Джіро д'Італія. 18 етап. Ван Гардерен вириває перемогу в Ланди, Дюмолін зберігає першість

Опубліковано: 22:30, 25 Тра 2017 р.

Розмір тексту:

Сьогодні відбувся 18 етап престижної велобагатоденки в Італії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Перемогу на ньому здобув американський гонщик Тіджей Ван Гардерен з команди BMC, який випередив на фініші іспанця Мікель Ланду (Sky), в якого такий же час. Третім фінішував француз Тібо Піно (FDJ).

Щодо загального заліку, то продовжує лідирувати у ньому представник Нідерландів Том Дюмолін.

5. Ільнур Закарін (Росія, Katusha-Alpecin) - 1,58

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

29/07, 23:16 // Інші види

На Єлисейських полях завершився черговий Тур де Франс.
Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса

28/07, 20:00 // Інші види

Завершився 20 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

26/07, 21:00 // Інші види

Завершився 18 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.
Тур де Франс. 17 етап. Перемога Кінтани, за ним Мартін та Томас

25/07, 22:35 // Інші види

Завершився 17 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

23:16   Тур де Франс. 21 етап. Крістофф підкорив спринт у Парижі, Томас став чемпіоном  // Інші види
   20:00   Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса  // Інші види
   19:39   Тур де Франс. 19 етап. Рогліч випереджає конкурентів  // Інші види
   21:00   Тур де Франс. 18 етап. Французький дует розділив золото і срібло, третє місце Крістоффа  // Інші види
   22:35   Тур де Франс. 17 етап. Перемога Кінтани, за ним Мартін та Томас  // Інші види
   22:30   Тур де Франс. Алафіліпп виграв 16 етап, який доводилось призупиняти  // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 15 етап. Данець з "Астани" перемагає на фініші  // Інші види
   19:54   Тур де Франс. 14 етап. Іспанець Фрайле здобув перемогу  // Інші види
   20:25   Тур де Франс. 13 етап. Саган виграв спринт, Томас не віддає майку  // Інші види
   19:10   Тур де Франс. 12 етап. Томас першим взяв гору на 5 кілометрів  // Інші види
   20:13   Тур де Франс. 11 етап. Томас підкорив гору і забрав собі жовту майку  // Інші види
   19:51   Тур де Франс. 10 етап. Алафіліпп тріумфує у горах  // Інші види
   18:51   Тур де Франс. 9 етап. Завал Фрума і перемога Дегенкольба  // Інші види
   22:00   Тур де Франс. 8 етап. Груневеген штампує перемоги, лідер незмінний  // Інші види
   19:53   Тур де Франс. 7 етап. Груневеген виграв спринт, ван Авермат тримає майку  // Інші види
   19:35   Тур де Франс. 6 етап. Мартін випередив усіх, ван Авермат зберіг лідерство  // Інші види
   19:56   Тур де Франс. 5 етап. Словак Саган здобув перемогу   // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 4 етап. Гавірія знову фінішував першим  // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 3 етап. BMC виграла командну розділку  // Інші види
   19:13   Тур де Франс. 2 етап. Саган став кращим у спринті  // Інші види
   19:07   Тур де Франс. Гавірія підкорює 1-й етап  // Інші види
   20:46   Останній етап Джіро д'Італія виграв Беннетт, Фрум - чемпіон  // Інші види
   19:39   Джіро д'Італія. 19 етап. Фрум тріумфував у гонці й очолив загальний залік  // Інші види
   19:14   Джіро д'Італія. Шахман переміг на 18 етапі, Єйтс дозволив наблизитись конкурентам  // Інші види
   19:21   Джіро д'Італія. 17 етап. Перемога Вавіані, спільний фініш лідерів загального заліку  // Інші види
   22:50   Джіро д'Італія. 16 етап. Перемога Денніса, Дюмолен - третій, Єйтс - 22-ий  // Інші види
   20:12   Джіро д'Італія. 15 етап. Єйтс перемагає і зміцнює лідерство в зальному заліку  // Інші види
   19:19   Джіро д'Італія. Фрум виграв 14 етап, Єйтс - другий, Дюмолен - п'ятий  // Інші види
   22:21   Джіро д'Італія. 13-й етап підкорився Вівіані, у загальному заліку без змін  // Інші види
   19:34   Джіро д'Італія. 12 етап. Ірландець Беннет здобуває другу перемогу  // Інші види
   16:20   Гендиректор "Динамо": Проведемо хорошу трансферну кампанію  // Футбол
   16:05   Нападник для "Динамо". Кандидат №2 - форвард збірної Кабо-Верде  // Блоги та авторські матеріали
   00:30   Визначився переможець Golden Boy-2018  // Футбол
   23:55   Прімера. 16 тур. "Барселона" розтрощила "Леванте", "Реал" мінімально переміг "Райо"  // Футбол
   23:33   Серія А. 16 тур. "Лаціо" програло "Аталанті", "Ювентус" сильніший за "Торіно"  // Футбол
   16:07   Ліга чемпіонів U-19. "Динамо" зіграє з "Ювентусом"  // Футбол
   15:56   Зливайте воду. Чому "Динамо" і "Шахтар" вилетять з Ліги Європи  // Блоги та авторські матеріали
   15:01   Офіційно. Збірник України залишився без тренера  // Футбол
   14:26   Ліга Європи. "Шахтарю" та "Динамо" пощастило із жеребом плей-офф  // Футбол
   14:00   Ліга Європи. Жеребкування 1/16 фіналу. ОНЛАЙН  // Футбол