Кубок світу з гірськолижного спорту завершився скандалом

Опубліковано: 14:32, 19 Бер 2011 р.

Розмір тексту:

Марія Ріш виграла великий Кришталевий глобус через скасування перегонів.

Німкеня Марія Ріш вперше здобула перемогу в загальному заліку Кубка світу-2010/11 з гірськолижного спорту після того, як були скасовані змагання останнього етапу Кубка світу в гігантському слаломі, намічені на суботу.

У боротьбі за "Великий кришталевий глобус" Ріш всього на три очки випередила американку Ліндсей Вонн.

Неприйнятні погодні умови стали причиною того, що організатори змагань у швейцарському Ленцерхайді прийняли рішення про скасування гігантського слалому - дисципліни, в якій краще себе почуває Вонн.

"Ми не можемо рахувати кубкові очки. Ми тут для того, щоб приймати рішення, що забезпечують безпеку спортсменів", - заявив директор жіночих змагань норвежець Атле Скордаль.

Тим не менш, багато хто вважає, що гігантський слалом цілком можна було провести в неділю, на яку заплановано командні змагання. Однак організатори не погодилися переносити гонку.

"Я щаслива, що мені вдалося перемогти. Я провела чудовий сезон", - заявила Марія Ріш про свою перемогу. Німецькій гірськолижниці вдалося перервати гегемонію Ліндсі Вонн, яка перемагала в загальному заліку Кубка світу три роки поспіль.

03/08, 11:43 // Інші види

Харківський "Локомотив" не зіграє у цьогорічному сезоні Суперліги.
Тур де Франс. 21 етап. Крістофф підкорив спринт у Парижі, Томас став чемпіоном

29/07, 23:16 // Інші види

На Єлисейських полях завершився черговий Тур де Франс.
Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса

28/07, 20:00 // Інші види

Завершився 20 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

26/07, 21:00 // Інші види

Завершився 18 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

19:13   Как организовать туристический поход  // Інші види
   23:44   Как создать в коллективе командный дух  // Інші види
   13:14   Українка Бех здобула срібну нагороду на ЧЄ в стрибках в довжину  // Інші види
   11:43   Офіційно. 17-разовий чемпіон України знявся з чемпіонату  // Інші види
   23:16   Тур де Франс. 21 етап. Крістофф підкорив спринт у Парижі, Томас став чемпіоном  // Інші види
   20:00   Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса  // Інші види
   19:39   Тур де Франс. 19 етап. Рогліч випереджає конкурентів  // Інші види
   21:00   Тур де Франс. 18 етап. Французький дует розділив золото і срібло, третє місце Крістоффа  // Інші види
   17:48   Харлан втретє виграла Кубок світу з фехтування  // Інші види
   22:35   Тур де Франс. 17 етап. Перемога Кінтани, за ним Мартін та Томас  // Інші види
   22:30   Тур де Франс. Алафіліпп виграв 16 етап, який доводилось призупиняти  // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 15 етап. Данець з "Астани" перемагає на фініші  // Інші види
   19:54   Тур де Франс. 14 етап. Іспанець Фрайле здобув перемогу  // Інші види
   20:25   Тур де Франс. 13 етап. Саган виграв спринт, Томас не віддає майку  // Інші види
   19:10   Тур де Франс. 12 етап. Томас першим взяв гору на 5 кілометрів  // Інші види
   20:13   Тур де Франс. 11 етап. Томас підкорив гору і забрав собі жовту майку  // Інші види
   19:51   Тур де Франс. 10 етап. Алафіліпп тріумфує у горах  // Інші види
   18:51   Тур де Франс. 9 етап. Завал Фрума і перемога Дегенкольба  // Інші види
   22:00   Тур де Франс. 8 етап. Груневеген штампує перемоги, лідер незмінний  // Інші види
   19:53   Тур де Франс. 7 етап. Груневеген виграв спринт, ван Авермат тримає майку  // Інші види
   19:35   Тур де Франс. 6 етап. Мартін випередив усіх, ван Авермат зберіг лідерство  // Інші види
   00:30   Гвардіола дасть шанс Зінченку  // Футбол
   23:56   АПЛ. 2 тур. "Ліверпуль" переміг "Кристал Пелас", розгром від "Ман Сіті"  // Футбол
   23:39   Серія А. 1 тур. "Аталанта" познущалась з "Фрозіноне", "Ювентус" вигриз перемогу у "К'єво"  // Футбол
   23:17   Прімера. 1 тур. "Валенсія" і "Атлетіко" розписали мир, "Барселона" та "Реал" починають без втрат   // Футбол
   23:03   РПЛ. 4 тур. "Динамо" М розгромило "Уфу", перемоги "Зеніта" і "Локомотива"   // Футбол
   22:51   WTA. Нью-Хейвен. Ястремська перемогла американку і вийшла в друге коло  // Теніс
   22:30   Сачко не шукає легких шляхів для "Ворскли"  // Футбол
   21:00   Шовковський може отримати тренерську роботу  // Футбол
   20:00   Лідер "Аякса": Ми не фаворити в грі з "Динамо"   // Футбол
   19:00   Лідер "Динамо" став кращим в 5 турі УПЛ  // Футбол
   17:48   Експерт: Гра "Динамо" проти "Славії" - це військові дії  // Футбол
   17:37   Чорний піар. Чому канал "Футбол" жорстко мочить "Зорю"  // Блоги та авторські матеріали
   09:20   Селезньов харкнув в суперника і поплатився (ВІДЕО)  // Футбол
   09:00   "Динамо" прогавило двох форвардів, Луніна кличуть в новий клуб  // Футбол
   08:00   Мілевський дав здачі екс-наставнику "Динамо-Брест" (ФОТО)  // Футбол