  // Теніс
   11:15   "Ворскла" - "Зоря". ОНЛАЙН  // Футбол
   23:16   Самостріл чи очищення? Чому "Динамо" виставляє за двері трьох топ-гравців  // Блоги та авторські матеріали
   23:09   Кубок Німеччини. "Айнтрахт" сенсаційно обіграв "Баварію" у фіналі  // Футбол
   22:00   Кубок Німеччини. Фінал. "Баварія" - "Айнтрахт". ОНЛАЙН  // Футбол
   21:28   "Динамо" завершило сезон третьою перемогою над "Шахтарем"  // Футбол
   21:08   Кубок Англії. "Челсі" мінімально обіграв МЮ у фіналі  // Футбол
   18:55   "Карпати" відправили "Сталь" в 1 лігу, рятівна перемога "Чорноморця"  // Футбол
   19:00   Фонсека прогадав. Чому на "Шахтар" чекає занепад  // Блоги та авторські матеріали
   23:20   Офіційно. Фонсека підписав новий контракт з "Шахтарем"  // Футбол
   18:05   Дивна історія. Чому на "Арені Львів" змусили зняти банер з героєм АТО   // Блоги та авторські матеріали
   23:37   Ліга Європи. "Атлетіко" здобуло трофей, розгромивши "Марсель"  // Футбол
   18:33   Ігри в пісочниці. Чому "Металіст 1925" - мертвий проект  // Блоги та авторські матеріали
   20:00   Офіційно. Олег Гусєв покидає "Динамо"  // Футбол
   19:00   УЄФА дала "тягла". Що буде Павелку за знущання з кубка Ліги чемпіонів  // Блоги та авторські матеріали
   19:00   Це вже дно? Як кубок Ліги чемпіонів став іграшкою прийомної доньки Павелка (ФОТО)  // Блоги та авторські матеріали
   21:42   "Шахтар" став чемпіоном України, "Динамо" перемогло "Зорю"  // Футбол
   19:31   Тривожний дзвіночок. Чому Ломаченку час зупинитися  // Блоги та авторські матеріали
   18:08   Формула-1. Хемілтон виграв гонку в Іспанії, Феттель - лише четвертий  // Автомото
   17:14   Непотрібний "Динамо" легіонер може перебратися в Туреччину  // Футбол
   16:40   Стало відомо, скільки Головкін заробить за бій з українцем  // Бокс
   16:06   На фіналі Ліги чемпіонів підтримали українського в'язня Кремля (ФОТО)  // Трибуна
   16:03   Формула-1. Гран-прі Монако. ОНЛАЙН  // Автомото
   15:32   Непереможний українець знищив боксера з Африки вже у першому раунді (+ВІДЕО)  // Бокс
   14:58   Шовковського притягнуть до суду через землю в Карпатах  // Футбол
   14:24   Ролан Гаррос. Світоліна почала з непростої перемоги  // Теніс
   13:50   Ліга чемпіонів. Визначились всі ймовірні суперники "Динамо" у кваліфікації  // Футбол
   13:16   НБА. "Голден Стейт" вирівняв серію проти "Х'юстона"  // Баскетбол
   12:42   Кварцяний очолив аматорський колектив з відомим ім'ям  // Футбол
   11:40   Гаряча дружина гравця "Динамо" спокушає тілом у Туреччині (ФОТО)  // Трибуна
   11:25   Плей-офф за місце в УПЛ. "Десна" - "Зірка". ОНЛАЙН  // Футбол
   10:44   Наставник збірної Білорусі видав інсайд про трансфери "Динамо"  // Футбол
   10:16   Лунін - про інтерес "Динамо" і "Шахтаря"  // Футбол
   09:47   Недовго музика лунала. Клуб Алієва став банкрутом  // Футбол
   09:24   Суркіс: "Динамо" мало шанс підписати Салаха і Кака  // Футбол
   09:00   "Динамо" відпускає легіонера, нові клуби Срни, Луніна та Феррейри  // Футбол
   20:00   Бразилець "Зорі" натякнув на відхід  // Футбол
   19:48   Формула-1. Гран-прі Монако. Ріккардо завоював поул, за ним - Феттель і Хемілтон  // Автомото
   19:00   Турецькі гранди воюють за бомбардира з УПЛ  // Футбол
   17:48   WBSS. Усик та Гассієв дізнаються вердикт в найближчі дні  // Бокс
   17:14   Шевченко зізнався, чому покинув політику  // Футбол
   16:40   Іноземний клуб прагне підписати контракт із українським тренером  // Футбол
   16:06   Офіційно. Ще один український клуб ліквідували  // Футбол
   15:32   Асистент Шевченка таки перебереться в Росію  // Футбол
   14:58   Капітан "Динамо": Дістав квитки на фінал ЛЧ через збірну  // Футбол
   14:24   Капітан "Шахтаря" прокоментував трансфер за кордон  // Футбол
   13:50   ФФУ реалізовує квитки на фінал ЛЧ через спекулянтів  // Футбол
   13:16   Збірна України поповнилась новими гравцями  // Футбол
   12:48   "Динамо" збирається торгувати іноземцем  // Футбол
   12:13   Рамос: Чудово, якщо фінал допоможе Україні як державі  // Футбол