У Харкові відбудеться Міжнародний турнір із художньої гімнастики

Опубліковано: 15:35, 07 Бер 2013 р.

Розмір тексту:
bessonova-sobrala-vse-zoloto.jpgЗ 11 по 13 березня 2013 року в Харкові відбуватиметься VIII Міжнародний турнір із художньої гімнастики "Краса врятує світ".

Щорічно в змаганнях беруть участь більше 500 спортсменок із України, Росії, Білорусі та Молдови.

Серед запрошених гостей будуть президент Федерації гімнастики України, багаторазовий чемпіон України зі спортивної гімнастики Сергій Душин, перший віце-президент ФГУ, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики, олімпійський чемпіон Валерій Гончаров, заслужений майстер спорту з художньої гімнастики, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор, чемпіонка світу Ганна Бессонова, майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики та багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи Тетяна Душина.

03/08, 11:43 // Інші види

Харківський "Локомотив" не зіграє у цьогорічному сезоні Суперліги.
Тур де Франс. 21 етап. Крістофф підкорив спринт у Парижі, Томас став чемпіоном

29/07, 23:16 // Інші види

На Єлисейських полях завершився черговий Тур де Франс.
Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса

28/07, 20:00 // Інші види

Завершився 20 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

26/07, 21:00 // Інші види

Завершився 18 етап престижної велобагатоденки Тур де Франс.

13:14   Українка Бех здобула срібну нагороду на ЧЄ в стрибках в довжину  // Інші види
   11:13   Прищепа і Ляхова вибороли медалі на ЧЄ в бігу на 800 м  // Інші види
   11:49   Романчук виграв друге золото чемпіонату Європи (ВІДЕО)  // Інші види
   14:21   Говоров здобув три медалі ЧЄ-2018 (ВІДЕО)  // Інші види
   10:38   Спортивна ходьба. Українець виграв золото чемпіонату Європи  // Інші види
   17:10   Футзал. Суперкубок України пройде у Львові  // Інші види
   15:29   Стрибки у воду. Колодій та Лискун стали чемпіонами Європи  // Інші види
   12:41   Синхронне плавання. Збірна України взяла золото ЧЄ-2018  // Інші види
   11:43   Офіційно. 17-разовий чемпіон України знявся з чемпіонату  // Інші види
   23:16   Тур де Франс. 21 етап. Крістофф підкорив спринт у Парижі, Томас став чемпіоном  // Інші види
   20:00   Тур де Франс. 20 етап. Дюмолен виграв індивідуалку, випередивши Фрума та Томаса  // Інші види
   19:39   Тур де Франс. 19 етап. Рогліч випереджає конкурентів  // Інші види
   21:00   Тур де Франс. 18 етап. Французький дует розділив золото і срібло, третє місце Крістоффа  // Інші види
   17:48   Харлан втретє виграла Кубок світу з фехтування  // Інші види
   22:35   Тур де Франс. 17 етап. Перемога Кінтани, за ним Мартін та Томас  // Інші види
   22:30   Тур де Франс. Алафіліпп виграв 16 етап, який доводилось призупиняти  // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 15 етап. Данець з "Астани" перемагає на фініші  // Інші види
   19:54   Тур де Франс. 14 етап. Іспанець Фрайле здобув перемогу  // Інші види
   20:25   Тур де Франс. 13 етап. Саган виграв спринт, Томас не віддає майку  // Інші види
   19:10   Тур де Франс. 12 етап. Томас першим взяв гору на 5 кілометрів  // Інші види
   20:13   Тур де Франс. 11 етап. Томас підкорив гору і забрав собі жовту майку  // Інші види
   19:51   Тур де Франс. 10 етап. Алафіліпп тріумфує у горах  // Інші види
   18:51   Тур де Франс. 9 етап. Завал Фрума і перемога Дегенкольба  // Інші види
   22:00   Тур де Франс. 8 етап. Груневеген штампує перемоги, лідер незмінний  // Інші види
   19:53   Тур де Франс. 7 етап. Груневеген виграв спринт, ван Авермат тримає майку  // Інші види
   19:35   Тур де Франс. 6 етап. Мартін випередив усіх, ван Авермат зберіг лідерство  // Інші види
   19:56   Тур де Франс. 5 етап. Словак Саган здобув перемогу   // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 4 етап. Гавірія знову фінішував першим  // Інші види
   19:00   Тур де Франс. 3 етап. BMC виграла командну розділку  // Інші види
   19:13   Тур де Франс. 2 етап. Саган став кращим у спринті  // Інші види
   11:12   Офіційно. Поставлено крапку з приходом Реброва у "Легію" (+ФОТО)  // Футбол
   10:44   Хацкевич: "Динамо" підписало травмованого футболіста  // Футбол
   10:16   Буено сказав все, що думає про "Динамо"  // Футбол
   09:48   Супряга заговорив про свій трансфер з "Динамо" в Європу  // Футбол
   09:20   Хацкевич: Ми цікавимось гравцем з чемпіонату Латвії  // Футбол
   09:00   "Динамо" бере нігерійського форварда, "Шахтар" позбувається українця, новий клуб Федорчука  // Футбол
   08:00   Хацкевич: Жоден новачок не готовий грати за "Динамо"  // Футбол
   07:00   Ліга чемпіонів: "Динамо" - "Славія". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   "Динамо" готове відправити Бесєдіна в "Зорю"  // Футбол
   00:30   Наставник "Славії" заговорив про самогубство перед грою з "Динамо"  // Футбол
   22:53   РПЛ. 3 тур. "Зеніт" та "Краснодар" мінімально перемогли  // Футбол
   22:30   Кримінал, шантаж і викуп. Якого форварда хоче підписати "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   21:00   Ультрас "Вест Хема": Ярмоленко був найкращим проти "Ліверпуля"  // Футбол
   20:00   Англійські ЗМІ: Ніхто не зіграв за "Вест Хем" сильніше Ярмоленка  // Футбол
   19:00   "Динамо" хоче підписати форварда з чемпіонату Латвії  // Футбол
   17:14   "Шахтар" віддасть свого хавбека аутсайдеру УПЛ  // Футбол
   16:06   Президент "Дніпра-1": "Динамо" віддало за Супрягу ще більше  // Футбол
   15:32   Британський боксер: Белью однозначно поб'є Усика  // Бокс
   15:09   Офіційно. "Маріуполь" підписав екс-гравця "Динамо" та "Дніпра" (+ФОТО)  // Футбол
   14:58   Ефектний гол Селезньова "Бешикташу" (ВІДЕО)  // Футбол
   14:24   Експерт: Незабаром Україна отримає ще одного чемпіона світу з боксу  // Бокс
   13:50   Вацко: Не вірю, що Супряга готовий бути зіркою в "Динамо"  // Футбол
   13:16   WBA дозволила Ломаченку битися за чемпіонство навіть проти супертяжів  // Бокс
   12:42   Вацко: Влаштуємо істерику, якщо "Динамо" вилетить від "Славії"  // Футбол
   12:08   Михайлюк та Лень погодились зіграти за збірну України  // Баскетбол
   11:44   Яремчук продовжує гольову феєрію у чемпіонаті Бельгії (ВІДЕО)  // Футбол
   11:12   Девіч забив перший гол у чемпіонаті Азербайджану (ВІДЕО)  // Футбол
   10:44   "Вест Хем" продає футболки з прізвищем Ярмоленка за 2 тис. грн (+ФОТО)  // Футбол
   10:16   Час у збірну? Темношкірий українець вкотре забив у Казахстані (ВІДЕО)  // Футбол
   09:48   Дружина екс-гравця збірної України позує оголеною (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:20   Малиновський забив фантастичний гол за "Генк" (ВІДЕО)  // Футбол
   09:00   Ярмоленко в "Ліверпулі", гравець "Динамо" в "Арсеналі", "Шахтар" обрізає трансфери  // Футбол
   08:00   Франков зрадів останньому призначенню в "Динамо"  // Футбол
   07:26   Суперкубок Іспанії. "Барселона" виграла трофей, обігравши "Севілью"  // Футбол
   06:30   Ярмоленко сказав, чому пішов з "Боруссії"  // Футбол
   00:30   Екс-форвард "Шахтаря": Супряга може підсилити збірну України  // Футбол
   00:12   This is shit. Як Ярмоленко дебютував за "Вест Хем"  // Блоги та авторські матеріали
   23:32   Суперкубок Німеччини. "Баварія" проїхалась катком по "Айнтрахту"  // Футбол
   22:30   Ярмоленко був за крок від переходу до фіналіста Ліги чемпіонів  // Футбол
   21:23   Перемоги "Олександрії і "Чорноморця", "Зоря" бере три очки у Львові  // Футбол