Факундо Феррейра

Тренер:
Паулу Фонсека

Заміни:
46 хв  В’ячеслав ШарпарАндро Гіоргадзе
68 хв  Олександр КобахідзеВолодимир Одарюк
85 хв  Гегам КадимянВадим Червак
Заміни:
72 хв  Факундо ФеррейраДентінью
80 хв  ТайсонГуставо Бланко-Лещук
87 хв  БернардІван Петряк

Онлайн трансляція

Ворскла - Шахтар
90+5 хв.І ВСЕ! "Шахтар" знищив "Ворсклу", продовживши серію розгромів на внутрішній арені.
90+3 хв.Дентінью вибіг на побачення з Шустом, але пробив надто слабко.
90+1 хв.Хочолава прийняв на себе гармату Чеснакова.
90 хв.Грати залишається 4 хвилини компенсованого часу.
90 хв.Удар Марлоса проходить поруч зі стійкою.
89 хв.Ракицький отримує медичну допомогу прямо на полі.
87 хв.А у "гірників" Петряк поміняв Бернарда.
85 хв.Сачко випускає замість Кадимяна 18-річного захисника Червака.
83 хв.Шуст парирував непростий постріл Бутка.
82 хв.Марлос п'ятою віддав передачу під удар, але Фред стріляє повз ціль.
80 хв.Бланко-Лещук змінив Тайсона.
79 хв.Гіоргадзе здивований свистку арбітра після боротьби з Дентінью.
78 хв.Розіграш кутового "гірниками" був доволі гострим, але не отримав завершення.
75 хв.Штрафний Ребенка не знаходить адресата і Даллку змушений фолити проти Ракицького. Вийшло занадто грубо.
73 хв.Тайсону в останній момент не дали вийти на зустріч з Шустом.
72 хв.Феррейра поступився місцем на полі Дентінью.
71 хв.Пердуті потрібна допомога медиків.
68 хв.Тим часом Одарюк виходить замість Кобахідзе.
67 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:3! Сам постраждалий переграє Шуста, котрий реагував за ударом.
66 хв.Пенальті! Це Марлос обійшов кількох захисників і був збитий Гіоргадзе.
65 хв.Хочолава таки догрався до жовтої картки, сфоливши на куті штрафного.
64 хв.Бутко відгукнувся на пас Марлоса з розвороту, але сам ж і порушує правила у карній зоні.
61 хв."Шахтарю" доводиться фолити у центрі поля.
59 хв.Марлос відправив м'яч у сітку з передачі Феррейри, втім аргентинець до цього був в офсайді.
56 хв.Чеснаков завдав першого удару "Ворскли" по воротах у цьому матчі - Пятов відбиває м'яч у сторону. А вдруге капітан пробив не так точно.
54 хв.Прохід Марлоса захлинається у вирішальній стадії.
52 хв.Захисники винесли м'яч після подачі Бернарда, але першими на підбиранні саме гості.
50 хв.І знову Ісмаїлі - заробив стандарт на підступах до штрафного.
48 хв.Навіс Ісмаїлі йде в нікуди.
46 хв.Гіоргадзе міняє Шарпара.
46 хв.Другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45+1 хв.Який момент! Тайсон зробив перехоплення на половині воля суперника і вивів Бернарда на тет-а-тет з Шустом. "Десятка" б'є над поперечкою.
45 хв.+1.
45 хв.Шуст випередив Фреда під час прострілу, а контратаку господарів зриває піднятий прапорець лайнсмена.
44 хв.Ісмаїлі прорвався до самої воротарської зони і віддав на Феррейру - лише корнер.
42 хв.Черговий тактичний фол на Марлосі.
41 хв."Ворскла" дочекалась обрізки суперника, втім нічого з цього не витиснула.
38 хв.Ракицький страхує партнерів на лівому фланзі.
36 хв.ГОООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:2! Марлос пасом з глибини знайшов Феррейру, який в стрибку перекидає Шуста. Це було красиво.
34 хв.Дердо усно попереджує Хочолаву після його чергового порушення правил.
31 хв.Бернард втратив м'яч у чужому штрафному.
29 хв.Офсайд у Васіна.
27 хв.Степанеко відповідає грубістю у боротьбі з Васіним - теж жовта картка.
27 хв.Удар Хочолави з другого поверху вийшов неточним.
26 хв.Ракицький пробив низом під стійку, але Шуст не дрімає.
25 хв.Скляр заробив попередження за фол проти Степаненка.
23 хв.В моменті із забитим м'ячем Факундо отримав ушкодження і просив партнерів не вітати його.
22 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 0:1! Ісмаїлі накрутив захисника, віддавши у вільну зону на Бернарда. Подачу того точно замикає Феррейра.
20 хв.Марлос змусив Кадимяна порушити проти себе правила.
17 хв.Гостро! Феррейра вибігав на побачення з голкіпером, але проскочив повз м'яч. Марлосу з Тайсоном також не завдати удару.
15 хв.Васін жорстко врізався у Фреда.
13 хв.Тайсон зіграв рукою, намагаючись приборкати м'яч після виносу Шуста.
10 хв.Хочолава фолить на Сергійчуку, котрий тікав у гостру контратаку. Поки без "гірчичників".
8 хв.Подачу Марлоса з кутового прочитали захисники.
7 хв.Пердута вдало грає головою на випередження.
4 хв.Тайсон відпустив м'яч занадто далеко - Шуст на місці.
2 хв.Газон, на який скаржились "гірники", виглядає доволі розбитим.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! До вашої уваги стартовий матч другого етапу УПЛ, в котрому "Ворскла" приймає "Шахтар".

21:00   Мілевський повернеться у свою стару команду  // Футбол
   20:00   Бельгійський експерт: Малиновський має найкращий дальній удар у світі  // Футбол
   19:00   Сала для "Динамо". За кого кияни готові платити 12 млн євро  // Блоги та авторські матеріали
   11:40   "Динамо" намагалось підписати нічний жах "Спартака"  // Футбол
   11:12   Офіційно. Поставлено крапку з приходом Реброва у "Легію" (+ФОТО)  // Футбол
   10:44   Хацкевич: "Динамо" підписало травмованого футболіста  // Футбол
   10:16   Буено сказав все, що думає про "Динамо"  // Футбол
   09:48   Супряга заговорив про свій трансфер з "Динамо" в Європу  // Футбол
   09:20   Хацкевич: Ми цікавимось гравцем з чемпіонату Латвії  // Футбол
   09:00   "Динамо" бере нігерійського форварда, "Шахтар" позбувається українця, новий клуб Федорчука  // Футбол
   08:00   Хацкевич: Жоден новачок не готовий грати за "Динамо"  // Футбол
   07:00   Ліга чемпіонів. "Динамо" - "Славія". Анонс, суддя, трансляція  // Футбол
   06:30   "Динамо" готове відправити Бесєдіна в "Зорю"  // Футбол
   00:30   Наставник "Славії" заговорив про самогубство перед грою з "Динамо"  // Футбол
   23:44   Как создать в коллективе командный дух  // Інші види
   22:53   РПЛ. 3 тур. "Зеніт" та "Краснодар" мінімально перемогли  // Футбол
   22:30   Кримінал, шантаж і викуп. Якого форварда хоче підписати "Динамо"  // Блоги та авторські матеріали
   21:00   Ультрас "Вест Хема": Ярмоленко був найкращим проти "Ліверпуля"  // Футбол
   20:00   Англійські ЗМІ: Ніхто не зіграв за "Вест Хем" сильніше Ярмоленка  // Футбол
   19:00   "Динамо" хоче підписати форварда з чемпіонату Латвії  // Футбол
   17:14   "Шахтар" віддасть свого хавбека аутсайдеру УПЛ  // Футбол
   16:06   Президент "Дніпра-1": "Динамо" віддало за Супрягу ще більше  // Футбол
   15:32   Британський боксер: Белью однозначно поб'є Усика  // Бокс
   15:09   Офіційно. "Маріуполь" підписав екс-гравця "Динамо" та "Дніпра" (+ФОТО)  // Футбол
   14:58   Ефектний гол Селезньова "Бешикташу" (ВІДЕО)  // Футбол
   14:24   Експерт: Незабаром Україна отримає ще одного чемпіона світу з боксу  // Бокс
   13:50   Вацко: Не вірю, що Супряга готовий бути зіркою в "Динамо"  // Футбол