З 20 по 24 лютого у Мінську (Білорусь) відбудеться чемпіонат світу з велосипедного спорту на треку.
Ліцензії для участі у планетарній першості спортсмени отримують за підсумками виступів на етапах Кубка світу сезону 2012-2013 років.
Від команди України право взяти участь у чемпіонаті світу здобули 17 спортсменів.
До головних змагань сезону наші трековики готувались на навчально-тренувальному зборі у турецькій Аланії, а з 14 по 20 лютого вже безпосередньо у Мінську на треку, де й проходитиме чемпіонат.
Склад збірної України:
1. Боровиченко Іванна (групова гонка)
2. Винокуров Андрій (командний спринт, спринт)
3. Генус Геннадій (гіт 1 км)
4. Клімченко Тетяна (командна гонка переслідування, командний спринт)
5. Когут Володимир (омніум)
6. Кононенко Валерія (скретч)
7. Куценко Андрій (командний спринт)
8. Лагкуті Сергій (командна гонка переслідування, групова гонка, парна гонка)
9. Леснік Оксана (командна гонка переслідування)
10. Лобов Олександр (командна гонка переслідування)
11. Луцишин Роман (скретч)
12. Нагірна Анна (індивідуальна гонка переслідування, командна гонка переслідування)
13. Поліщук Максим (командна гонка переслідування)
14. Радіонов Михайло (парна гонка)
15. Сач Андрій (командний спринт)
16. Цьось Олена (командний спринт, спринт)
17. Щедов Віталій (командна гонка переслідування)
Ліцензії для участі у планетарній першості спортсмени отримують за підсумками виступів на етапах Кубка світу сезону 2012-2013 років.
Від команди України право взяти участь у чемпіонаті світу здобули 17 спортсменів.
До головних змагань сезону наші трековики готувались на навчально-тренувальному зборі у турецькій Аланії, а з 14 по 20 лютого вже безпосередньо у Мінську на треку, де й проходитиме чемпіонат.
Склад збірної України:
1. Боровиченко Іванна (групова гонка)
2. Винокуров Андрій (командний спринт, спринт)
3. Генус Геннадій (гіт 1 км)
4. Клімченко Тетяна (командна гонка переслідування, командний спринт)
5. Когут Володимир (омніум)
6. Кононенко Валерія (скретч)
7. Куценко Андрій (командний спринт)
8. Лагкуті Сергій (командна гонка переслідування, групова гонка, парна гонка)
9. Леснік Оксана (командна гонка переслідування)
10. Лобов Олександр (командна гонка переслідування)
11. Луцишин Роман (скретч)
12. Нагірна Анна (індивідуальна гонка переслідування, командна гонка переслідування)
13. Поліщук Максим (командна гонка переслідування)
14. Радіонов Михайло (парна гонка)
15. Сач Андрій (командний спринт)
16. Цьось Олена (командний спринт, спринт)
17. Щедов Віталій (командна гонка переслідування)