Рейтинг букмекерських контор України

 • Favbet
  star star star star star
  5
  favbet.ua
  Бонус 100% до 10 000 на перший депозит
  • Є застосунок для Iphone і Андроїд
  • Анонімність особистих відомостей і захист даних карт гарантовані офіційно
  • Офіційна ліцензія України (КРАІЛ)
 • вбет
  Vbet
  star star star star
  4.1
  vbet.ua
  Зроби ставку на АПЛ з українськими футболістами та отримай фрібет до 1000 грн!
  • Конкурентні коефіцієнти на ринку
  • 0% комісії на виведення коштів
  • Наявність вітальних бонусів для нових користувачів
 • ГГБЕт
  GGbet
  star star star
  3
  ggbet.ua
  До 200% бонус і 900 грн фрібет за депозит
  • Якісна лінія на спортивні події
  • Програмне забезпечення доступне для Android та iOS
  • Якісна лінія на спортивні події

Ставки на спорт давно набрали популярність у світі, люди не просто спостерігають за різними матчами та вболівають за улюблені команди. Вони роблять прогнози на результати спортивної події, використовуючи для цього букмекерські контори. БК — це азартно-розважальні портали, які пропонують на своїх офіційних сайтах оформлювати парі на спортивні події. Інтернет-майданчики збирають різні дисципліни, турніри, змагання та чемпіонати. Таким чином надається можливість створювати прогнози на спортивні події різного направлення та масштабу.

Для того, щоб українські беттори могли успішно робити ставки на спорт, слід підібрати якісну букмекерську контору для подальшого проходження процедури реєстрації та використання її послуг. Далеко не всі азартно-розважальні майданчики здатні надавати якісні послуги, створювати комфортні умови для відвідувачів. Тому так важливо відповідально ставитися до процесу вибору порталу.

Бетторам-початківцям може бути доволі складно підібрати беттінгову платформу. Пов’язано це з відсутністю досвіду та розуміння того, як повинен виглядати такий портал високої якості. В таких випадках приходить на допомогу рейтинг букмекерів України. Це список легальних, надійних та якісних інтернет-порталів, що надають своїм відвідувачам послуги ставок на спорт. До цього списку увійшли тільки найкращі інтернет-ресурси, які пройшли детальний та ретельний відбір. Вони були вивчені спеціалістами та незалежними експертами, їх робота проаналізована на протестована. Це дозволило дати об’єктивну оцінку кожному інтернет-ресурсу, визначити можливість його додавання до рейтингу та визначити місце в списку.

Рейтинг букмекерів: кращі сайти для ставок на спорт в Україні

Успішні ставки на спорт залежать від різних факторів. Велику роль грає досвід беттора, його сконцентрованість на події, розуміння ситуації та правильний підхід до управління банкролом. Проте далеко тальки на цьому не заїдеш. Це один з компонентів успішного беттінгового досвіду, який можуть отримувати клієнти букмекерів України. Друга важлива складова — це членські відносини з легальним, надійним, перевіреним та авторитетним інтернет-порталом. Якість роботи букмекерської контори забезпечує беттору впевненість в тому, що він може спокійно робити прогнози, поповнювати баланс, отримувати виграші та виводити їх. До речі на цьому вигода від надійного та легального букмекера не закінчується.

Задача рейтингу — зібрати список перевірених та надійних інтернет-майданчиків, що надають послуги ставок на спортивні та неспортивні події. Всі беттінгові компанії, що потрапляють до такого списку, піддаються жорсткому контролю та перевірці. Саме це дозволяю бетторам бути впевненими в тому, що, обираючи інтернет-майданчик з рейтингу, вони отримуватимуть високоякісні послуги від авторитетного та легального бренду, що відповідає всім вимогам та піклується про кожного відвідувача.

На території України працює близько 100 відносно молодих букмекерських контор. Проте не кожен портал здатен забезпечити своїх клієнтів якісними послугами, широким асортиментом спортивних подій, бонусами, швидкими та безпечними платіжками. Щоб беттори не витрачали багато часу на перевірку кожного інтернет-майданчика, спеціалісти і створюють рейтинг, до якого входить максимум декілька десятків беттінгових контор, які були вибрані шляхом ретельного тестування та перевірки. Це дозволяє значно зменшити час бетторів-початківців на знайомство з інтернет-майданчиками, адже не потрібно вивчати сотню сайтів. Також відпадає ризик зробити вибір на користь ненадійного порталу, адже до складу рейтингу входять виключно ліцензійні букмекери з гарною репутацією.

ТОП-3 кращих букмекерських контор України

Для наших читачів ми виділили найкращі букмекерські контори, де можна сміливо та впевнено проходити процедуру реєстрації, адже це портали, що відповідають всім вимогам та отримали найвищі оцінки під час тестування. З ТОП 3 найкращими беттінговими компаніями читачі можуть познайомитися в наступній таблиці.

1

Favbet Азартно-розважальний портал, що працює на території України легально з 2021 року. Бренд отримав ліцензію від Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей — №433, видана від 13 грудня 2022 року. На сайті відвідувачі знайдуть великий асортимент спортивних дисциплін, ігрові автомати, бонуси, зручні платіжні системи, цілодобову підтримку від спеціалістів сапорту. Користуватися послугами можна через офіційний сайт та мобільний додаток, що пропонується для Андроїд та іОС пристроїв.

2

VBet Легальна букмекерська контора в Україні. Беттінгова компанія працює на основі дозволу, що був виданий національним регулятором КРАІЛ. Номер ліцензії — №15, видана 30 січня 2022 року. Портал пропонує послуги ставок на спорт, кіберспорт та має широкий розділ з казино. Українські клієнти можуть бути впевнені у високій якості послуг та гарному обслуговуванні.

3

GGbet Беттінгова компанія працює на території України легально. Сайт отримав дозвіл на роботу від Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей — №128, видана від 23 серпня 2023 року. Інтернет-сторінка пропонує широкий асортимент послуг, просту реєстрацію та можливість отримувати щедрі бонуси. Бренд дотримується всіх висунутих вимог, слідує чинному законодавству та платить своїм клієнтам.

Критерії оцінювання букмекерських контор

Для створення рейтингу беттінгових компаній наші спеціалісти беруть до уваги цілий список різноманітних критеріїв. Вони дозволяють максимально детально вивчити кожну букмекерську контору та виставити їх об’єктивну оцінку. До уваги беруться наступні показники:

 • Наявність ліцензії від українського регулятора.
 • Зручний та зрозумілий інтерфейс.
 • Різноманітність спортивних дисциплін та коефіцієнти.
 • Особливості роботи служби підтримки.
 • Фінансові транзакції та їх зручність.
 • Зручність доступу з різних пристроїв.
 • Бонусна політика азартного порталу.
 • Зручність реєстрації.
 • Відгуки реальних клієнтів.

Розглянемо кожен пункт більш детально. Це дозволить читачам та бетторам-початківцям зрозуміти яким чином та чи інша характеристика впливає на можливість входу азартного порталу в рейтинг букмекерів Україна.

Ліцензія від українського регулятора

Перше, на що звертається увага, — наявність дозволу на роботу та надання відповідних послуг. Наявність ліцензії вказує на те, що інтернет-майданчик пройшов перевірку незалежним регулятором на відповідність до висунутих вимог та правил. Відсутність порушень є причиною надання ліцензії.

Довіряти можна виключно ліцензованим майданчикам. Такі портали:

 • використовують оригінальний софт;
 • слідують правилам надання послуг;
 • платять своїм клієнтам.

При виникненні спірних ситуацій беттор може звернутися до регулятора для об’єктивної оцінки та розв’язання питання. Ліцензія — це перший гарант якості.

Зручний та зрозумілий інтерфейс

Особливості роботи офіційного сайту — є важливим показником. Букмекерські контори повинні мати зрозумілий інтерфейс, щоб не викликати додаткових питань та складнощів під час відвідування, використання послуг. Клієнти не хочуть витрачати багато часу на аналіз роботи порталу, його інтерфейс. Все повинно бути зрозуміло та доступно. Адже, в першу чергу, — це розважальні сайти, тому вони повинні бути максимально простими.

Різноманітність спортивних дисциплін та коефіцієнти

Відвідуючи букмекерські контори в Україні, беттори хочуть отримувати доступ до якісних послуг для оформлення ставок на спорт. Тому наші спеціалісти аналізують уважно це питання. Перевіряється:

 • асортимент спортивних дисциплін;
 • ринків ставок;
 • можливість робити парі в прематчі та лайві;
 • зручність оформлення купона;
 • асортимент видів ставок;
 • показники коефіцієнтів та їх конкурентоспроможність.

Такі пункти дозволяють максимально детально проаналізувати роботу БК в даному направленні та дати об’єктивну оцінку.

Особливості роботи служби підтримки

Надання послуг у віддаленому режимі потребує створення особливої атмосфери та умов для відвідувачів. Клієнти повинні розуміти, що вони не залишаються сам на сам з таким великим асортиментом послуг та можуть отримати професійну консультацію в незрозумілих ситуаціях. Тому наявність цілодобової підтримки — один з важливих показників, на який звертають увагу наші спеціалісти.

Аналіз роботи сапорту проходить в декілька етапів, вивчаються наступні моменти та характеристики:

 • час роботи;
 • варіативність способів зв’язку;
 • оперативність відповіді спеціалістів;
 • професіоналізм та обізнаність працівників;
 • ввічливе спілкування.

Таким чином можна детально цінити роботу служби технічної підтримки та зрозуміти наскільки комфортно нею можна користуватися.

Фінансові транзакції та їх зручність

Ставки на спорт можна робити після реєстрації та за наявності позитивного ігрового балансу. Тобто беттор спочатку вносить кошти на рахунок, а потім використовує їх для оформлення парі. Після отримання виграші за успішні прогнози наступає час, коли потрібно виводити кошти, також важливим питанням залишається особливості транзакції. Тому наші спеціалісти вивчають це питання максимально детально. До уваги беруться наступні моменти:

 • асортимент платіжних систем;
 • можливість використання національної валюти (гривні);
 • мінімальні та максимальні ліміти на депозит/виведення;
 • можливі комісії та їх розмір;
 • термін проведення транзакцій.

Такі моменти дозволяють об’єктивно оцінити якість проведення платежів та комфорт під час таких процедур.

Зручність доступу з різних пристроїв

У сучасному суспільстві не завжди вистачає часу на довготривале сидіння за ПК для вивчення послуг букмекерських контор, оформлення купона та інших операцій. Тому наявність альтернативних джерел для доступу є додатковою перевагою в роботі азартно-розважального порталу.

Сьогодні бетторами цінується можливість використання послуг беттінгових компаній зі смартфонів, адже це забезпечує мобільність та відсутність потреби постійно знаходитися в одному місці. Тому наявність зручної мобільної версії, а ще краще додатка буде гарною перевагою для інтернет-майданчика.

Наші спеціалісти не просто перевіряють можливість використання послуг БК зі смартфонів — вони аналізують наскільки це буде зручно для клієнта. Аналізується оформлення додатка, дизайн та особливості інтерфейсу, повнота функціонала, швидкість роботи та інші параметри, які дозволятимуть дати об’єктивну оцінку роботі застосунку.

Бонусна політика азартного порталу

Заохочення — це те, що робить послуги БК максимально вигідними. Легальні букмекерські контори в Україні, що входять до нашого рейтингу пропонують своїм відвідувачам цікаву та різноманітну бонусну програму. Вивчення заохочень проходить ретельно, адже варто не просто перевірити наявність бонусів, але і їх ефективність. Тому до уваги беруться наступні моменти:

 • асортимент пропозицій;
 • доступність бонусів;
 • умови активації, термін дії та максимально доступні виграші;
 • розмір вейджерів.

Такі характеристики дозволяють зрозуміти наскільки вигідним є кожне заохочення, чи дозволяє воно реально отримувати виграші та покращувати умови для створення парі.

Зручність реєстрації

Для того, щоб використовувати послуги беттінгової компанії, беттору спочатку потрібно розпочати членські відносини з порталом. Це можливо після успішного завершення процедури реєстрації. Створення облікового запису — це процес, який проходить кожен новий відвідувач за умови, що він хоче користуватися послугами азартного інтернет-майданчика.

Загальна вимога — зручність створення облікового запису, відсутність складних та довготривалих процесів. Тому експертами цінується наявність кількох варіантів, щоб беттори могли вибрати зручний для себе спосіб, максимальна зрозумілість, присутність вказівок.

Відгуки реальних клієнтів

Це особливий пункт та не зовсім однозначний. Річ у тім, що вивчення такого питання потребує максимальної уважності та спеціальної підготовки. По-перше, ретельно відбираються джерела для вивчення відгуків. Це повинні бути незалежні сайти та форуми, де відсутня реклама та пропагандування певних брендів. По-друге, вивчається та аналізується кожен відгук на написання його людиною. Це потрібно для того, щоб бути впевненими у реальності написаного. По-третє, це особиста перевірка вказаного в коментарях. Адже відгук — це суб’єктивна думка, яка може базуватися на невдалому досвіді беттора. Причини негативного враження можуть залежати не лише від букмекера, але й від неправильної підготовки клієнта.

Переваги нашого рейтингу БК України

Наші експерти зібрали рейтинг букмекерів. В інтернеті можна знайти багато подібної інформації, проте чи кожен перелік так званих наданих БК заслуговує на вашу увагу? Щоб зрозуміти, чому варто користуватися нашою інформацією та порадами, пропонуємо ознайомитися з принципами роботи експертів нашого сайту. Це дозволить зрозуміти яким чином ми створюємо рейтинги, що беремо за основу та на чому базується наше враження і оцінювання.

Ви можете бути впевненими в якості нашого рейтингу, адже він будується за наступними принципами:

 • Незалежність. До списку найкращих БК входять лише ті сайти, що пройшли ретельну та незалежну перевірку, відбулося тестування експертами, які не просто вивчити теоретичні дані, але й практично це все підтвердили.
 • Актуальність. Сайти, що зібрані в рейтингу, проходять неодноразову перевірку, вони й надалі тестуються нашими експертами задля того, щоб надавати тільки реальні дані про їх роботу. Відхилення від норм призводить до того, що вони можуть опускатися на нижчі сходинки, або і взагалі вилітати з цього списку.
 • Широке охоплення. До уваги беруться на лише відомі бренди, але й нові українські букмекери, які відносно нещодавно розпочали свою діяльність. Таким чином читачі отримують актуальну інформацію з урахуванням поповнення беттінгового ринку.

Таким чином користуючись нашим рейтингом, беттори можуть бути впевнені, що їм пропонуються дійсно найкращі букмекерські контори України, які працюють на свого клієнта та створюють гарні умови для створення ставок на спортивні події. Відповідальні членські відносини з такими інтернет-майданчиками будуть супроводжуватися позитивним досвідом, гарними враженнями та регулярними виплатами у випадку вірних прогнозів.

Особливості формування списку кращих БК

Коли створюється рейтинг нашими експертами, то кожна беттінгова компанія перевіряється за певними стандартами. Існує конкретний перелік пунктів та параметрів, які ранжируються за ступенем важливості. До кожного параметру надають певні інструкції, що дозволяють вивчити детально аспект та по завершенню дати об’єктивну оцінку одержаним результатам перевірки.

Так, наприклад, під час аналізу кожної БК України, більш уваги приділяється надійності бренду, аніж способам платежів, своєю чергою зручність використання послуг зі смартфонів відходить на нижчий етап у порівнянні з особливостями проведення фінансових транзакцій. Таким чином вибудовуються певні сходинки важливості, які дозволяють визначити дійсно найкращі портали, де беттори будуть відчувати себе у безпеці, задоволені послугами, а кожен візит супроводжуватиметься комфортними умовами.

Поетапність перевірки букмекерів та виявлення першочергових і другорядних факторів дозволяє виключити можливість суб’єктивної оцінки та упущення тих моментів, що більше впливатимуть на якість членських відносин між брендом та його користувачами. Пояснити це можна тим. що наявність зручного додатку, широкої лінії розпису та щедрих бонусів не буде грати повноцінну роль у тому випадку, коли букмекерська контора не відповідає потрібним показникам надійності та не має дозволу на роботу в Україні.

Особливості легалізації букмекерів в Україні

У 2020 році на законодавчому рівні в Україні було легалізовано надання азартно-розважальних послуг в офлайн та онлайн режимах. На основі такого рішення почала працювали Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей, яка надає ліцензію на роботу в Україні та контролює відповідність інтернет-майданчиків до висунутих вимог та правил.

Вимоги до інтернет-майданчиків, що надають свої послуги ставок на спорт в мережі інтернет доволі жорстокі. Ліцензія чинна протягом 5 років, проте може бути відкликана з причини недотримання вимог та правила. Вартість дозволу складає 28 000 мінімальних заробітних плат. Це доволі велика сума, тому коли бренд отримує дозвіл, то не в його інтересах порушувати правила і таким чином ризикувати наданими перспективами. Додатково до потенційних онлайн-закладів висувається ряд вимог, а саме:

 • Юридична реєстрації на території країни.
 • Відповідність до висунутих фінансових стандартів.
 • Наявність сайту з українським доменом (ua).
 • Використання виключно ліцензованого програмного забезпечення.
 • Дозвіл на реєстрацію клієнтам, яким вже виповнився 21 рік та вони не входять до списку, що обмежує використання та отримання подібних послуг.
 • Вирахування податків з кожного виграшу згідно з чинним законодавством України.

Також на території України працюють букмекери, що мають ліцензію іноземного регулятора. До переліку найрозповсюдженіших комісій відносять:

 • Кюрасао;
 • Гібралтар;
 • Велика Британія;
 • Олдерні;
 • Інші.

Гра в іноземних конторах не перебуває під забороною. Проте слід розуміти, що на таких сайтах ви не завжди можете отримати можливість проведення платежів в національній валюті, сайт може не мати потрібної мовної версії, відсутність ручних способів для платежів та інші моменти. До того ж виникають ризики складнощів розв’язання спірних питань регулятором.

Найкращі світові букмекерські контори

Аналізуючи беттінговий ринок, можна впевнено зазначити, що лідером є саме Великобританія. На території країни працює відразу декілька сайтів, що входять до ТОП-10 найкращих БК світу. Перелік з букмекерськими конторами досить об’ємний, адже до нього входять азартно-розважальні майданчики з різних країн, а активний розвиток індустрії сприяє постійному відкриттю нових брендів, які також проходять тестування та за відповідності до певних вимог потрапляють до списку.

Букмекерські контори, що входять до цього рейтингу, доволі часто пропонують своїм клієнтам не лише послуги ставок на спорт, але й можливість запускати ігрові автомати. Тобто вони мають на сайті розділ «Казино». Це зручно, адже клієнти за наявності одного облікового запису можуть отримувати різні послуги та бути певними у їх високій якості.

Найкращі букмекерські контори світу також відкриті й для клієнтів з України. Проте слід розуміти, що використання послуг таких сайтів інколи може супроводжуватися певними незручностями, про які ми говорили вище. Беттори, що користуються послугами беттінгових компаній з наявністю ліцензії від місцевого регулятора в цьому плані відчувають себе більш захищено та впевнено.

Висновки

Рейтинг букмекерів — це досить гарний помічник для бетторів-початківців та навіть досвідчених клієнтів БК, які хочуть підібрати альтернативний майданчик для реєстрації та оформлення ставок на спорт. Сьогодні беттінговий ринок активно розвивається та наповнюється новими брендами, що значно ускладнює процедуру вибору. Щоб не тестувати всі букмекерські контори України, яких в мережі інтернет дуже багато, експерти роблять це самостійно та відсіюють інтернет-майданчики, на які не варто витрачати свій час.

author
Автор
Іван
Головний редактор рубрики
FAQ
❓ Як вибрати найкращу букмекерську контору?

З цим питанням допоможе рейтинг БК України. В ньому зібрані найкращі легальні азартно-розважальні портали, що створили сприятливі умови для оформлення ставок на спортивні події: проста реєстрація, зручний сайт та мобільний застосунок, надійні та швидкі платежі, широка лінія розпису, високі коефіцієнти, щедрі бонуси.

❓ Якими способами можна проводити фінансові транзакції в БК України?

Зазвичай кращі букмекерські контори пропонують бетторам великий та різноманітний асортимент платіжних систем, що включає популярні та надійні способи: банківські картки, онлайн-банкінг, електронні гаманці, криптовалюту та інші.

❓ Для чого потрібно проходити реєстрацію та верифікацію?

Легальні букмекери повинні перевірити реальність нового клієнта, його відповідність до мінімально дозволеного віку (21 рік), відсутність у списку людей, для яких заборонена бетторська діяльність. Також правилами БК забороняється мультиакаунтність і додаткова перевірка дозволяє прояснити цей момент.

❓ Чи можуть виникати проблеми з виведенням виграшів?

Якщо ви користуєтесь послугами БК з нашого рейтингу, то проблем під час виведення виграшів не буде. Винятком можна назвати лише неправильне оформлення заяви, відсутність верифікації у клієнта. порушення доступних лімітів чи спроба вивести бонусні кошти.