Лукаш Теодорчик

Тренер:
Рене Вайлер

Заміни:
23 хв  Маркос РохоДейлі Блінд
60 хв  Джессі ЛінгардМаруан Феллайні
91 хв  Златан ІбрагімовічАнтоні Марсіаль
Заміни:
64 хв  Софіан ХанніНіколає Станчу
64 хв  Александру КіпчуМассімо Бруно
79 хв  Лукаш ТеодорчикАйзек Кісе-Телін

Онлайн трансляція

МЮ - Андерлехт
120 хв.Закінчується матч перемогою МЮ та відповідно проходом команди Моурінью в півфінал! Справді хороший футбол сьогодні показали футболісти обох команд! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
119 хв."Андерлехт" закінчує матч в атаках та відчайдушних спробах відігратись!
116 хв.Ромеро рятує МЮ від голу! Ачеампонг вискочив несподівано для всіх захисників та пробив головою! Все ж м'яч влучив у коліно голкіперу манкуніанців!
114 хв.Побігли гості відігруватись, але поки що нічого не вдається їм створити!
110 хв.Рубен рятує команду після удару Погба!
107 хв.ГООООООООООООООООООЛ!!! 2:1! Рашфорд нарешті забиває та практично виводить свою команду у півфінал!
106 хв.Розпочався останній тайм цього суперматчу!
105 хв.Перерва!
105 хв.Ромеро з другої спроби забирає м'яч до рук після дальнього пострілу Тілеманса!
101 хв.Відбиваються з останніх сил гравці "Андерлехта"!
97 хв.Гірчичник для Аппіа за фол на Рашфорді
94 хв.Станчу пробиває вище воріт після передачі з кутового!
92 хв.Спаїч бере на себе красивий удар через себе Погба!
91 хв.Марсіаль замінив у перерві травмованого Ібрагімовіча
91 хв.Продовжуємо! Розпочався перший додатковий тайм!
90+2 хв.Закінчується матч нічиєю 1:1, а це означає, що нас очікують ще два овертайми!
90 хв.Дві хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу
89 хв.Ібрагімовіч класно вивів Рашфорда на ударну позицію, але той не зумів влучити по воротам!
86 хв.Рашфорд забиває гол, але секундою раніше звучить свисток, який сигналізує офсайд
82 хв.Ібрагімовіч марнує черговий момент! Опинився нападник на вбивчій позиції, але пробив значно мимо воріт!
79 хв.Заміна в "Андерлехта": Кісе-Телін міняє Теодорчика
79 хв.Погба пробиває вище воріт з лінії воротарської!
76 хв.Прекрасний футбол показують обидві команди! Все ж ближче до голу зараз МЮ, яке тисне своїх суперників вже декілька хвилин!
71 хв.Ібоагімовіч марнує чудовий шанс для того, щоб забити! Опинився швед сам перед Рубеном, але не зумів переграти голкіпера!
69 хв.Рашфорд вийшов на "побачення" з Рубеном після помилки захисника, але загнав себе у кут, звідки вже було важко завдати удар у практично порожні ворота!
65 хв.Знову Рашфорд б'є! Цього разу завдає футболіст неточного удару!
64 хв.Подвійна заміна в "Андерлехта": Станчу та Бруно замінили Ханні та Кіпчу відповідно
63 хв.Блокують удар Рашфорда захисники "Андерлехта"!
60 хв.Друга заміна в МЮ: Лінгарда міняє Феллайні
54 хв.Ромеро забирає м'яч до рук після дару головою Теодорчика!
53 хв.Кіпчу неточно б'є з-за меж штрафної!
49 хв.Лінгард не зумів дотягнутись до м'яча та переправити того у вже порожні ворота після прострілу Шоу!
48 хв.Теодорчик небезпечно вривався у штрафний майданчик МЮ, але Валенсія блокує удар поляка в останній момент!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+2 хв.Перерва!
45+1 хв.Небезпечно зараз було біля воріт МЮ! Ледь не забили другий свій гол футболісти "Андерлехта"!
43 хв.Мхітарян класно обробив незручний пас Погба, але пробив значно вище воріт!
40 хв.Шоу завдає несильного удару! Надійно грає Рубен
36 хв.Рубен вкотре рятує МЮ після удару Рашфорда!
32 хв.ГООООООООООЛ!!! 1:1! Анні відновлює паритет у матчі потужним ударом!
29 хв.Ромеро знову у грі! Цього разу голкіпер МЮ впевнено забирає м'яч до рук після удару Тілеманса зі штрафного!
27 хв.Ромеро знову рятує МЮ! Цього разу переводить м'яч аргентинець на кутовий після небезпечного удару Дендокера!
23 хв.Блінд виходить на поле замість Рохо, який не може продовжити матч через пошкодження
21 хв.Ачеампонг вийшов на рандеву з Ромеро, але не зумів переграти голкіпера "червоних дияволів"!
17 хв.Домінують над своїми суперниками господарі на початку поєдинку
13 хв.Погба ледь не подвоїв перевагу МЮ, але Рубен у красивому стрибку переводить удар француза на кутовий! Після цього Лінгард також класно бив у дальній кут, але голкіпер гостей знову був на висоті!
11 хв.Тілемансу жовта за зрив небезпечної атаки!
10 хв.ГОООООООООООЛ!!! 1:0! Мхітарян відкриває рахунок в матчі потужним ударом з 11 метрів!
9 хв.Теодорчик ледь не вийшов віч-на-віч з Ромеро, але поляк невдало обробив м'яч та втратив чудову нагоду забити гол!
6 хв.Рубен класно грає на виході та забирає м'яч до рук після гострої передачі Ібрагімовіча!
3 хв.Дендокер завдає класного удару з-за меж штрафного, але м'яч летить дещо вище воріт!
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію другого чвертьфінального матчу Ліги Європи між "Манчестер Юнайтед" та "Андерлехтом".

00:30   Ребров прояснив питання зі своїм майбутнім  // Футбол
   21:29   Як гроші виграють трофеї, або що сталось у Стокгольмі  // Блоги та авторські матеріали
   21:00   Офіційно. "Шахтар" вирішив майбутнє ключового бразильця  // Футбол
   19:54   Ролан Гаррос. Козлова у фіналі кваліфікації, Стаховський пробився у основну сітку змагань  // Теніс
   19:30   Формула-1. Гран-прі Монако. Хемілтон виграв першу практику, але завалив другу  // Автомото
   17:14   Кличко близький до реваншу проти Джошуа  // Бокс
   16:50   Тренер "Монако" хоче працювати в Україні  // Футбол
   16:06   На гравця збірної України претендують декілька європейських грандів  // Футбол
   15:32   "Легія" ледь не підписала українського хавбека  // Футбол
   14:58   "Чорноморець" залишився без гендиректора  // Футбол
   14:24   ЗМІ: Турецький гранд чекає можливості придбати топ-гравців УПЛ  // Футбол
   09:48   Іспанські ЗМІ принизили Зозулю  // Футбол
   09:00   "Динамо" готується до серйозних трансферів, Коноплянка знову змінить клуб  // Футбол
   08:00   З'явився ще один претендент на непотрібного "Динамо" легіонера  // Футбол
   06:30   "Шахтар" віддасть талановитого українця в дорогу оренду  // Футбол
   00:30   Український футболіст стане гравцем "Бенфіки"  // Футбол
   23:43   "Манчестер Юнайтед" - чемпіон Ліги Європи, "Аякс" в нокауті  // Футбол
   22:30   Блохін - про своє тренерське майбутнє  // Футбол
   21:27   Джіро д'Італія. 17 етап. Роллан порвав всіх, Дюмолін незворушний  // Інші види
   14:58   "Динамо" знайшло грошовитого покупця для Беланда  // Футбол
   14:24   НБА. "Клівленд" втретє обіграв "Бостон" у фіналі Конференції  // Баскетбол
   13:50   Мілевський та Алієв знову разом (+ФОТО)  // Футбол