Ставки на баскетбол

Зміст

Баскетбол, як спортивна дисципліна займає в Україні одне з популярних місць. Так, цей вид спорту не можна порівняти по популярності з футболом, проте він впевнено тримається в ТОП 5 найкращих. Ставки на баскетбол доволі часто використовуються бетторами для того, щоб оформити парі на спортивну подію та отримати від подібного прогнозу реальну вигоду. Найбільшою популярністю дисципліна користується саме в Америці, проте і в інших країнах каппери доволі часто обирають це направлення для оформлення купона, особливо це стосується міжнародних змагань.

Переваги ставок на баскетбол

Баскетбол впевнено займає третю позицію в рейтингу найпопулярніших спортивних дисциплін для оформлення парі. Беттори з великим задоволенням роблять прогнози та події цього виду, і пояснити це можна наявністю наступних переваг:

 • Велика кількість рівноймовірних подій. Якщо беттор полюбляє робити прогнози на рівноймовірні події, то баскетбол підходить для цього якнайкраще. Особливості такого типу парі полягає в тому, що можна отримати гарні коефіцієнти, від яких залежить розмір майбутньої винагороди.
 • Високі ліміти на ставок на НБА. Парі на НБА роблять багато капперів, до того ж парі відзначаються великими розмірами. Звичайно великий потім клієнтів та значні суми, що беттори ладні витрати на купон привертають увагу букмекерських контор, саме тому вони намагаються створити якнайкращі пропозиції (запропонувати високі коефіцієнти) для того, щоб каппери обрали саме їх як платформу для реєстрації та оформлення парі.
 • Низька маржа на НБА. Пояснити таку особливість можна тією ж причиною, що і попередню перевагу — висока конкуренція. В боротьбі за гравців з високими банкролами беттінгові контори пропонують дуже низьку маржу на НБА, і порівнянні з іншими пропозиціями та рештою спортивних дисциплін.
 • Регулярність проведення ігор. Більшість баскетбольних команд грають від двох до чотирьох матчів протягом тижня. Це дає доволі широкі можливості капперам для регулярного оформлення ставок. Вигідно це ще і тому, що в такому випадку можна робити максимально продумані ставки на баскетбол онлайн. У бетторів є достатньо можливостей для проведення власного аналізу та створення прогнозів. Коли матчі відбуваються рідко, то дуже складно визначити фізичну форму спортсменів. Проте часті гри дозволяють побачити прогрес чи навпаки відносно спортсмена чи всієї команди.

Так виглядають основні переваги оформлення парі на змагання з баскетболу. Проте, слід зазначити, що повний перелік виглядає набагато різноманітніше.

Недоліки ставок на баскетбол

Попри те, що беттори полюбляють робити ставки на баскетбольні змагання через наявність цілком вагомих переваг, недоліки також існують (це закономірність, що характерна для будь-якої спортивної дисципліни). Бетторам слід вивчати не лише плюси, але і познайомитися з мінусами. Це дозволить побачити повноцінну картину та бути напоготові до різних можливих результатів.

Отже, серед недоліків ставок на спортивні події з баскетболу можна назвати наступні:

 • Невисокі ліміти та коефіцієнти на європейські змагання. У порівнянні з поєдинками НБА, матчі єврокубків чи європейського першинства зазвичай супроводжуються доволі скромними верхніми показниками для ставок. Щодо показників коефіцієнтів, то тут також можна спостерігати, що ці значення будуть на 3-5 пунктів нижчими від того, що пропонують букмекерські контори своїм клієнтам для НБА. Тому вигідними ставками можна вважати лише ті, що робляться на НБА.
 • Слабка лінія розпису. Якщо проаналізувати лінії розпису українських букмекерських контор для ставок онлайн на баскетбол, то можна побачити, що пропозицій не так багато, як хотілося б. Це призводить до того, що професійні капери не завжди можуть задовольнити свої потреби. Більшість БК пропонують фору, тотал та загальні результати. Тому для тих капперів, які звикли бачити у футболі велику та різноманітну лінію, пропозиції відносно баскетболу можуть здатися не повноцінними та недостатніми для максимально успішних та вигідних парі.

Саме такі недоліки виділяють беттори, розглядаючи та аналізуючи ті пропозиції, що пропонують бетторські компанії. Але якщо ви віддаєте перевагу створенню парі на НБА, то подібних недоліків цілком легко уникнути.

Види ставок на баскетбол

Якщо говорити про доволі визначні змагання з баскетболу, то букмекери намагаються запропонувати своїм відвідувачам якнайкращі пропозиції, що будуть відрізнятися ще й різноманітністю. Серед популярних видів ставок на баскетбол можна назвати наступні:

 • Основні результати.
 • Фора.
 • Тотал.
 • Ставки на баскетбол по чвертям.
 • Інші пропозиції.

Розглянемо далі кожен вид більш детально. Це дозволить зрозуміти особливості кожного варіанту та таким чином беттори можуть обрати для себе максимально вигідні пропозиції, що відповідатимуть індивідуальним потребам та побажанням.

Основні результати

Кількість основних результатів, що може запропонувати баскетбольний поєдинок, залежить у більшості випадків саме від букмекерської контори, де ви збираєтеся оформити парі. В деяких беттінгових конторах можна отримати три варіанти, а саме:

 • Перемога першої команди (П1).
 • Перемога другої команди (П2).
 • Нічия (Х).

Також можуть додавати перемогу з врахуванням овертайму до своєї лінії розпису. В інших букмекерських конторах можна зустріти виключно можливість поставити на перемогу однієї з команд. Такий варіант говорить про те, що нічийного результату БК не передбачає. І якщо в основному часі не буде визначено переможця, то це буде зроблено під час овертайму.

Перед тим як розпочати робити ставки на баскетбол, слід ретельно познайомитися з тими пропозиціями, що доступні на сайті конкретного букмекера. Варто розібратися з тим, як він зараховує перемогу чи програш, чи береться до уваги овертайм/можливо окремо розраховується та інші подібні деталі. Це дозволить вірно робити прогнози та не стикатися з неприємними моментами.

Фора

Фора в баскетболі вказує на кінцеву різницю рахунку на користь однієї з двох команд. Задача каппера — вгадати буде вона більше або менше від запропонованого букмекером показника. Для того, щоб беттори-початківці краще розібралися з цим видом ставки на баскетбол: пропонуємо приклад. Клієнт бетторської контори робить ставку на фору -5,5. У такому випадку, щоб отримати виграш команда-фаворит повинна не просто виграти у свого опонента, але ще і з певною різницею в очках, а саме мати різницю не менше 6 очків. Якщо ви ставите на плюсову фору (візьмемо за приклад те саме значення, але з позначкою плюс — +5,5), то в такому випадку команда повинна програти з різницею в очках не менше шести.

Фора в баскетболі практично не відрізняється від такого ж виду ставки, але в інших спортивних дисциплінах. Якщо проаналізувати пропозиції надійних букмекерських контор, то можна помітити, що більшість з них надає таку можливість, як до придбання фори. При цьому зазвичай коефіцієнт падає на 8-10 пунктів за кожне докуплене очко. Відносно можливості докуплення очків, то тут кожен азартно-розважальний портал виставляє власні ліміти, проте зазвичай вони коливаються в межах від 4 до 12.

Тотал

Тотал — це такий вид парі, в якому потрібно передбачити чи буде фінальний результат більше/менше певного показника. Якщо проаналізувати пропозиції БК, то можна помітити, що різниця у коефіцієнтах на «більше» чи «менше» або незначна, або і взагалі відсутня. Беттори також можуть додатково придбати тотали як це передбачено у випадку з форою. Подібна функція пропонується як на збільшення, так і на зменшення показника. Щодо динаміки коефіцієнтів у такому випадку, то вона приблизно схожа з тією, що пропонується на фору.

Слід бути уважним при створення парі на тотал. Адже букмекерські контори приймають такий вид парі як на основний час, так і на овертайм. Подібну особливість слід враховувати, адже від неї залежить можливість отримання виграшу. Якщо говорить про розрахунок тоталу в баскетбольному матчі, то за основу беруться результати 4 чвертей.

Ставки на баскетбол по чвертям

Перш за все, слід зазначити, що цей ти ставки на спорт баскетбол доволі розповсюджений серед капперів, які полюбляють для прогнозів обирати саме цю дисципліну. Чверть у баскетболі — це ніби міні-матч. Головні тренери можуть використовувати:

 • різні тактики;
 • награні комбінації;
 • робити заміни спортсменів.

Втомленість гравців накопичується протягом всіх частин гри. Тому досить часто букмекери пропонують не лише робити ставки на результати, тотали чи фори конкретної чверті, але ще і порівняльні парі результативності між частинами гри.

Якщо говорити про ефективну стратегію ставок на баскетбол саме по чвертям, то тут є певні особливості, які потрібно брати до уваги. Перш за все, потрібно мати уявлення стосовно того як веде себе комнада на полі в першій частині гри та в другій, які відмінності характерні для гри команди в кожній чверті. Якщо ви хочете робити максимально ефективні ставки по чвертям, то тут варто уважно слідкувати за тим, як поводилася команда у минулій частині змагання.

Інші пропозиції

Вище були перераховані стандартні пропозиції стосовно ставок на баскетбол, які беттори можуть спостерігати у кожній букмекерській конторі. Вони входять до основної лінії розпису БК, проте може бути й додаткова. До неї зазвичай включають:

 • на фору та тотал кожної чверті;
 • на індивідуальні тотали команд;
 • на індивідуальні тотали окремих баскетболістів;
 • на наявність чи відсутність овертайму;
 • інші варіанти.

Різноманітність та варіативність додаткової лінії розпису здебільшого залежить від конкретної букмекерської контори та асортименту її пропозицій. Тому тут слід окремо знайомитися з додатковими пропозиціями на сайті обраного беттінгового закладу онлайн.

Як обрати сайт ставок на баскетбол?

Дуже важливим фактором успішного беттінгу є саме вибір надійного та перевіреного азартно-розважального порталу. Обираючи БК ставки на баскетбол, слід перевіряти інтернет-майданчик за певними критеріями. З цим дозволить детальніше познайомитися наступна таблиця.

Ліги

Для цього слід перейти до розділу «Баскетбол» та перевірити різноманітність пропозиції, наскільки вона вас задовольняє та чи входять туди ваші фаворити, на які ви плануєте робити прогнози.

Коефіцієнти

Тут слід працювати у порівняльній механіці. Тобто дивитися що пропонує вибрана БК та ніші азартно-розважальні портали. Це дозволить зрозуміти чи дійсно вигідними є пропозиції.

Стартові бонуси

Тут слід звернути увагу не лише на наявність вітального заохочення, але й на його розмір, термін дії, умови відіграшу та максимально дозволена сума до виведення.

Розпис

Вивчаючи цей аспект, слід звернути увагу на те, чи пропонує БК робити ставки на події всередині гри, чи лише пропонує робити прогнози на перемогу/нічию команди.

Акції

Доволі важливий аспект, особливо для тих, хто регулярно та активно планує робити парі. Для цього слід відкрити відповідний розділ та відфільтрувати саме акції БК (адже на додачу сайт може пропонувати ігрові автомати).

Живі трансляції

Це доволі важливий момент, особливо для тих, хто планує робити ставки у режимі реального часу. Беттору не потрібно буде шукати додаткові джерела для перегляду.

Онлайн-підтримка

Дуже важливо щоб букмекерська контора працювала на свого клієнта т забезпечувала можливість швидко та будь-коли отримувати професійну консультацію.

Як зробити ставку на баскетбол

Робити live ставки на баскетбол або оформляти парі у прематчі доволі просто. Тут немає нічого складного, варто лише один раз уважно ознайомитися з особливостями та інтерфейсом обраної букмекерської контори. Цього буде достатньо для того, щоб вірно та без помилок робити прогнози на спортивні події. Наступна таблиця дозволити познайомитися з особливостями оформлення парі на спортивні баскетбольні події:

 1. Реєстрація в букмекерській конторі. Спочатку слід обрати якісного та надійного беттінгового постачальника. Ви можете ознайомитися з нашим рейтингом, тут представлені виключно легальні та якісні сайти. Перед тим як завершити реєстрацію перевірте уважно введені дані на правильність та достовірність. Також не завадить підписатися на розсилку акцій — вони ніколи не завадять.
 2. Поповніть ігровий баланс. Познайомтеся із за пропонованим асортиментом платіжних систем, лімітами, комісіями. Це дозволить підібрати той спосіб, що буде максимально відповідати вашим вимогам та запитам. Зверніть увагу на те, що чим більше перший депозит, тим більшим буде бонус. Вибирайте ту платіжну систему, яку надалі плануєте використовувати для виведення виграшу.
 3. Відкрийте секцію «Спорт». Далі оберіть серед запропонованого асортименту спортивних дисциплін Баскетбол. Далі можна шукати улюблені ліги, змагання. Якщо є панель пошуку на сайті БК, то можна користуватися нею, вона здатна значно зекономити час. Зверніть увагу на розділ «Топ події», зазвичай там пропонуються найпопулярніші змагання.
 4. Ставка на баскетбол. Виберіть потрібну подію та прогноз. Познайомтеся із запропонованими коефіцієнтами, далі слід впевнитися в тому, що вони вас влаштовують. Перевірте можливість використання бонусу під час оформлення парі. Не спішіть робити складні ставки типу експресів чи систем, особливо якщо досвіду для цього ще недостатньо.
 5. Підтвердження ставки. Після того, як ви заповнили свій купон, слід його ще раз уважно переглянути, перевірити всі дані та впевнитися, що ви нічого не пропустили.

Після того, як ви збережете купон, він буде відображатися у вашому особистому кабінеті до завершення спортивної події та оголошення результатів. Далі, у випадку вірного прогнозу, ви можете отримати виграш за вказаним у купоні коефіцієнтом.

Додатки для ставок на баскетбол

Якщо ви хочете робити парі та не можете при цьому постійно сидіти біля ПК, то є ідеальне рішення. Сьогодні сучасні та популярні букмекерські контори пропонують своїм відвідувачам можливість оформляти парі зі смартфонів та планшетів. Для цього були створені спеціальні мобільні додатки, які ви можете завантажити та встановити на свої гаджети та забезпечити мобільність у використанні послуг беттінгової компанії.

Якщо ви плануєте робити ставки на спорт через мобільний додаток, то спочатку слід впевнитися у наступних моментах:

 • Програма має продуманий дизайн, що передбачає просте знаходження потрібної інформації та пропозицій без витрачання значного часу.
 • Додаток пропонує повний набір функцій та може повноцінно замінити офіційний сайт.
 • Програма стильно оформлена, вона не викликає швидкої втомлюваності та забезпечує максимальним комфортом.

Успішність парі залежить від різних складових та компонентів, які потрібно враховувати. Тільки об’єднавши всі аспекти, що впливають на продуктивність, можна розраховувати на ефективний геймплей та отримання виграші. Обов’язково почитайте про ставки на баскетбол поради від спеціалістів та досвідчених бетторів. Вони дозволять уникнути ряду помилок на початку беттінгового шляху.

author
Автор
Іван
Головний редактор рубрики