Андрій Ярмоленко

Тренер:
Сергій Ребров

Заміни:
55 хв  Костянтин ЧернійСергій Загинайлов
79 хв  Геннадій ПасічІван Сондей
85 хв  Євгеній ЛозовийОлександр Лапін
Заміни:
66 хв  Денис ГармашДерліс Гонсалес
73 хв  Сергій СидорчукВалерій Федорчук
85 хв  Віторіну АнтунешЗураб Очігава

Онлайн трансляція

Нафтовик - Динамо
90+4 хв.Закінчується матч мінімальною перемогою київського "Динамо"! Долю поєдинку вирішив гол Дениса Гармаша! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+2 хв.Ярчук знову у грі! Цього разу голкіпер "Нафтовика" класно парирує удар Морозюка зі штрафного!
90 хв.Чотири хвилини додає арбітр до основного часу матчу!
85 хв.По останній заміні провели обидві команди. У "Динамо" Очігава замінив Антунеш, а в "Нафтовика" Лапін вийшов замість Лозового
83 хв.Федорчук б'є по воротам! Неточним виходить удар хавбека "Динамо"!
79 хв.Заміна у "Нафтовика": Сондей міняє Геннадія Пасіча
76 хв.Білик знову блокує потужний удар суперників! Цього разу гравець "Нафтовика" взяв на себе потужний постріл Пантіча!
73 хв.Друга заміна в "Динамо": Федорчук виходить замість Сидорчука
69 хв.Юрчук бере потужний удар Сидорчука!
66 хв.Заміна в "Динамо": Гонсалес міняє Гармаша
66 хв.Пантічу "гірчичник" за зрив небезпечної атаки господарів
64 хв.Коваль здійснив красивий сейв після підступного удару Лозового!
62 хв.Сидорчуку жовта за відмажку
60 хв.Юрчук рятує "Нафтовик" після удару Ярмоленка, який не зумів переграти воротаря господарів після виходу віч-на-віч!
59 хв.Великими силами побіг "Нафтовик" вперед! Тиснуть своїх іменитіших суперників господарі, але поки що безрезультатно!
55 хв.Заміна в господарів: Загинайлов міняє Чернія
53 хв.Черній марнує стовідсотковий шанс забити! Вивів його Геннадій Пасіч віч-на-віч із воротарем, але той не зумів переграти Коваля, опинившись на вбивчій позиції!
50 хв.Кадар завдає неточного удару головою після подачі з кутового!
49 хв.Білик бере на себе потужний удар Сидорчука
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+3 хв.Перерва!
44 хв.ГООООООООООЛ!!! 0:1! Гармаш відкриває рахунок в матчі ударом головою після подачі Морозюка зі штрафного!
43 хв.Жовта Білику за фол на Ярмоленку
41 хв.Гармаш пробиває по воротам головою! Захисник блокує удар гравця "Динамо" та вибиває на кутовий!
37 хв.У спокійному руслі проходить гра. Досі без моментів грають обидві команди
32 хв.Проходить гра в центрі поля. "Нафтовик", схоже, й забув, що грає проти чемпіонів України
28 хв.Відвів від власних воріт гру "Нафтовик" в останні хвилини
23 хв.Відповідає своїм ударом і "Нафтовик"! Євген Пасіч теж пробиває вище!
19 хв.Сидорчук пробиває вище після скидки Ярмоленка
16 хв.Ярмоленко марнує шанс, щоб забити! Отримав Андрій класну передачу від Гармаша та намагався перекинути воротаря, але разом з ним перекинув і ворота!
14 хв.Юрчук вдало грає на виході та забирає м'яч до рук після гострої передачі Ярмоленка
10 хв."Динамо" двічі поспіль подавало кутовий, але оборона господарів грає надійно
8 хв.Непогано захищаються господарі на початку матчу. Поки що без моментів у "Динамо".
5 хв.Гармаш змістився у центр та пробив по воротам! Неточно б'є хавбек "Динамо"!
1 хв.Матч розпочався!
Стадіон у Охтирці, на відміну від Полтави, готовий прийняти матч.
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію чвертьфінального матчу Кубку України, в якому "Нафтовик" прийматиме "Динамо"!

09:25   Зозуля дізнався свою долю  // Футбол
   09:00   Ярмоленко обирає між двома клубами, трансфери "Динамо" і "Шахтаря"  // Футбол
   08:00   Ребров заговорив про своє повернення в "Динамо"  // Футбол
   06:30   "Баварія" продовжує роботу над трансфером Ярмоленка  // Футбол
   00:30   Ребров: Мене ображає, коли всі успіхи "Динамо" приписують Ріанчо  // Футбол
   09:20   Британська преса сватає Ярмоленка до віце-чемпіона Англії  // Футбол
   09:00   "Динамо" віддає двох українців та двох легіонерів, Коноплянка йде в "Лаціо"  // Футбол
   08:00   "Сталь" вирішила, чи залишиться в УПЛ  // Футбол
   06:30   "Динамо" втрачає Кравця  // Футбол
   00:30   По Коноплянці вже почали переговори  // Футбол
   23:16   Іспанія виграла жіночий Євробаскет-2017  // Баскетбол
   22:30   Захисник "Динамо" перейде у "Карпати"  // Футбол
   19:56   Кубок Конфедерацій. Німеччина і Чилі вийшли до півфіналу  // Футбол
   18:18   Формула-1. Ріккардо підкорив Гран-прі Азербайджану, Феттель і Хемілтон - біля подіуму  // Автомото