Михайло Сергійчук

Тренер:
Юрій Вірт

Заміни:
75 хв  Віктор КоваленкоАлан Патрік
84 хв  БернардДентінью
87 хв  Факундо ФеррейраГуставо Бланко-Лещук
Заміни:
84 хв  Михайло СергійчукВасиль Палагнюк
86 хв  Ростислав ВолошиновичГеннадій Пасіч

Онлайн трансляція

Шахтар - Верес
90+3 хв.Завершується матч перемогою донецького "Шахтаря" із рахунком 2:0! Дякуємо за увагу та до нових зустрічей!
90+3 хв.Бланко-Лещук ледь не закинув "за шиворот" Бандурі майже з центра поля, але воротар зіграв надійно!
90+1 хв.Фред також встигає "заробити" жовту картку!
90 хв.Три хвилини компенсовано до основного часу матчу!
90 хв.Марлос побачив перед собою жовте світло за відмажку!
89 хв.Остання заміна і в гостей: Кучеров виходить замість Морозенка.
87 хв.Остання заміна в господарів: Бланко-Лещук міняє Феррейру.
86 хв.Ще одна заміна у гостей: Геннадій Пасіч міняє Волошиновича.
85 хв.Марлос із гострого кута пробиває точно у руки воротарю гостей!
84 хв.По заміні провели обидві команди: Дентінью замінив Бернарда у "Шахтаря", Палагнюк - Сергійчука у "Вересі".
83 хв.Марлос ефеектно прокинув м'яч поміж ніг Сімініну, який фолом та ціною жовтої картки зупиняє гравця "Шахтаря".
82 хв.Алан Патрік не влучає по воротам, опинившись на вбивчій позиції після класної комбінації "гірників"!
79 хв.Феррейро потужно пробиває з-за меж штрафної! М'яч розминається зі штангою!
75 хв.ГОООООООООЛ!!! 2:0! Феррейра з другої спроби переграє Бандуру після виходу сам-на-сам та подвоює перевагу "гірників"!
72 хв.Заспокоїлись обидві команди. Гра проходить в центрі поля.
68 хв.Арбітр показав Бернарду відкладену жовту картку.
66 хв.Небезпечно було зараз біля воріт "Шахтаря"! Пятов спочатку невдало зіграв на виході, а потім сам же виправив свою помилку, відбивши непростий удар суперника!
65 хв.Феррейра грубо зіграв проти суперника, за що також отримав гірчичник.
64 хв.Волошинович отримав "гірчичник" за грубий підкат в ноги Фреду!
61 хв.Бернард класно обіграв захисника та вийшов віч-на-віч з Бандурою, який і врятував "Верес" від другого пропущеного м'яча!
58 хв.Марлос потужно пробиває із хорошої позиції, після того, як м'яч відскочив до нього від захисника! Надійно грає Бандура!
55 хв.Бандура перехоплює небезпечний простріл Марлоса!
52 хв.Коваленко пробиває після передачі з флангу Петряка - надійно грає Бандура!
49 хв.ГОООООООООООЛ!!! 1:0! Марлос виводить "Шахтар" вперед, реалізовуючи одинадцятиметровий!
49 хв.Іщенко отримав жовту за фол на бразильці!
48 хв.Пенальті! Не за правилами зупинила Бернарда у штрафній!
46 хв.Розпочався другий тайм!
45+2 хв.Перерва!
45 хв.Факундо неточно пробиває здалеку! М'яч летить вище воріт!
41 хв.Волошинович наважився на дальній удар! М'яч летить поруч із бокової стійкою Пятова!
35 хв.Фред класно пройшов півполя, після чого пробив поруч із боковою стійкою!
29 хв.Феррейра класно згрупувався та пробив після навісу Ісмаїлі! Бандура впевнено забирає м'яч до рук!
25 хв."Верес" намагається небезпечно контратакувати та раз-по-раз турбують оборону господарів.
21 хв.Морозенко не зумів влучити по м'ячу, опинившись на вбивчій позиції!
18 хв.Бандура витягує м'яч з нижнього кута після класного удару Ракицького зі штрафного!
14 хв.Бернард пробиває вище воріт, опинившись перед порожніми воротами після класної передачі Ісмаїлі!
13 хв."Шахтар" впевнено володіє м'ячем у останні хвилини, але до гостроти біля воріт Бандури не доходить.
8 хв.Степаненко неточно пробиває здалеку!
6 хв.Степаненко в останній момент "знімає" м'яч з голови Сергійчука, котрий був готовий відкрити рахунок у матчі.
5 хв.Фред не зміг вдало пробити головою після небезпечної подачі з флангу від Петряка.
3 хв.Спокійно відбиваються "гірники" після подачі з кутового "Вереса".
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо вас переглянути текстову трансляцію матчу між донецьким "Шахтарем" та рівненським "Вересом".

00:30   Екс-гравець "Динамо" став героєм скандалу  // Футбол
   00:06   Ліга 1. 22 тур. "Ліон" драматично обіграв ПСЖ, успіх конкурентів  // Футбол
   23:52   Прімера. 20 тур. "Реал" розбив команду Коваля, втрати "Атлетіко" та "Валенсії"  // Футбол
   23:44   Серія A. 21 тур. "Наполі" втримався на вершині, нічия "Інтера" і "Роми"  // Футбол
   22:30   Потенційний новобранець "Шахтаря" летить до України  // Футбол
   21:00   Англійські ЗМІ: Зінченко - майбутнє "Ман Сіті"  // Футбол
   20:51   Бундесліга. 19 тур. "Баварія" перемогла, Ярмоленко не встиг врятувати "Боруссію"  // Футбол
   20:09   АПЛ. 24 тур. "Арсенал" і "Челсі" громлять суперників, успіх Зінченка  // Футбол
   15:24   Хавбек "Шахтаря" вимагає космічних грошей  // Футбол
   14:50   Біатлон. Названо склад збірної України на Олімпіаду-2018  // Олімпійські ігри
   14:50   Australian Open. Еліна Світоліна - Деніса Аллертова. ОНЛАЙН  // Теніс
   14:32   Дурість "Динамо"-2. Чому Коваль виявився непотрібним у Києві  // Блоги та авторські матеріали
   14:19   Зінченко: Я дуже щасливий  // Футбол
   13:46   "Шахтар" наблизив рекордний трансфер  // Футбол
   13:11   Суперліга. Чемпіон поступився, "Політехнік" створив сенсацію  // Баскетбол
   09:25   Офіційно. "Динамо" віддало голкіпера у "Депортіво"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" купує двох і продає зірок, зірваний контракт "Динамо"  // Футбол
   08:00   Маркевич відкрив плани на майбутнє  // Футбол
   06:30   Захисник "Шахтаря": Перехід в "Динамо" - це крок уперед  // Футбол
   00:30   Гусєв розпочав війну з Ващуком через 50 тисяч доларів  // Футбол
   22:30   "Шахтар" склав ціну своєму лідеру  // Футбол
   21:00   Вернидуб розповів, що буде з Луніним  // Футбол
   18:00   "Динамо" не може здихатись гравця Сьоміна  // Футбол
   17:32   Загнати себе в могилу. Чому хитрість "Карпат" вдарить по них самих  // Блоги та авторські матеріали
   17:30   Товариський матч. "Динамо" - "Хаугесунн". ОНЛАЙН  // Футбол
   17:25   Світоліна: У Костюк велике майбутнє  // Теніс