Едуардо

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
71 хв  Сільвано КомваліусРоман Дебелко
79 хв  Гор МалакянМар'ян Мисик
83 хв  Микола ІщенкоАнтон Кравченко
Заміни:
54 хв  Богдан БуткоІсмаїлі
62 хв  ЕдуардоФакундо Феррейра
74 хв  ДентіньюВеллінгтон Нем

Онлайн трансляція

Сталь - Шахтар
90+6 хв.Кінець матчу! "Шахтар" вириває важливі три очки та одноосібно очолює турнірну таблицю. Наразі нас чекає пауза через матчі збірної України. Уже в 7 турі "гірники" приймуть київське "Динамо"!
90+3 хв.Коваленко міг подвоювати перевагу, але Паньків здійснив фантастичний сейв.
90 хв.Головний арбітр компенсував 4 хвилини.
86 хв.Дуже блідо виглядають атаки "Сталі". Для захиснків "Шахтаря" це легкий хліб.
82 хв."Шахтар" дуже грамотно грає, тому в "Сталі" нічого не виходить попереду.
78 хв.ГООООООООЛ! ФЕРРЕЙРА ВІДКРИВАЄ РАХУНОК В ГРІ! 0:1 "ШАХТАР" ПОПЕРЕДУ!
74 хв.Ракицький на силу виконав небезпечний штрафний, але Паньків без проблем впорався із загрозою.
71 хв.Багато сил витрачає "Шахтар" на те, щоб розхитати оборону "Сталі", але нічого не вдається підопічним Фонсеки.
67 хв.Марлос фірмовим ударом намагався прошити воротаря "Сталі", але Юрій Паньків сьогодні на висоті.
65 хв.Дентінью бив головою після подачі Срни, але захисники прийняли удар на себе. Після кутового Феррейра впритул розстрілював Паньківа, але м'яч дивом не зайшов у ворота.
60 хв.Паньків дещо незграбно парирував удар Коваленка, але, на щастя, для господарів обійшлося.
58 хв.Малишев відверто зривав небезпечну атаку "Сталі", тому отримав справедливий гірчичник.
56 хв.Затиснута "Сталь" у своїй штрафній змушена відбиватися, проте атаки "Шахтаря" все одно не настільки гострі, як можуть бути.
52 хв."Гірники" почали квапитися та швидше доставляти м'яч до штрафної "Сталі".
48 хв.Фред потужно бив здалеку, та шкіряний пролетів біля штанги воріт Паньківа.
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+1 хв.Перерва!
45+1 хв.Одну хвилину переграють команди.
42 хв.Намагався Едуардо занести м'яч у ворота "Сталі" після тонкого пасу Марлоса, але захисники "сталеварів" не дозволили хорватові зробити це.
38 хв.Фред завдав дальнього удару, проте рикошет завадив бразильцеві досягти своєї цілі. Після кутового знову пробивав Малишев, але вище воріт.
33 хв.Дуже компактно обороняються "сталевари", тому гості ніяк не можуть розгойдати їх оборону. 0:0 рахунок!
29 хв.Малишев чудово замикав подачу Срни головою, але шкіряний просвистів біля дев'ятки воріт Паньківа.
28 хв."Шахтар" наростив суттєву перевагу, але не може її перевтілити в результат.
24 хв.Бутко в штрафній приборкав шкіряного та кволо пробив, одначе м'яч полетів дуже підступно, тому Паньків з труднощами парирував удар.
21 хв.Хороший футбол демонструють команди, але дуже бракує голу.
17 хв.Кам'янський клуб намагається діяти першим номером, проте донеччани швидко перехопили ініціативу.
13 хв.Супер-сейв Пятова з-під поперечини після удару Комваліуса. Поки саме "Сталь" створила найбільш небезпечний момент.
11 хв."Сталевари" дійшли до штрафної зони "гірників" і подавали кутовий, проте перша атака господарів завершилася порушенням правил.
7 хв."Шахтар" нагнітає обстановку та продовжує домінувати на футбольному полі.
3 хв.Дентінью знову в центрі уваги! Цього разу 9-й номер "Шахтаря" замикав подачу Срни, однак шкіряний пролетів біля воріт.
2 хв.Дентінью отримує жовту карточку за грубу гру.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні читачі! Запрошуємо вас до Дніпра на останній матч 6 туру УПЛ між "Сталлю" та "Шахтарем". Донецький клуб після поразки "Динамо" отримав шанс вийти на чисте перше місце. У свою чергу "сталевари" досі пам'ятають, що минулого сезону зуміли відібрати очки в "гірників". Таким чином, футбол повинен бути цікавим. Для вас текстову трансляцію поєдинку проведу я, Михайло Гема!

00:30   Наставник "Дніпра" красиво потролив весь "Шахтар"  // Футбол
   00:03   Серія А. 33 тур. "Ювентус" і "Рома" громлять суперників, "Наполі" втратив  // Футбол
   00:01   Прімера. 33 тур. "Барселона" обіграла "Реал" на "Бернабеу"  // Футбол
   22:48   WTA Стамбул. 16-річна українка здобула першу перемогу на топ-рівні  // Теніс
   14:58   Ребров: "Динамо" рішуче відкидає пропозицію УПЛ  // Футбол
   14:24   НБА. "Клівленд" йде далі, "Бостон" і "Юта" зрівнюють рахунок  // Баскетбол
   13:50   Шевченко відмовився переводити збірну на схему "Динамо"  // Футбол
   13:16   НХЛ. "Оттава" і "Вашингтон" останніми вийшли у другий раунд  // Хокей
   12:42   Франков: Не розумію настільки бридкої гри "Динамо"  // Футбол
   11:40   Функціонер "Динамо": Ну і де ваш розхвалений Теодорчик?  // Футбол
   11:12   Суркіс: По матчу з "Динамо" "Шахтар" важко назвати чемпіоном  // Футбол
   10:44   Калініченко: "Динамо" бачило розгром від "Шахтаря" у кошмарах  // Футбол
   10:16   Експерт: А "Динамо" взагалі хотіло обіграти "Шахтар"?  // Футбол