Сільвіо

Тренер:
Констянтин Фролов

Заміни:
74 хв  БернардВіктор Коваленко
76 хв  Факундо ФеррейраДентінью
80 хв  ТайсонГуставо Бланко-Лещук
Заміни:
65 хв  Максим ТретьяковГуті
79 хв  СільвіоДмитро Семенів
88 хв  Артем ЧорнійМикола Мусолітін

Онлайн трансляція

Шахтар - Чорноморець
90+3 хв.ВСЕ. "Шахтар" здобуває легку розгромну перемогу над "Чорноморцем" і тепер на "гірників" очікує гра з "Ромою" в 1\8 фіналу Ліги чемпіонів. Дякуємо за увагу.
90 хв.Новак додав 3 хвилини до закінчення гри.
88 хв.ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. Він таки забиває. Віктор Коваленко після третього асисту Марлоса робить рахунок 5:0.
87 хв.Мусулітін виходить замість Чорнія.
85 хв."Шахтар" вже нікуди не поспішає і відверто дограє доволі легкий для себе матч.
84 хв.Татарков отримує жовту картку за фол проти Марлоса.
82 хв.Бобко пробив дуже високо над воротами Пятова.
80 хв.Синхронно з "моряками" свою останню заміну проводить "Шахтар". Замість Тйсона виходить Факундо Ферейра.
79 хв.Після невдалого удару Патріка. Фролов проводить ще одну заміні Семенів змінює Сільвіо.
77 хв.Офсайд Чорнія перекреслює всі надії на хоч якусь перспективну атаку "Чорноморця".
76 хв.А тим часом "Шахтар" проводить ще одну заміну. Дентінью виходить замість Ферейри.
75 хв.Бернард прямує одразу в роздягальню.
73 хв.Так, не зможе продовжувати Бернард. Його змінює Коваленко.
70 хв.Знову Новак рятує "Чорноморець" від голу після подачі зі штрафного.
69 хв.Гуті смикнув Бернарда за руку і таким чином завдав бразильцю пошкодження. Схоже буде заміна в "гірників"
67 хв.А от кутовий "моряки" виконали невдало.
66 хв."Чорноморець" непогано виконав штрафний. Бобко пробив по центру воріт Пятова. Кутовий.
65 хв.Нарешті виходить бразилець Гуті замість Третьякова.
63 хв.Сільвіо пробивав через себе, але дуже не точно.
62 хв.Ісмаїлі витіснив Зубейка при спробі прорватись до воріт Пятова.
60 хв.В "Чорноморці" готується заміна, однак контроль м'яча від "Шахтаря" наразі не дає змоги її провести.
57 хв.Одесити виглядають приреченими і мабуть вже змирилися зі станом справ в сьогоднішньому матчі.
55 хв."Чорноморець" ніяк не скористався зі свого штрафного удару.
52 хв.Рахунок стає 4:0 на користь команди Фонсеки.
50 хв.ГООООООЛЛЛЛ Що робить Марлос?. Немов рукою закинув "морякам" черговий гол. 2+2 для Марлоса.
48 хв.Марлос демонструє свою техніку гравцям "Чорноморця", які поки не можуть стримати українця в сьогоднішній грі.
47 хв."Шахтар" провів першу гостру атаку в другому таймі. Татарков вибиває м'яча.
46 хв.Євген Смірнов отрмиує жовту за симуляцію.
46 хв.Рахунок в матчі 3:0 на користь "Шахтаря", тож тепер цікаво чи спробує "Чорноморець" забити бодай один гол.
46 хв.Розпочався другий тайм.
45 хв.Арбітр вирішив не тримати команди на полі і дав свисток про завершення першої половини гри. Перерва.
43 хв.Матч набуває формального характеру і лише диво зможе врятувати "Чорноморець" в цій грі.
40 хв.ГООООЛЛЛЛЛЛЛ. "Шахтар" без особливих зусиль забиває втретє. Розклеєний "Чорноморець" сам віддав м'яч "гірникам" Марлос подав на Ферейру і аргентинець сповна використав свій момент.
38 хв.Дуже все легко для "Шахтаря". Абсолютно жодного спротиву від одеситів.
37 хв.ГООООЛЛЛЛЛЛ Марлос скористався грубою помилкою "Чорноморця" в захисті і елегантно перекинув Новака. 2:0
35 хв.Марлос і Тайсон створили хороший момент, але Новак відбив м'яч після удару бразильця.
34 хв."Чорноморець" зрідка доторкається до м'яча, віддавши контроль над грою своїм опонентам.
31 хв.Гра заспокоїлась. "моряки" не можуть, "Гірники" не хочуть.
29 хв.Розіграш корнера закінчується вкрай невдалим ударом Тайсона.
28 хв.Черговий кутовий для "Шахтаря".
27 хв.Новак здійснив класний сейв після несподіваного удару Марлоса.
25 хв."Шахтар" не поспішає бігти забивати другий м'яч. Наразі гра проходить на підступах до воріт "Чорноморця".
22 хв.Хочолава отримав "гірчичник, а "Чорноморець" невдало розіграв свій штрафний і знову віддав м'яч донецькій команді.
20 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛ. "Шахтар" відкриває рахунок в грі. Після подачі з кутового від Марлоса Ферейра головою пробиває Новака. Для аргентинського нападника це 50-й, ювілейний гол за "донецький клуб.
18 хв.Ще один удар від "Шахтаря". Марлос пробив в руки Новаку.
16 хв.Момент в "Шахтаря". Ферейра класно обробив м'яч в штрафному одеситів, але невдало пробив по воротах Новака.
14 хв.М'яч перейшов до "Чорноморця", але майже одразу "моряки" його втратили.
13 хв."Шахтар" заробив вже третій кутовий.
12 хв.Подача Бутка завершилась ударом головою Ферейри. Не точно.
10 хв."Чорноморець" зробив спробу атаки, але "Шахтар" легко впорався з зусиллями одеситів.
8 хв.Другий кутовий "Шахтаря" закінчився нічим.
7 хв.Третьяков вдало зіграв в захисті проти Бернарда.
5 хв."Гірники" комбінують біля карної зони "моряків", але поки без особливої небезпеки для Новака.
4 хв.Команди одразу ж прийняли свої ролі в цій грі. "Шахтар" не розлучається з м'ячем, а "Чорноморець" займає оборону і чекає шансу на контратаках.
3 хв.Марлос подав перший кутовий, однак одесити винесли м'яч подалі від власних воріт.
2 хв."Шахтар" провів першу атаку. Закидання в штрафний майданчик не знайшов адресата.
2 хв.Головний тренер "гірників" Паулу Фонсека сьогодні відсутній через дискваліфікацію, однак камери вже підловили його на трибунах з телефоном в руках.
1 хв.Доброго вечора всім! Запрошуємо на стартовий матч весняної частини сезону УПЛ між донецьким "Шахтарем" і одеським "Чорноморцем". М'яч в грі.

Результати онлайн
Неділя, 27/05/2018
Час Турнір Господарі Гості
17:00 Плей-офф за Полтава 3:0 Чорноморець
18:00 Плей-офф за Десна 4:0 Зірка

20:00   Капітан "Динамо" сказав все, що думає про атмосферу в команді  // Футбол
   19:00   Вся правда. Що зірки "Реалу" наговорили про Україну  // Блоги та авторські матеріали
   18:16   Формула-1. Ріккардо виграв гонку в Монако, Феттель вище за Хемілтона  // Автомото
   17:14   Непотрібний "Динамо" легіонер може перебратися в Туреччину  // Футбол
   16:40   Стало відомо, скільки Головкін заробить за бій з українцем  // Бокс
   16:06   На фіналі Ліги чемпіонів підтримали українського в'язня Кремля (ФОТО)  // Трибуна
   16:03   Формула-1. Гран-прі Монако. ОНЛАЙН  // Автомото
   15:32   Непереможний українець знищив боксера з Африки вже у першому раунді (+ВІДЕО)  // Бокс
   14:58   Шовковського притягнуть до суду через землю в Карпатах  // Футбол
   14:24   Ролан Гаррос. Світоліна почала з непростої перемоги  // Теніс
   13:50   Ліга чемпіонів. Визначились всі ймовірні суперники "Динамо" у кваліфікації  // Футбол
   13:16   НБА. "Голден Стейт" вирівняв серію проти "Х'юстона"  // Баскетбол
   12:42   Кварцяний очолив аматорський колектив з відомим ім'ям  // Футбол
   11:40   Гаряча дружина гравця "Динамо" спокушає тілом у Туреччині (ФОТО)  // Трибуна
   11:25   Плей-офф за місце в УПЛ. "Десна" - "Зірка". ОНЛАЙН  // Футбол
   10:44   Наставник збірної Білорусі видав інсайд про трансфери "Динамо"  // Футбол
   10:16   Лунін - про інтерес "Динамо" і "Шахтаря"  // Футбол
   09:47   Недовго музика лунала. Клуб Алієва став банкрутом  // Футбол
   09:24   Суркіс: "Динамо" мало шанс підписати Салаха і Кака  // Футбол
   09:00   "Динамо" відпускає легіонера, нові клуби Срни, Луніна та Феррейри  // Футбол
   08:00   "Динамо" провалило переходи з топ-ліги  // Футбол
   06:00   "Евертон" зацікавлений у послугах українця  // Футбол
   00:30   Шевченко поставив табу на виклик певних футболістів  // Футбол
   23:39   Ліга чемпіонів. "Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"  // Футбол
   22:30   Син Луческу виступив проти трансферу капітана "Шахтаря"  // Футбол
   21:45   Ліга чемпіонів. Фінал. "Реал" - "Ліверпуль". ОНЛАЙН  // Футбол
   21:00   Лунін розкрив всі карти щодо свого переходу  // Футбол
   20:00   Бразилець "Зорі" натякнув на відхід  // Футбол
   19:48   Формула-1. Гран-прі Монако. Ріккардо завоював поул, за ним - Феттель і Хемілтон  // Автомото
   19:00   Турецькі гранди воюють за бомбардира з УПЛ  // Футбол
   17:48   WBSS. Усик та Гассієв дізнаються вердикт в найближчі дні  // Бокс
   17:14   Шевченко зізнався, чому покинув політику  // Футбол
   16:40   Іноземний клуб прагне підписати контракт із українським тренером  // Футбол
   16:06   Офіційно. Ще один український клуб ліквідували  // Футбол
   15:32   Асистент Шевченка таки перебереться в Росію  // Футбол
   14:58   Капітан "Динамо": Дістав квитки на фінал ЛЧ через збірну  // Футбол
   14:24   Капітан "Шахтаря" прокоментував трансфер за кордон  // Футбол
   13:50   ФФУ реалізовує квитки на фінал ЛЧ через спекулянтів  // Футбол
   13:16   Збірна України поповнилась новими гравцями  // Футбол
   12:48   "Динамо" збирається торгувати іноземцем  // Футбол