Волинь - Шахтар. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Волинь - Шахтар
90+5 хв.І ВСЕ! "Шахтар" не без проблем обіграв "Волинь" у день народження Паулу Фонсеки.
90+4 хв.Тим часом Зубков міняє Марлоса.
90+2 хв.Штрафний і кутовий господарів завершились нічим.
90 хв.До другого тайму додано чотири хвилини.
90 хв.Патрік виходить замість Тайсона. Перша його поява в "Шахтарі" за три роки.
87 хв."Гірники" розігрують штрафний, після чого Тайсон прострілив з лицевої лінії. Корнер.
85 хв.Втрата Бернарда перетворилась у фол в атаці.
83 хв.Коваленко поступається місцем на полі Малишеву.
80 хв.Бланко-Лещук з розвороту б'є надто слабко - м'яч у Неділька.
78 хв.Контратака "Ворлині" завершилась кутовим.
77 хв.Бернард забив з пасу Марлоса і після свистка. Це офсайд.
75 хв.Тетеренко не може підвестись на ноги, його забирають медики.
74 хв.Бернард встигає відпрацьовувати і в атаці, і в обороні.
72 хв.Ракицький зніс Тетеренка, за що отримує "гірчичник".
71 хв.Кутові від Марлоса стають усе гостріше. Цього разу без удару.
68 хв.Горопевшек змінює Чепелюка.
66 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! Коваленко - 0:1! Тайсон випередив голкіпера і віддавав передачу на порожні ворота. Тут важко було не забити.
64 хв.Неділько! Рятує "Волинь" після удару Бланко-Лещука впритул.
62 хв.Перша заміна: Задерецький замість Ляшенка.
60 хв.Кучер підключився до атаки, пробивши поруч зі стійкою.
59 хв.Удар Ракицького після кутового блокується.
57 хв.Бланко-Лещук перекидав Неділька, але і тут немає голу.
56 хв.Мемешев відкривався під закидання, однак його випередив Пятов.
53 хв.Тайсон б'є прямо у руки воротарю.
51 хв.Положення "поза грою" у Бланко-Лещука.
50 хв.Срна пробив зльоту - Неділько на місці.
48 хв.Марлос знайшов у штрафному Тайсона, але той впав при розвороті.
46 хв.Продовжуємо!
45+4 хв.Перерва.
45+3 хв.Падіння Марлоса у штрафному арбітр ігнорує.
45+1 хв.Тетеренко отримав пошкодження і покидає межі поля.
45 хв.+2.
45 хв.Пятов ледь не помилився виході.
44 хв.Марлос змістився з флангу і пробив - неточно.
42 хв.Передача на Срну не пройшла.
40 хв.Тайсон фолить на чужій половині.
37 хв.Попередження Шаповалу - грубо підкотився під Срну.
35 хв.Дальній удар Ракицького йде надто високо.
32 хв.Команди обмінялись стандартами.
31 хв.Ляшенко заробив жовту картку за фол на Ісмаїлі.
30 хв.Гостро! Марлос фантами проходить трьох захисників і б'є над поперечкою.
29 хв.Петров не зміг впоратись із двома суперниками в карній зоні.
28 хв.Марлос заробив стандарт, а хороше його виконання ні до чого не призвело.
26 хв.Луччани тримають оборону і навіть не притискаються до воріт.
23 хв.Пятов спокійно перехоплює навіс Дудіка.
21 хв.Петрову потрібна допомога медиків, тому у нас зупинка.
19 хв.Ісмаїлі дали пробити - невдало.
18 хв.Ракицький відпустив далеко Ляшенка, хоча сам ж і виправляється.
16 хв.М'яч опинився у сітці воріт "Волині", але голу немає. Офсайд у Тайсона після пострілу в стійку Кучера.
14 хв.Неділько прочитав закидання в штрафний від Бернарда.
12 хв.А от удар Тайсона був значно гострішим. Вище воріт.
11 хв.Дудік вибігав у контратаку, але акцентовано пробити йому завадили.
9 хв.Ісмаїлі сфолив в атаці.
7 хв.Момент! Бернард обіграв двох захисників і прорвався в штрафний. Його пас Тайсон пропускав, проте Бланко-Лещук був до цього не готовий.
4 хв.Срна виконав два кутові, які завершились нічим.
2 хв.Стрибок Степаненка і жорстке приземлення на спину.
1 хв.І почали!
Хвилина мовчання.
Доброго вечора усім! Сьогодні у рамках 20-го туру УПЛ зустрінуться "Волинь" та "Шахтар". Пропонуємо слідкувати за подіями матчу разом.

11:40   Хачеріді кличуть у чемпіонат на задвірках Європи  // Футбол
   11:12   Непотріб "Динамо" веде переговори з півфіналістом Ліги Європи  // Футбол
   10:44   Грецька преса: Шахов перейде до учасника групового раунду ЛЧ  // Футбол
   10:16   Фонсека озвучив претензію до Ріната Ахметова  // Футбол
   09:48   Циган пішов. "Зеніт" офіційно виставив Луческу за двері  // Футбол
   09:20   Європейський клуб дає "Динамо" за Хачеріді 1 млн євро  // Футбол
   09:00   Гравці "Дніпра" втікають у Європу, новий клуб Гусєва, розпродаж "Зорі" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Одразу три "Дніпра" заявляться у Другу лігу  // Футбол
   06:30   Наставник "Десни" - про історичний вихід команди в УПЛ  // Футбол
   00:30   Ярмоленко відзначився голом за збірну світових зірок (ВІДЕО)  // Футбол
   00:03   Серія А. 38 тур. Останній матч в кар'єрі Тотті, виліт "Емполі", "Рома" в ЛЧ  // Футбол
   22:30   Гусєв: "Динамо" відмовилось відпустити мене в Європу  // Футбол
   21:00   Олег Гусєв - про завершення кар'єри  // Футбол
   18:55   Дюмолін виграв Джіро д'Італія, Кінтана та Нібалі - на подіумі  // Інші види
   18:37   Ролан Гаррос. Цуренко перемогла Козлову в українському дербі  // Теніс
   17:21   Формула-1. Феттель переміг в Монако, Хемілтон знову внизу  // Автомото
   16:40   Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у нас деградує  // Футбол
   10:44   Легіонер "Зорі" зацікавив відомий клуб з Європи  // Футбол
   10:15   П'яний фанат заснув на полі під час гри "Волинь" - "Карпати" (ВІДЕО)  // Трибуна
   09:48   Лужний розгромив Ярмоленка в пух і прах  // Футбол
   09:20   Власник "Металіста" допомагає грабувати український Донбас  // Футбол
   09:00   Реброва кличуть тренувати в Італію, тренер "Монако" очолить "Карпати" та інші трансферні чутки дня  // Футбол
   08:00   Гравці "Динамо" і "Шахтаря" на очній дуелі в аеропорту Харкова (ФОТО)  // Футбол
   06:30   Тренер "Монако" обіцяє попрацювати в Україні  // Футбол
   00:38   "Барселона" спокійно забрала собі Кубок Іспанії  // Футбол