Світовий біатлон 2018/19: особливості підготовки до прийдешнього сезону

Опубліковано: 00:23, 21 Вер 2018 р.

Розмір тексту:

Підготовка до нового біатлонного сезону в більшості команд проходить по звичному сценарію. Літнє міжсезоння насичене посиленими тренуваннями і закладенням основи фізичних кондицій – потужності та витривалості, які будуть потрібні протягом усього нового сезону. Крім того, літо – період кадрових змін в командах: серед гравців, на тренерському містку, у ланці менеджерів і сервісних працівників. Загалом, усі напружено працюють, закладаючи фундамент для перемог у новому сезоні. Основна ж підготовка спрямована для успішного початку боротьби на етапах кубка світу. Календар змагань постійно доступний на https://wcbiathlon.ru/season/1-raspisanie-etapov.html.

Серед основних кадрових міжсезонних новин, відзначимо дискваліфікацію російських спортсменів, завершення кар'єри Дар'ї Домрачової, формування потужної молодої плеяди біатлоністів у кожній з команд лідерів. Звісно, не оминули увагою і повідомлення щодо стану справ у провідних спортсменів Франції, Німеччини, Норвегії, Чехії, Італії, України, Австрії.

Календар літніх турнірів не такий насичений, як в розпал сезону, однак деякі цікаві змагання все ж проводились і серед літа. Більш детально з подіями міжсезонної підготовки і змагань літа 2018 року можна ознайомитися на ресурсі https://wcbiathlon.ru/. Серед основних літніх змагань відзначимо літній чемпіонат Європи в чеському Новє Мєсто. Зазначимо, що фаворити, як правило, не часті гості подібних змагань, оскільки надають перевагу індивідуальній підготовці до прийдешнього сезону. Крім того, у серпні відбулась шоу-гонка City-Biathlon в Вісбадені, де вже були присутні лідери сезону.

Основні змагання біатлоністів у сезоні 2018/19 – чемпіонат світу, який пройде в Швеції на початку березня 2019 року. В післяолімпійський рік цей турнір стане головною подією в біатлонному світі. Фаворити матимуть змогу підтвердити свій статус лідерів біатлону. Однак, за традицією минулих років, у кожного з спортсменів є шанси стати головним відкриттям турніру.

Цьогоріч, етапи звично розподілені між основними світовими біатлонними центрами. Грудневі етапи пройдуть в Словенії, Австрії та Чехії. Європейська частина змагань традиційно почне новий календарний рік в Німеччині та Італії. Американський континент прийме два лютневі етапи кубка світу в Канаді та США. Завершиться сезон 2018/19 у норвезькому Хломенколлені, де й будуть підбиті підсумки виступів спортсменів. Тоді й дізнаємося, хто стане володарем Великого кришталевого глобуса у чоловіків і жінок, хто стане найкращим у окремих гонках і здобуде малі кришталеві глобуси, та яка збірна посяде перше загальне командне місце.

Джерело: Sportanalytic.com