Ставки на футбол: особливості

Зміст

Футбол — найпопулярніший у світі вид спорту. Змагання та матчі збирають великі стадіони вболівальників, а ще більше спостерігають за тим, як проходить гра завдяки прямим трансляціям. Саме тому ставки на футбол користуються великим попитом. Створюють прогнози не лише досвідчені беттори, але і звичайні фанати сорту в цілому, або ж конкретного футбольного клубу. Популярність спортивної дисципліни позитивно вплинула на асортимент та особливості пропозицій, які можна зустріти на сайтах букмекерських контор. Бетторам надаються великі можливості для оформлення парі у прематчі та лайві, а регулярність подій та велика зацікавленість з боку глядачів дозволяє зібрати достатню кількість інформації, щоб зробити максимально детальний та правильний прогноз на майбутню подію.

Ставки на футбол розповсюджені, і ті, хто вміє та знає як робити вірні прогнози, можуть регулярно отримувати виграші. Для цього потрібно мати не лише досвід, знання та ретельно вивчати спортивну подію. Успішність парі залежить і від якості азартно-розважального порталу, де ви плануєте пройти процедуру реєстрації та розпочати робити прогнози.

Як обрати букмекерську контору для ставок на футбол

Перш ніж поставити ставку на футбол, слід підібрати надійну беттінгову компанію, що буде задовольняти потреби своїх клієнтів, забезпечувати надійністю, захистом та виплатами виграшів. Від якості азартно-розважального порталу залежить багато чого. Так знання та вміння детально аналізувати це добре і це потрібно, але якщо букмекер не націлений на виплати для своїх клієнтів, то виграші за вірні прогнози отримати буду дуже важко.

Вибирати самостійно азартно-розважальний портал доволі складно, особливо це стосується бетторів-початківців, які не розуміють як відрізнити якісного букмекера від ненадійного, на що звертати увагу під час перевірки та тестування сайту. В такому випадку краще звернутися до рейтингу професіоналів, що спеціально вивчають букмекерські контори, перевіряють їх якість, надійність, легальність роботи та асортимент пропозицій, що вони пропонують своїм відвідувачам.

Таким чином беттори зможуть обрати гарний портал для того, щоб успішно робити ставки на футбол онлайн та отримувати від цього реальний прибуток. Спеціалісти під час створення рейтингу детально вивчають азартно-розважальні портали за певними критеріями, а саме:

 • Наявність ліцензії.
 • Мобільний додаток.
 • Репутація букмекера.
 • Служба підтримки.
 • Різноманітність способів оплати.

Розглянемо кожен пункт більш детально. Це дозволить читачам познайомитися з принципом аналізу та дослідження букмекерської контори та дасть змогу використовувати знання для самостійного підбору азартного порталу у майбутньому.

Наявність ліцензії

Дозвіл на роботу та надання азартно-розважальних послуг — це один з перших та важливих параметрів, який слід перевіряти. Відсутність ліцензії відразу вказує на те, що тестувати портал далі навіть не варто. Ліцензія вказує на те, що інтернет-майданчик був перевірений незалежним регулятором, його робота постійно контролюється. Беттори можуть бути певними у якості отриманих послуг, чесних та прозорих умовах, адже отримати ліцензію не просто та і коштує вона дорого. Тому такі портали не будуть ризикувати порушенням висунутих вимог та стандартів.

Найкращим варіантом буде робота беттінгової контори на основі ліцензії, що видана місцевим органом КАРІЛ. Це український регулятор. А отже беттори будуть розуміти, що сайт відповідає українському законодавству. Наявність офшорної ліцензії не дає таких гарантій клієнтів, що національний регулятор.

Мобільний додаток

У сучасних реаліях можливість створення прогнозів через смартфони та планшети, адже таким чином беттори забезпечені можливістю робити ставки на спорт з будь-якого місця та в будь-який час. Сьогодні букмекери розуміють наскільки важливо йти в ногу з часом та слідувати сучасним тенденціям. Беттори хочуть отримувати максимальний комфорт під час отримання послуг та оформлення парі. І мобільний додаток здатен це забезпечити.

Наявність програми також є додатковим показником якості компанії. Створити програму не просто, та і коштує це недешево. Тому наявність мобільного додатку вказує на те, що азартно-розважальний портал націлений на довготривалу роботу, працює на свого клієнта та робить все для того, щоб забезпечити його необхідним для якісного проведення часу.

Репутація букмекера

Якщо ви хочете робити онлайн ставки на футбол та бути впевненим у якості отриманих послуг, то особливу увагу слід приділяти репутації азартно-розважального порталу. Серед моментів, які мають насторожити потенційного клієнта, можна назвати наступні:

 • судові позови;
 • скарги гравців;
 • блокування рахунків без вагомих причин;
 • інші фактори.

Подібні моменти підривають репутацію азартно-розважального порталу. З таким інтернет-майданчиком краще справу не мати. Адже немає ніякої гарантії, що адміністрація сайту не обійдеться за вами незаконним чином.

Служба підтримки

Надання послуг у віддаленому режимі потребує особливого ставлення до клієнтів. Адже непередбачувані моменти можуть зустрітися будь-коли, навіть у самий непередбачуваний момент. До того ж, у клієнта можуть виникнути питання під час використання послуг. він повинен розуміти, що в будь-який момент може отримати професійну консультацію та допомогу. Тому так важливо, щоб на сайті працювала цілодобова служба технічної підтримки, бетторам надавалися різні варіанти для зв’язку. Ось такі моменти важливо проаналізувати та перевірити роботу сапорта.

Різноманітність способів оплати

Для того, щоб зробити ставку на футбол, потрібно спочатку пройти реєстрацію на сайті букмекерської контори та поповнити ігровий баланс. Далі вже можна визначатися зі спортивною подією та оформляти купон. Тож особливості проведення фінансових транзакцій грають важливу роль під час вибору азартно-розважального майданчика.

Букмекер повинен надавати достатню кількість платіжних систем, щоб кожен відвідувач без проблем міг підібрати зручний спосіб для внесення депозитів та виведення виграшів. Також важливо перевірити чи приймає сайт платежі в національній валюті — адже в такому випадку транзакції будуть набагато зручніше та менш затратними. На додаток, слід звернути увагу на доступні ліміти, можливі комісії та їх розмір, швидкість зарахування та виведення коштів.

Основні правила букмекерських контор

Азартно-розважальні портали, що легально працюють на території України, висувають до своїх потенційних клієнтів певні вимоги та наголошують на дотриманні деяких правил. Серед таких можна вказати на наступні:

 • Створювати обліковий запис на сайті та користуватися послугами можуть лише ті беттори, яким вже виповнився 21 рік.
 • Всі нові користувачі обов’язково підтверджують особистість (проходять процедуру верифікації).
 • Кожен виграш супроводжується податком та військовим збором, у загальному це утримання у розмірі 19,5% від загальної суми.
 • На сайтах заборонена мудьтиакаунтність. Ви можете створити лише один обліковий запис, повторні реєстрації будуть блокуватися.
 • Адміністрація сайтів наголошує на тому, що заборонено використовувати сторонні програми, які б забезпечували автоматизацію ставок, заборонено створення вилок та інші подібні незаконні схеми.

Таким чином, вимагаючи від букмекерських контор якісних послуг та прозорих членських відносин, потрібно також дотримуватися правил та вимог, на основі яких азартно-розважальні майданчики надають можливість робити ставки на футбол та інші види спорту.

Додаткові переваги БК для ставок на футбол

Робити ставки на спорт футбол в онлайн режимі доволі просто. Розібратися з тонкощами оформлення купона нескладно. А якщо більш поглиблено поринути у вивчення цього питання, то можна отримувати виграші значно більші та зменшити свої ризики. Для покращення умов та посилення фундаменту на успішне парі слід звернути увагу на наступні моменти:

 • Кількість ліг.
 • Ринки ставок.
 • Коефіцієнти.
 • Акції.
 • Конструктор ставок.

Розглянемо кожен момент більш детально. Це дозволить бетторам-початківцям краще порозумітися зі світом беттінгу, отримати нові знання, що будуть гарним теоретичним підґрунтям для більш успішної практики.

Кількість ліг

Якщо проаналізувати пропозиції букмекерських контор, що надають свої послуги на території України, то можна помітити, що саме футбол займає почесне місце у розділі ставок. Клієнтам пропонується велика кількість національних та міжнародних ліг, постійне оновлення турнірів. Це дозволяє кожному відвідувачу знаходити постійно цікаві пропозиції з гарними умовами для оформлення парі. Ви можете робити ставки на національні змагання, регіональні, міжнародні.

Ринки ставок

Коли ви вибираєте події, то особливу увагу звернуть на розпис. Зазвичай букмекерські контори пропонують робити прогнози не лише на результат події, але й інші варіанти ставок: тотал, фора, кількість забитих м’ячів, кутові, жовті/червоні картки, штрафні, статистичні дані та багато іншого. Лінія розпису на футбольні змагання відрізняється своєю різноманітністю. Тож варто уважно вивчати весь асортимент пропозицій, щоб мати змогу вибрати для себе ідеальний варіант.

Коефіцієнти

Це також важливий показник, від якого залежить можливість потенційного виграшу за вірно створений прогноз. Чим вищі коефіцієнти, тим більшою буде виплата за створене парі. Тому детально вивчайте пропозиції букмекерів та обирайте ті пропозиції, що будуть задовольняти вас.

Акції

Беттінгові компанії, що працюють в мережі інтернет, стикаються з доволі великою конкуренцією. Щоб утриматися на плату та бути конкурентоспроможним, слід зацікавлювати потенційних та чинних клієнтів. І з розв’язанням цього питання досить гарно допомагають акції.

Коли букмекерська контора пропонує своїм клієнтам можливість отримувати додаткові бонуси, на покращених умовах створювати парі, то це дійсно досить гарний плюс, яким варто користуватися. Звичайно, слід вивчати детально акційну пропозицію, щоб розуміти наскільки вона вигідна.

Конструктор ставок

БК пропонують беторам робити не лише ординари, але і більш складні ставки футбол — експреси та системи. Якщо правильно побудувати парі, то можна отримати прибуток значно більший, до 20% більше. Якщо беттор панує одночасно укласти декілька прогнозів, то є логіка розглянути не одиночні ставки, а саме експреси, і конструктор ставок допоможе з цим питанням.

Популярні види ставок на футбол

Сучасні беттінгові компанії онлайн пропонують своїм відвідувачам велику кількість варіантів оформлення парі на футбольні матчі. Завдяки цьому кожен беттор, незалежно від його особистих уподобань, зможе підібрати для себе зручний та вигідний варіант для оформлення прогнозів. Серед розповсюджених видів ставок на футбол можна назвати такі:

 • На результат.
 • Проти результату.
 • Тотал.
 • Індивідуальний тотал.
 • Фора.
 • Обидві заб’ють.

Розглянемо кожен з вище перерахованих варіантів більш детально. Це дозволить зрозуміти особливості кожного виду парі та обрати для себе той варіант, що відповідатиме індивідуальним запитам.

На результат

Це найбільш популярний варіант ставки на футбол лайв та у прематчі. Досить часто беттори-початківці використовують саме такий тип через простоту та мінімальні ризики у порівнянні з іншими варіантами. Суть полягає в тому, що клієнт робить прогноз на певну подію:

 • перемогу команди;
 • перший го;
 • перший штрафний;
 • інше.

Також результат може стосуватися не команди в загальному, а відносно конкретного гравця — найкращий бомбардир, найефективніший гравець, інше.

Проти результату

Створення такого парі полягає в тому, що висуваються повинен формулювання відносно конкретної спортивної події, наприклад: «Матч закінчиться з рахунком 3:1». Ви ставите на те, що це передбачення хибне. Якщо рахунок не відповідатиме передбаченню, то ваша ставка зіграє.

Тотал

Розглядаючи ставки на футбол, можна зазначити, що тотал у цьому випадку буде парі на підсумкову кількість голів. Тобто БК пропонує фору 4, а ви вказуєте більше чи менше. А далі вже потрібно дивитися по матчу. Варто зазначити, що тут не грає роль, яка команда скільки заб’є. Важливо наступне — яку загальну кількість голів буде забито футболістами протягом матчу.

Індивідуальний тотал

Тут створюються парі на конкретні події що можуть відбуватися протягом матчу, при цьому не завжди важливо з яким результатом закінчиться подія в загальному. Головне в такому випадку, щоб ставка на футбол, що була зроблена по індивідуальному тоталу була реалізована протягом гри.

Ставка з форою

Фора або гандикап — це тип парі на футбол, або іншу спортивну дисципліну з урахуванням додатково нарахованих очок. Тобто, ви ставите фору +2, то в такому випадку для того, щоб парі принесло виграш, різниця між кількістю забитих голів повинна бути не менше двох.

Обидві заб’ють

Ставка такого типу можу мати два твердження:

 • так;
 • ні.

Зазвичай ставки подібного типу можуть застосовуватися до матчу загалом, тобто кінцевих результатів, або окремо взятого тайму.

Як зробити ставку на футбол

Досить часто новим користувачам букмекерських контор буває складно розібратися з тонкощами інтерфейсу азартно-розважального порталу. Насправді складного в цьому процесі нічого немає. Проте, для таких користувачів які бояться робити ставки на спорт через відсутність певних знань, представлена наступна інструкція стосовно того, як оформити парі на футбол. Виглядає вона наступним чином:

 1. Реєстрація в букмекерській конторі. Процедура ця проста. спочатку потрібно вибрати надійну беттінгову компанію, а далі відвідати її офіційний сайт, натиснути на реєстраційну кнопку, заповнити анкету нового клієнта, погодитися з умовами членства та завершити процедуру. Слід пам’ятати, що реєструватися можуть беттори після досягнення 21-річчя, заборонено мати кілька акаунтів чи надавати недостовірні дані про себе.
 2. Поповнити ігровий баланс. Це можна зробити через розділ «Каса». Проте спочатку слід авторизуватися в особистому кабінеті, перейти до відповідного розділу, познайомитися з доступним асортиментом платіжних систем, особливостями кожної, вибрати найкращий для себе спосіб, вказати суму платежу та підтвердити транзакцію. Зарахування коштів на ігровий баланс відбувається миттєво.
 3. Вибрати відповідний розділ. Для цього спочатку потрібно перейти до розділу спортивних подій, вбирати тип події: прематч або live ставки на футбол.
 4. Вибір чемпіонату. Коли ви вибрали потрібний тип парі, то буде доступний список чемпіонатів, на які можна створювати прогнози. Вам достатньо натиснути на відповідну лігу чи турнір, що запропоновані у списку букмекерської контори.
 5. Порівняння коефіцієнтів. Беттору потрібно натиснути кнопку з назвою відповідної команди, після цього можна отримати доступ до детального розпису події. Тут можна побачити доступні види парі та обрати потрібний.
 6. Ставка на матч. Після того, як каппер визначиться з результатом події, потрібно вибрати тип ставки (ординар, експрес чи систему). Експрес та система доступні у тому випадку, якщо клієнт хоче зробити прогнози на декілька спортивних подій. Далі слід вказати розмір ставки та зберегти купон.

Після цього ваш прогноз буде зберігатися в особистому кабінеті до завершення спортивної події. Якщо ваш прогноз буде реалізований під час гри, то можна отримати виплату відповідно до того коефіцієнта, що вказаний у купоні. На футбол ставки робити нескладно. Букмекерські контори пропонують зручний інтерфейс офіційного сайту чи мобільного додатка. Кожен крок супроводжується відповідними вказівками, що унеможливлює помилку.

author
Автор
Іван
Головний редактор рубрики