Микита Татарков, 83 хв

Тренер:
Констянтин Фролов

Заміни:
80 хв  ТайсонВіктор Коваленко
Дентінью
Заміни:
65 хв  Максим ТретьяковГуті
79 хв  СільвіоДмитро Семенів
88 хв  Артем ЧорнійМикола Мусолітін

Онлайн трансляція

Шахтар - Чорноморець
90+3 хв.ВСЕ. "Шахтар" здобуває легку розгромну перемогу над "Чорноморцем" і тепер на "гірників" очікує гра з "Ромою" в 1\8 фіналу Ліги чемпіонів. Дякуємо за увагу.
90 хв.Новак додав 3 хвилини до закінчення гри.
88 хв.ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Він таки забиває. Віктор Коваленко після третього асисту Марлоса робить рахунок 5:0.
87 хв.Мусулітін виходить замість Чорнія.
85 хв."Шахтар" вже нікуди не поспішає і відверто дограє доволі легкий для себе матч.
84 хв.Татарков отримує жовту картку за фол проти Марлоса.
82 хв.Бобко пробив дуже високо над воротами Пятова.
80 хв.Синхронно з "моряками" свою останню заміну проводить "Шахтар". Замість Тйсона виходить Факундо Ферейра.
79 хв.Після невдалого удару Патріка. Фролов проводить ще одну заміні Семенів змінює Сільвіо.
77 хв.Офсайд Чорнія перекреслює всі надії на хоч якусь перспективну атаку "Чорноморця".
76 хв.А тим часом "Шахтар" проводить ще одну заміну. Дентінью виходить замість Ферейри.
75 хв.Бернард прямує одразу в роздягальню.
73 хв.Так, не зможе продовжувати Бернард. Його змінює Коваленко.
70 хв.Знову Новак рятує "Чорноморець" від голу після подачі зі штрафного.
69 хв.Гуті смикнув Бернарда за руку і таким чином завдав бразильцю пошкодження. Схоже буде заміна в "гірників"
67 хв.А от кутовий "моряки" виконали невдало.
66 хв."Чорноморець" непогано виконав штрафний. Бобко пробив по центру воріт Пятова. Кутовий.
65 хв.Нарешті виходить бразилець Гуті замість Третьякова.
63 хв.Сільвіо пробивав через себе, але дуже не точно.
62 хв.Ісмаїлі витіснив Зубейка при спробі прорватись до воріт Пятова.
60 хв.В "Чорноморці" готується заміна, однак контроль м'яча від "Шахтаря" наразі не дає змоги її провести.
57 хв.Одесити виглядають приреченими і мабуть вже змирилися зі станом справ в сьогоднішньому матчі.
55 хв."Чорноморець" ніяк не скористався зі свого штрафного удару.
52 хв.Рахунок стає 4:0 на користь команди Фонсеки.
50 хв.ГООООООЛЛЛЛ Що робить Марлос?. Немов рукою закинув "морякам" черговий гол. 2+2 для Марлоса.
48 хв.Марлос демонструє свою техніку гравцям "Чорноморця", які поки не можуть стримати українця в сьогоднішній грі.
47 хв."Шахтар" провів першу гостру атаку в другому таймі. Татарков вибиває м'яча.
46 хв.Євген Смірнов отрмиує жовту за симуляцію.
46 хв.Рахунок в матчі 3:0 на користь "Шахтаря", тож тепер цікаво чи спробує "Чорноморець" забити бодай один гол.
46 хв.Розпочався другий тайм.
45 хв.Арбітр вирішив не тримати команди на полі і дав свисток про завершення першої половини гри. Перерва.
43 хв.Матч набуває формального характеру і лише диво зможе врятувати "Чорноморець" в цій грі.
40 хв.ГООООЛЛЛЛЛЛЛ. "Шахтар" без особливих зусиль забиває втретє. Розклеєний "Чорноморець" сам віддав м'яч "гірникам" Марлос подав на Ферейру і аргентинець сповна використав свій момент.
38 хв.Дуже все легко для "Шахтаря". Абсолютно жодного спротиву від одеситів.
37 хв.ГООООЛЛЛЛЛЛ Марлос скористався грубою помилкою "Чорноморця" в захисті і елегантно перекинув Новака. 2:0
35 хв.Марлос і Тайсон створили хороший момент, але Новак відбив м'яч після удару бразильця.
34 хв."Чорноморець" зрідка доторкається до м'яча, віддавши контроль над грою своїм опонентам.
31 хв.Гра заспокоїлась. "моряки" не можуть, "Гірники" не хочуть.
29 хв.Розіграш корнера закінчується вкрай невдалим ударом Тайсона.
28 хв.Черговий кутовий для "Шахтаря".
27 хв.Новак здійснив класний сейв після несподіваного удару Марлоса.
25 хв."Шахтар" не поспішає бігти забивати другий м'яч. Наразі гра проходить на підступах до воріт "Чорноморця".
22 хв.Хочолава отримав "гірчичник, а "Чорноморець" невдало розіграв свій штрафний і знову віддав м'яч донецькій команді.
20 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛ. "Шахтар" відкриває рахунок в грі. Після подачі з кутового від Марлоса Ферейра головою пробиває Новака. Для аргентинського нападника це 50-й, ювілейний гол за "донецький клуб.
18 хв.Ще один удар від "Шахтаря". Марлос пробив в руки Новаку.
16 хв.Момент в "Шахтаря". Ферейра класно обробив м'яч в штрафному одеситів, але невдало пробив по воротах Новака.
14 хв.М'яч перейшов до "Чорноморця", але майже одразу "моряки" його втратили.
13 хв."Шахтар" заробив вже третій кутовий.
12 хв.Подача Бутка завершилась ударом головою Ферейри. Не точно.
10 хв."Чорноморець" зробив спробу атаки, але "Шахтар" легко впорався з зусиллями одеситів.
8 хв.Другий кутовий "Шахтаря" закінчився нічим.
7 хв.Третьяков вдало зіграв в захисті проти Бернарда.
5 хв."Гірники" комбінують біля карної зони "моряків", але поки без особливої небезпеки для Новака.
4 хв.Команди одразу ж прийняли свої ролі в цій грі. "Шахтар" не розлучається з м'ячем, а "Чорноморець" займає оборону і чекає шансу на контратаках.
3 хв.Марлос подав перший кутовий, однак одесити винесли м'яч подалі від власних воріт.
2 хв."Шахтар" провів першу атаку. Закидання в штрафний майданчик не знайшов адресата.
2 хв.Головний тренер "гірників" Паулу Фонсека сьогодні відсутній через дискваліфікацію, однак камери вже підловили його на трибунах з телефоном в руках.
1 хв.Доброго вечора всім! Запрошуємо на стартовий матч весняної частини сезону УПЛ між донецьким "Шахтарем" і одеським "Чорноморцем". М'яч в грі.

Результати онлайн
Понеділок, 18/02/2019
Час Турнір Господарі Гості
21:30 Серія А Рома ?:? Болонья
21:30 Бундесліга Нюрнберг ?:? Боруссія Д
22:00 Прімера Уеска ?:? Атлетік

19:00   Кому центрального захисника? Безкоштовні кандидати для "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   ATP Марсель. Стаховський програв у виснажливому матчі  // Теніс
   17:14   "Шахтар" продасть легіонера за 3 млн євро  // Футбол
   16:06   Зрадника України поляки на полі називають "бандерівцем"  // Футбол
   15:32   ITF Анталія. 19-річна українка виграла 7-й титул у кар'єрі  // Теніс
   14:58   Експерт: У Лізі Європи "Динамо" може програти лише самому собі  // Футбол
   14:24   НБА. Команда Джеймса перемогла у Матчі всіх зірок (+ВІДЕО)  // Баскетбол
   09:20   У програмі "Великий футбол" з'явився новий ведучий (+ФОТО)  // Футбол
   09:00   "Зоря" втрачає українця, трансферна сага екс-легіонера "Динамо"  // Футбол
   08:00   Український нападник допоможе данському клубу весною  // Футбол
   06:00   "Айнтрахт" ризикує втратити лідера перед матчем з "Шахтарем"  // Футбол
   00:30   Селезньов "напхав" рефері під час матчу "Малаги"  // Футбол
   00:14   Кубок світу з біатлону. Україна шоста в міксті та остання в змішаній естафеті  // Інші види
   23:58   Ліга 1. 25 тур. Мінімальна звитяга ПСЖ, перемоги "Ліона", "Марселя" та "Монако"  // Футбол
   23:44   Прімера. 24 тур. Важкі перемоги "Барси" та "Атлетіко", фіаско "Реала" та "Севільї"  // Футбол
   23:29   Серія А. 24 тур. "Наполі" не змогло дотиснути "Торіно", перемоги "Юве" та "Мілана"  // Футбол
   22:30   Асист Малиновського не врятував "Генк" у матчі лідерів (ВІДЕО)  // Футбол
   21:33   Бундесліга. 22 тур. "Шальке" без Коноплянки вистояв нічию, непроста перемога "Баварії"  // Футбол
   21:00   "Динамо" поповнилось кришталевим легіонером  // Футбол
   20:00   WTA Дубаї. Цуренко йде далі, Ястремська вилітає  // Теніс
   19:00   Зінченко закрутив роман з українською тенісисткою? (+ФОТО)  // Футбол
   17:48   Селезньов показав, як адаптовується в Іспанії (+ВІДЕО)  // Футбол
   17:14   Хавбек "Олімпіакоса" розчарований матчем проти "Динамо"  // Футбол
   16:40   Український боксер повернувся після застою, вирубавши американця в першому раунді  // Бокс
   16:36   Кому воротаря? Голкіпери, яких "Динамо" може взяти безкоштовно  // Блоги та авторські матеріали
   16:06   Суперліга. "Мавпи" здолали "Одесу", "Хімік" переміг у Києві  // Баскетбол
   15:32   Рибалка забив свій другий гол в сезоні (+ВІДЕО)  // Футбол
   14:58   Стало відомо, чому ще один український клуб припинив існування  // Футбол
   14:24   Зінченко відіграв ще один класний матч за "Ман Сіті" (+ВІДЕО)  // Футбол
   13:50   Легенда "Мілана": Є тільки один Шева  // Футбол
   13:16   УХЛ. 37 тур. "Дніпро" перестріляв "Барс", "Кременчук" закинув 10 шайб "Динамо"  // Хокей