Ставки на спорт

Зміст

Ставки на спорт — це невід’ємна частина життя більшості бетторів. Сьогодні беттінг досить гарно розвинений та доступний для всіх людей. Це одна з причин активного розвитку такого направлення. Так склалося, що різні види спорту збирають багато вболівальників. Люди полюбляють спостерігати за тим, як на полі відбувається гра, проходять змагання. Процес вболівання за улюбленого спортсмена чи команду викликає неймовірні емоції та адреналін. Проте саме ставки на спорт дозволяють отримати людям максимальний спектр емоцій та задоволення від процесу перегляду.

Favbet
favbet.ua
starstarstarstarstar
5
Бонус 100% до 10 000 на перший депозит
ГГБЕт
GGbet
ggbet.ua
starstarstar
3
До 200% бонус і 900 грн фрібет за депозит

Ставки на спорт: особливості вибору букмекерської контори

Сьогодні в мережі інтернет можна зустріти велику кількість беттінгових платформ, що надають послуги оформлення прогнозів на різні спортивні події і не тільки. Саме отримання послуг в режимі онлайн забезпечило максимальним комфортом бетторів та позитивно вплинуло на розвиток цього направлення. Оформлювати парі стало набагато простіше та швидше. Капперам пропонується великий асортимент можливостей та додаткових інструментів, що позитивно впливають на успішність прогнозів та підвищують ймовірність отримання виграшів.

Важливим етапом вигідного та успішного оформлення парі є вибір якісної букмекерської контори. Бетіннгових компаній в мережі інтернет доволі багато, проте не кожен портал здатен забезпечити потрібними умовами надійністю, прозорістю та якістю. Тому важливо вміти вибирати портал, що буде відповідати потрібним вимогам та забезпечувати впевненість у тому, що виграші будуть виплачені без затримок.

Всі ставки на спорт букмекери створюють таким чином, щоб привернути увагу бетторів. Пропонується різноманітна лінія, можливість оформлення парі у режимі реального часу, отримання бонусів та інше. Вибір беттінгового порталу повинен опиратися на ряд певних характеристик, які свідчитимуть про те, що членські відносини будуть супроводжуватися позитивними моментами та гарними враженнями.

На жаль, не всі беттори знають особливості та правила вибору букмекерської контори. Особливо це стосується тих відвідувачів, які тільки розпочали свій шлях у цьому направленні. Розв’язати це питання можна наступним чином — скористатися рейтингом надійних та найкращих букмекерських контор. Досвідчені спеціалісти вивчають роботу азартних порталів в інтернеті, тестують за певними критеріями та визначають таким чином надійність. При виборі букмекерської контори для ставок на спорт беруться до уваги та вивчаються наступні моменти:

  • наявність дозволу від авторитетного регулятора на надання послуг;

  • якість коефіцієнтів та маржа букмекерської контори;

  • широта розпису лінії для ставок на спорт;

  • особливості, різноманіття та щедрість бонусних пропозицій;

  • можливість користуватися послугами з мобільних гаджетів;

  • особливості роботи служби технічної підтримки;

  • доступність безкоштовного перегляду прямих трансляцій;

  • швидкість проведення транзакцій;

  • широкий асортимент для внесення депозиту та виводу коштів.

Таке детальне вивчення азартно-розважального порталу, яке забезпечує розгляд та аналіз всіх аспектів, дозволяє розглянути особливості роботи букмекерської контори та створити об’єктивний рейтинг порталів, що пропонують своїм клієнтам створювати парі на різні спортивні події.

Спираючись на вищеперераховані особливості та критерії, беттори можуть самостійно проаналізувати роботу беттінгової контори та підібрати для себе не просто якісний та надійний інтернет-майданчик, але і той, що буде відповідати індивідуальним запитам та вподобанням.

Основні правила ставок на спорт

Робити ставки на спорт — це відповідально. У цьому процесі використовуються реальні кошти, тому потрібно уважно ставитися до процесу прогнозування, адже одне невірне та необдумане рішення може призвести до того, що ви витратите свій банкролл. Це може статися навіть у випадку членських відносин з надійним порталом. Адже вибір якісної букмекерської контори — це тільки один з аспектів успішного оформлення парі.

Кожна букмекерська контора працює за певними правилами та умовами. Беттору слід попередньо переглянути та вивчити висунуті правила. Адже це також впливатиме на успішність оформлення парі на спортивні події. Як правило, азартно-розважальні портали такого типу працюють за певним рядом стандартних умов, та додатково можуть висувати свої (власні вимоги).

Серед основних правил, за якими беттори можуть робити ставки на спорт онлайн у прематчі та лайві, що характерні для більшості БК України, можна визначити наступні:

  • Реєструватися на подібних інтернет-майданчиках та користуватися їх послугами можна після досягнення 21 року.

  • Для гри можна використовувати виключно ті кошти, що були отримані законним шляхом, БК не дозволяють відмивати гроші

  • Використання спеціального софту, що направлена на обхід та злом роботи інтернет-майданчика забороняється, а подібні ситуації будуть негайно вирішуватися.

  • Букмекерські контори забороняють мультиакаунність. Забороняється створювати більше одного акаунта, подібні дії будуть блокуватися з боку адміністрації сайту.

Створювати парі беттори можуть на ті події та турніри, що доступні на сайті букмекерської контори. Щодо доступних лімітів, мінімальних та максимальних ставок — то такі показники можуть відрізнятися в залежності від особливостей роботи конкретного букмекера та його політики. Подібні умови ви можете дізнатися на офіційному сайті. Ці дані слід вивчати до моменту реєстрації на сайті беттінгової контори. Таким чином каппер може зрозуміти чи підходять йому подібні умови. Також слід звернути увагу на лінію розпису, варіативність ставок, особливості лайв-режиму та інше.

Вибір букмекерської контори за критеріями

Вибір азартно-розважального порталу — це відповідальна справа, яка потребує певних знань, уважності та реальності. В наступній таблиці всі охочі можуть познайомитися з певними критеріями вибору азартно-розважального порталу та основні моменти, на які звертається увага.

Види Ставки на футбол, бокс, волейбол, баскетбол, кіберспорт та інші дисципліни.
Ставки Прематчеві ставки та парі у режимі реального часу.
Легальність робота на основі дозволу від авторитетного регулятора (в Україні це КРАІЛ).
Бонуси Вітальні пропозиції для нових клієнтів, бонуси постійним відвідувачам.
Відгуки Коментарі від реальних клієнтів відносно якості членських відносин.
Застосунок Наявність зручного мобільного додатку для операційних систем Андроїд та іОС.

Види ставок на спорт

Перед тим, як робити ставки на спорт, слід детальніше познайомитися з цим заняттям. Перш за все. варто звернути уваги на те, що парі можна оформлювати різні. Букмекерські контори пропонуються відвідувачам різні види ставок. Кожен тим має певні відмінні характеристики. Беттору слід розбиратися хоча б у розповсюджених та популярних видах, що пропонуються на всі спортивні дисципліни та у всіх букмекерських конторах. До основних видів парі відносять наступні:

  • Ординар. Це одиночна ставка на результат певної події. Це найрозповсюдженіший вид парі серед усіх доступних варіантів. Особливо його обожнюють беттори-початківці, оскільки він дуже простий та доступний. Все, що потрібно беттору, — це просто визначитися з результатом певної події (перемогою чи поразкою спортсмена/команди) та оформити це у купоні. Вказувати яким чином буде отримана перемога/поразка, з якою різницею — не потрібно.

  • Експрес. Це підбірка парі з декількох подій. Вони заключені в один купон. Експрес може бути подвійним, потрійним, або складатися з більшої кількості спортивних подій. Все залежить від того, як ви хочете це оформити. Вигода від такого типу парі полягає в тому, що тут можна отримати значно більший виграш, аніж окремо за кожну подію. Пов’язано це з тим, що коефіцієнти кожної події перемножуються і дають один спільний. Це значно покращує розмір потенційної винагороди. Проте існує і ризик, адже ваша ставка буде анульована навіть у випадку, якщо одна хоча б одна подія з купона не реалізується.

  • Система. Це комбінація декількох експресів. Тобто, враховуючи особливості попереднього виду ставки, можна цілком об’єктивно сказати, що такий варіант є більш складним. Якщо один з експресів купона системної ставки не зайде, то в такому випадку не буде прогнозу всього прогнозу, а просто її певної частини (експресу). Системні ставки доволі складні, тому вони не підійдуть для бетторів-початківців. Слід мати гарний аналіз на кожну подію для оформлення системи, щоб мати гарні шанси на реалізацію купона й отримання виграшу.

Букмекерські контори можуть пропонувати й інші види ставок на спорт. Серед таких можна назвати: драбина, лакі та інші. Проте, якщо говорити про найбільш популярні та розповсюджені, то саме ординар, експрес та система заслуговують на підвищену увагу з боку бетторів.

Стратегії ставок на спорт

Що відрізняє гравців-професіоналів від початківців, так це те, що перші ніколи не роблять необдумані, спонтанні ставки. Спочатку вони знайомляться з різними можливими тактиками, вивчають їх особливості та підбирають для себе певну стратегію, що, на їх думку, має гарні показники ефективності та буде відвідати індивідуальним побажанням. Існують стратегії, що підходять для конкретної спортивної дисципліни, також є універсальні тактики, що можна застосувати для різних парі. Серед найрозповсюдженіших стратегій можна виділити наступні:

  • Стратегія «Мартінгейла».

  • Value betting.

  • Парі на аутсайдерів.

  • Стратегія «Антимартінгейл».

  • Стратегія ставок Даламбера.

  • Метод Оскара Грайнда.

Це одні з найпопулярніших тактик. Звичайно, кожна має свої певні індивідуальні характеристики та відмінності. Беттору слід познайомитися з різними чинними стратегіями для того, щоб підібрати ту, що буде відповідати його типу гри та банкроллу. Більшість тактик будуть складними для початківців. Проте існують доволі прості та ефективні варіанти, які не складно зрозуміти навіть беттору-початківцю. Слід розуміти, що структурованість та відповідальні під час оформлення парі дозволяють знизити ризики на програші. Так, жодна стратегія не здатна гарантувати стовідсоткову ефективність кожного разу. Тактики зазвичай ефективні на довготривалу перспективу. Тому ви повинні визначитись з гарним місцем де робити ставки на спорт, підібрати ефективну стратегію, вміти аналізувати, відповідально ставитися до цього заняття. У такому випадку ризики будуть максимально зменшені, а шанси на успіх значно зростуть.

Ставки на спорт: на що звернути увагу?

Оформлення парі на реальні кошти не можна робити без попереднього аналізу. Деякі беттори вважають, що робити ставки це щось на кшталт запуску ігрових автоматів, де все залежить від вірогідності та удачі. Проте це різні поняття. І якщо ігрові автомати працюють на генераторі випадкових чисел, де передбачити результат наступного спіну неможливо, в ставках на спорт все працює інакше.

Аналіз в нашому випадку грає практично основну та головну роль. Адже спорт — це певна закономірність. Змагання відбуваються періодичні та систематично, і в цих результатах можна побачити певну закономірність. Аналіз та аналітика дуже важливі при оформленні парі, і при цьому не важливо вирішили ви оформити купон на прематчеву подію чи у лайві.

Для того, щоб підвищити свій потенційний успіх, слід звернути увагу на наступні моменти:

  • Реальну можливість команди/спортсмена. Отримати дані можна на основі результатів попередніх зустрічей, матчів та змагань. Чим кращі показники, тим більше шансів на перемогу.

  • Місце проведення гри. Як показує практика, вдома спортсмени показують кращі показники. Вдома навіть слаба команда може показати значно кращі результати та здобути перемогу.

  • Склад команди. Дуже важливо проаналізувати основний склад команди, тих, хто буде виходити на поле. Також важливо вивчити фізичний стан кожного спортсмена окремо (можливі травми можуть впливати на якість гри).

Це лише деякі особливості та важливі моменти, що слід, в першу чергу, враховувати під час аналізу майбутнього змагання. Хоча, якщо ви хочете робити більш розгорнуту, детальну та точну аналітику, то в такому випадку слід брати до уваги й інші моменти. Звичайно, аналітика не дає стовідсоткових результатів. На початку бетторам доволі складно дається аналіз — це пов’язано з відсутністю досвіду. Проте з часом навички відточуються і каппери роблять більш вдалі, точні та вірні прогнози.

Акції та бонуси букмекерів

Проблем з місцем оформлення парі у сучасних бетторів не виникає. Сьогодні пропонують ставки на спорт сайти в мережі інтернет. Азартно-розважальних порталів беттінгового типу доволі багато. Навіть на території України працює чимало сайтів, що надають свої послуги легально та забезпечують високою якістю послуг. Інша справа полягає в тому, що кожен інтернет-майданчик відрізняється від інших:

  • наповненням;

  • принципом роботи;

  • бонусною політикою;

  • індивідуальними пропозиціями;

  • іншими параметрами.

Якщо брати до уваги систему заохочень, що є важливими параметром для багатьох бетторів через те, що бонуси дозволяють створювати більш комфортні умови для оформлення парі, зменшити витрати власного банкроллу та при цьому все одно розраховувати на щедрі виплати.

Аналізуючи роботу сучасних букмекерських контор, можна помітити, що деякі беттінгові контори щедро роздають бонуси та різноманітні подарунки новим користувачам та постійним відвідувачам, інші — мають менш різноманітну систему заохочень, а треті й зовсім не вбачають за потрібне пропонувати якісь заохочення своїм клієнтам. Звичайно, коли беттори обирають для себе сайт, де вони пройдуть реєстрацію та надалі будуть створювати прогнози на різні спортивні події, то особлива увага звертається і на доступну та актуальну систему заохочень. Дуже добре коли БК пропонує відвідувачам різні бонуси та фрібети. Адже це дозволяє відвідувачам спробувати свої сили у беттінгу без ризику фінансових витрат.

Мобільні додатки для ставок на спорт: основні особливості та переваги

У світі жорсткої конкуренції, де досить багато різноманітних компаній надають послуги ставок на спорт, досить складно утриматися без використання різноманітних маркетингових інструментів, які б задовольняли потреби бетторів та виглядали привабливо. Саме тому БК часто створюють бонусну програму для нових клієнтів та постійних відвідувачів. Проте на цьому сучасні беттінгові компанії не зупиняються. Вони намагаються йти в ногу з часом, не відставати від сучасних тенденцій та пропонувати своїм клієнтам покращені та комфортні умови використання наданих послуг.

Якщо проаналізувати роботу сучасних букмекерів, то можна помітити наступне: практично кожен азартно-розважальний майданчик пропонує оформляти парі на спортивні події та користуватися іншими послугами закладу не лише через ПК, але й з мобільних гаджетів. Так, сьогодні нескладно ставки на спорт скачати на свої мобільні пристрої — і подібна можливість прийшла до душі більшості бетторів. Адже таким чином вони можуть перебувати де завгодно та в будь-який момент вивчити актуальні пропозиції, познайомитися з останніми новинами у світі спорту та навіть оформити купон.

Серед найрозповсюдженіших варіантів використання послуг букмекерських контор зі смартфонів та планшетів є саме мобільний додаток. Це спеціальна програма, яку користувачі можуть завантажити на свої мобільні пристрої. Програма працює як самостійна одиниця, вона встановлюється на смартфон та далі забезпечує пришвидшений доступ до облікового запису та всіх послуг букмекера.

Серед головних можливостей мобільного додатку беттінгових контор можна назвати наступні:

  • Створювати обліковий запис, верифікуватися та починати членські відносини з брендом.

  • Проводити фінансові транзакції з використанням доступних платіжних систем на внесення депозиту та виведення виграшів.

  • Знайомитися з пропозиціями букмекерської контори у прематчі та лайві, вибирати актуальні для себе події та оформлювати парі.

  • Вивчати бонусні пропозиції азартно-розважального порталу та за потреби користуватися наданими бонусами.

  • Звертатися до представників служби технічної підтримки та отримувати професійну консультацію.

  • Переглядати прямі трансляції подій, для яких БК пропонує робити ТОП ставки на спорт у режимі реального часу.

Таким чином можна зазначити, що мобільні додатки не обмежують своїх користувачів у можливостях та надають повний спектр функцій для використання послуг, ведення бетторської діяльності.

Визначити найкращий мобільний застосунок для ставок на спорт доволі складно. Адже тут потрібно враховувати не лише роботу самої програми, але і букмекера, що пропонує додаток. Вивчати окремо роботу бренду, його легальність, різноманітність послуг, якість обслуговування. І вже тільки потім розпочинати вивчення додатка. Опиратися виключно на комфорт та функціонал програми не можна, тут потрібно працювати та аналізувати разом БК та його мобільний застосунок. Тільки в такому випадку беттори можуть розраховувати на те, що вони виберуть реально якісну беттінгову платформу, що дозволятиме зручно та повноцінно користуватись актуальними послугами не лише на офіційному сайті, але і через відповідну програму.

Ставки на футбол та спорт онлайн

Футбол — це одна з найпопулярніших у світі дисциплін, яка зібрала велику кількість глядачів. Футбольні матчі проходять на переповнених стадіонах, а вболівальники не жаліють коштів для того, щоб поїхати в іншу країну та подивитися наживо гру своїх фаворитів. Тому і не дивно, що ставки на спорт в Україні роблять беттори найбільше саме на цю дисципліну. Це стосується як прематчевих подій, так і лайв-пропозицій. Великий попит та увага, що зібралася довкола цієї дисципліни вплинула і на особливості пропозицій букмекерських контор. Адже левова частина з них найбільше пропозицій випускає саме на футбольні події. Найширша лінія розпису пропонується саме на футбол. Це стосується предматчевої лінії та лайв-подій.

Якщо порівняти кількість зроблених ставок на футбол за кожен рік, то можна спостерігати виключно позитивну динаміку. І здавалося б вже нема куди рости, але все одно попит не стоїть на місці та активно рухається вгору. Тому цілком зрозуміло, що беттінгові контори приділяють цьому направленню найбільше уваги. Для ставок на футбол пропонують більше подій, варіативність парі, детально розраховані коефіцієнти, додаткова аналітика, прямі трансляції матчів та багато іншого. Все зроблено для комфорту футбольних фанатів та бетторів, які просто полюбляють робити ставки на цю дисципліну. До того ж, футбольні змагання проходять практично протягом всього року. Турніри можуть змінюватися, мати різні статуси, проте кожного тижня можна знайти не один матч, на який можна оформити парі.

Якщо говорити про найвигідніші ставки на футбол, то їх можна знайти на сайтах авторитетних букмекерських контор, що мають міжнародну популярність. Вони:

  • довгі роки успішно надають свої послуги;

  • слідкують за останніми тенденціями та не пропускають їх;

  • йдуть в ногу з часом;

  • постійно модернізуються;

  • враховують побажання клієнтів;

  • створюють гарні умови для оформлення прогнозів;

  • не затримують виплати.

Саме тому так важливо користуватися послугами перевіреного беттінгового сайту. Адже саме на такому інтернет-майданчику беттори можуть бути певними у якості послуг, власному захисті та безпеці.

Основні принципи ставок на футбол

Вболівальники футболу, які хочуть спробувати свої сили в букмекерстві та вмінні прогнозувати результати подій, отримують насправді доволі великі можливості. Можна зазначити, що жодні фанати інших дисциплін не отримують такий асортимент можливостей, як це доступно у футбольному направленні. Ставки на спорт с телефона на футбольні змагання можна робити будь-де та будь-коли. Надійні букмекери створюють комфортні умови для того, щоб відвідувачі могли максимально задовольнити свої індивідуальні потреби. Якщо аналізувати парі на футбол, то можна зазначити, що прогнозування на цю дисципліну має ряд вагомих переваг. серед головних плюсів визначають наступні:

  • Асортимент. Аналізуючи пропозиції будь-якої української букмекерської контори й не тільки, можна зазначити наявність великого різноманіття видів ставок на цю дисципліну. Тут можна знайти типи парі, які ідеально підходять для бетторів-початківців та для досвідчених капперів. Лінія розпису включає багато матчів з різних дивізіонів. Різноманіття вигідних пропозицій просто зашкалює. Тому для користувачів відкриваються неймовірні можливості для оформлення парі та ефективного проведення гри та отримання постійних виграшів.

  • Прогнозованість. Футбольні матчі доволі просто прогнозувати. Там, у деяких бетторів можуть виникати складнощі через те, що це командна гра, яка потребує детального вивчення не лише стану клубу в цілому, але й окремого спортсмена. Проте той факт, що футболісти постійно проводять різні матчі дозволяє отримувати максимально свіжі результати, що позитивно впливає на об’єктивність кожного аналізу. Не складно буде визначити фаворита майбутнього змагання. А факт травмування на полі не завжди грає вирішальну роль, адже це командна гра, де травмовані футболісти виходять з поля, а на їх заміну виходять інші.

  • Ставки на спорт онлайн та коефіцієнти. Великий рівень популярності визначається показниками коефіцієнтів для оформлення парі. Зазвичай беттінгові контори пропонують своїм відвідувачам доволі високі показники, що дозволяє отримувати гарні виграші у випадку вірного прогнозування на конкретну подію. Чим вище рівень матчу, тим більш привабливі пропонуються коефіцієнти, що дозволяє отримувати бетторам гарні винагороди навіть з незначним банкроллом.

  • Низькі ризики та бонусні програми. Як правило, букмекерські контори пропонують для зареєстрованих клієнтів широкі програми з різними заохоченнями. Бонусна політика популярних букмекерських контор розроблена таким чином, щоб пропонувати додаткові можливості та привілеї як новим відвідувачам, що тільки-но пройшли процедуру реєстрації, так і тим капперам, що давно створили обліковий запис, та є активним клієнтами інтернет-закладу. Бонусні програми направлені на те, щоб беттори могли отримувати додаткові можливості, економили власний банкрол.

  • Безпека та гарантія надійності виводу коштів. Сучасні букмекери відрізняються тим, що пропонують своїм відвідувачам великий асортимент платіжних систем, що можна використовувати для поповнення ігрового балансу та виведення виграшів. Платежі проходять без комісій, відрізняються широким діапазоном між доступними мінімумом та максимумом. час очікування незначний, для поповнення балансу це взагалі лічені хвилини, а для виведення — до доби. тому беттори можуть впевнено розраховувати свій банкролл, не перейматися за захист під час проведення фінансових транзакцій. Проте, звісно для того, щоб отримати всі описані можливості, слід реєструватися виключно на сайті легального та надійного інтернет-закладу.

Вищеперераховані переваги — це лише деяка частина тих позитивних моментів, що ви можете отримати під час використання послуг надійної та якісної беттінгової платформи онлайн. Завдяки привабливим та вигідним вітальним бонусам, що надають українські букмекери, робити ставки на спорт без депозита — це звичайна реальність, якою може скористатися кожен каппер.

Види ставок на футбол

Надійні та популярні букмекерські контори попіклувалися про те, що створити максимальну варіативність ставок на футбольні події. Завдяки цьому відвідувачі беттінгових компаній можуть підібрати види ставок, спираючись на власні сили, вподобання та банкролл, при цьому не втрачати вигоду від створення парі.

Якщо говорити конкретно про футбольні парі в мережі інтернет, то можна розділити їх на наступні категорії:

  • Прогнози та ставки на матч. У цьому випадку каппер робить парі, в якому передбачається перемога однієї з команд, що виступають на полі, або завершення матчу нічиєю.

  • Подвійний шанс. Цей вид ставки нагадує попередній. Проте тут ви робите прогноз на перемогу чи програш з додаванням факту нічиєї. Наприклад, ви поставили на перемогу команди А, проте матч закінчився з рахунком 1:1, 0:0, 2:2 чи інші подібні. Це вказує на те, що команда не здобула перемогу, проте і не програла. Тому ви отримуєте виплату.

  • Тотал. Це більш детальний вид ставки, в якому беттор прогнозує кількість забитих м’ячів протягом гри.

  • На індивідуальну подію. В такому випадку каппер робить ставку на конкретну подію з певним футболістом, що має статися протягом матчу. Наприклад, певний спортсмен отримає жовту чи червону картку, заб’є гол, інші.

  • Командні події. Тут можна ставити на кількість ударів по воротах, відсоток володіння м’ячем, кількість кутових та інше.

  • Прогнози на результати турніру. Такий тип парі характеризується тим, що клієнт робить прогнози не на конкретний матч, а на загальні результати турніру.

  • Експреси. Цей тип парі передбачає прогнозування відразу декількох матчів, що об’єднуються в один купон, і виплата залежатиме від того, чи збудуться всі прогнози.

Це далеко не всі доступні пропозиції, проте саме такий перелік беттори зустрінуть практично в кожній букмекерській конторі. Тож варіативність доволі велика — і це приваблює відвідувачів, адже кожен клієнт може підібрати тип оформлення купона, що відповідатиме індивідуальним вимогам, потребам та побажанням.

Успішні стратегії футбольних ставок

Велику роль грають в ставках на спорт стратегії. Прогнозування є важливим елементом успішного парі. Проте не слід забувати й про стратегії, які дозволяють структурувати оформлення парі. Правильний вибір ігрової та фінансової стратегії здатен значно підвищити шанси на вірогідність перемоги.

Для того, щоб отримувати прибуток від беттінгу, слід враховувати та не забувати наступні правила:

  • Брати до уваги результат останніх ігор команд.

  • Аналіз проявлення команди вдома та на виїзді.

  • Склад команди, що виходить на поле.

  • Особливості турнірної таблиці та важливість гри для кожної з команд.

Це деякі моменти, на які потрібно обов’язково звертати свою увагу. Проте перелік далеко не повний. Для максимально чіткого, точного та об’ємного аналізу враховується багато показників, що дозволяє зробити прогнози з високим відсотком вірогідності реалізації.

Спортивні лайв-ставки: переваги та прибутковість

Досить популярні сьогодні ставки на спорт Україна в режимі реального часу. Для бетторів-почтаківців такий тип оформлення парі може здатися дещо складним. Це можна пояснити потребою в оперативності аналізу, вмінні передбачати можливі результати у ході гри двох команд. Також слід вміти швидко оформляти купони, щоб не втратити можливість створити парі з вигідними коефіцієнтами, адже у лайві вони доволі швидко оновлюються.

Існує доволі багато ефективних стратегій, які підходять саме для live-подій. Так, наприклад, доволі часто беттор ставить на фаворита у другій половині матчу, що дозволяє отримати свої результати. Під час гри можна побачити поведінку спортсменів, атмосферу в команді та прагнення до перемоги. Також ви бачите хто виступає на полі, поведінку кожного спортсмена, що дозволяє чітко проаналізувати поточну гру, а у дуеті зі знаннями про минулі матчі, каппер отримує гарні шанси на об’єктивне та чітке прогнозування.

Чи можна заробити на ставках

Звичайно, кожен беттор може розраховувати на отримання прибутку. Проте не слід бачити в беттінгу джерело постійного прибутку. Адже спортивне парі — це, в першу чергу, розвага. Ніхто не може передбачити на сто відсотків результат конкретної гри чи змагання. В ставках на спорт прогнози повинні бути створені шляхом чіткого та детального аналізу, аналітики. Це дозволить підвищити шанси на успіх. Проте ніхто не може дати сто відсоткової гарантії на те, що ваше парі буде реалізовано. Тому слід витрачати на ставки лише ті кошти, які вам не шкода втратити.

author
Автор
Іван
Головний редактор рубрики