Шахтар - Арсенал-Київ. Онлайн | Sportanalytic.com | спортивні новини

Онлайн трансляція

Шахтар - Арсенал-Київ
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" без проблем переміг "Арсенал-Київ" й очолив турнірну таблицю чемпіонату України.
90 хв.Грати залишається 3 хвилини.
89 хв.Удар Черненка Пятов спокійно забрав до рук.
88 хв.Марлос заліз у положення "поза грою".
86 хв."Гірники" грають у короткий пас, немов на тренуванні.
84 хв.Черненко змінив Бушмана.
83 хв.Марлос не зміг накрутити двох захисників поспіль.
80 хв.І знову Сіпріано не дістається до передачі Тотовицького.
78 хв.Ніколіч побачив перед собою жовте світло після порушення правил на Сіпріано. Три попередження проти трьох голів.
77 хв.Данченку дісталось від ніг Дубинчака, втім суддя мовчить.
74 хв.Тотовицький прицільно скинув на Сіпріано, але оборонець в останній момент зняв снаряд з ноги бразильця.
72 хв.Екс-"динамівець" Оріховський гратиме замість Домбровського.
71 хв.Дебютант Сіпріано змінив Фернандо.
68 хв."Гірники" тримають м'яч у своїх ногах і намагаються атакувати. Втім запалу першої половини вже немає.
66 хв.Степаненко виходить замість Патріка.
65 хв.Темп суттєво впав. Невже почалось догравання?
62 хв.А герой поєдинку Тайсон поступився місце на полі Тотовицькому.
59 хв.Тим часом Семенюк змінив Дороніна.
58 хв."Шахтар" грається з розбитим суперником.
56 хв.Марлос навісив майже у воротарський, але захисники перші на м'ячі.
55 хв.Надто багато браку допускають гості.
52 хв.Дуже гостро! Фернандо прийняв передачу Тайсона на хід й одразу б'є - поруч зі стійкою.
51 хв.Данченко класно закинув уперед, втім Мораес програє другий поверх.
49 хв.Жовта картка Євтоскі за фол на активному Марлосі.
48 хв.Марлос неточно віддав на Фернандо.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Хвилина компенсована до першого тайму.
44 хв.Сітало перехопив навіс Данченка.
42 хв.Затяжна атака "Арсеанлу" дісталась карної зони суперника. Це вже щось за такої гри.
41 хв.Нгеїтала і Бушман чи не вперше отримали м'яч на чужій половині поля.
39 хв.Гра заспокоїлась і нам вже показують тренерів: Раванеллі розчаровано опустив голову, Фонсека не приховує радість.
37 хв.ГООООООООООЛЛЛЛ!!! "Шахтар" 3:0! Тайсон прийняв пас з кутового, змістився у центр і завдав точного удару. Це вже розгром.
35 хв.Домбровський стріляє повз ціль.
32 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:0! Фернандо забиває дебютний м'яч за "помаранчево-чорних". Другий асист для Тайсона, який через центр вивів партнера на ударну позицію.
31 хв.Марлос підробив м'яч під ліву ногу і пробив - Сітало на місці.
28 хв.Гості притиснулись до власних воріт.
27 хв.Матвієнко помилився із пасом на Бутка.
25 хв.Момент! Сітало невдало вибив м'яч після подачі Данченка - Мораес не влучає фактично у порожні ворота.
23 хв.Євтоскі потрібна допомога медиків.
22 хв.Кияни навіть не думають про контратаки, різниця із "Десною" очевидна.
20 хв.Серія фантів Марлоса завершилась неточним пасом.
18 хв.Поперечка! Патріку виконував стандарт - до голу не вистачило зовсім трохи.
17 хв.Єліч зніс Фернандо біля карної зони й отримує заслужене попередження
16 хв.Офсайд в Баланюка.
15 хв.Марлос максимально прискорився, але не встиг на пас Данченка здалеку.
13 хв.І знову надійна гра Пятова на виході. Так можна і звикнути.
10 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Мораес підправив гострий постріл Тайсона з близької відстані. Данченко подавав, а воротар із захисником просто не розібрались.
9 хв.Тайсон класно скинув на Фернандо, але удар того встигли заблокувати.
7 хв."Арсенал" грає з суперником дуже щільно.
5 хв.А тепер Сітало помилився на виході, що мав використовувати Мораес - не вийшло.
4 хв.Простріл Бутка, який сьогодні грає на незвичному лівому фланзі, підчищає Єліч.
3 хв.В пасиві "гірників" вже два фоли за перші 120 секунд.
2 хв.Пятов вийшов за межі штрафного і впевнено грає головою на відбій.
1 хв.Стартовий свисток!
Футбольний сезон в Харкові відкрили національним гімном у живому виконанні. Хоча тиждень тому на стадіоні вже грала місцева команда Першої ліги.
Доброго вечора усім! Запрошуємо на матч 2-го туру УПЛ між "Шахтарем" та "Арсеналом-Київ".

10:44   Моралес: Михайличенко не покращить результати "Динамо"  // Футбол
   10:16   Експерт: Суркіс не захотів платити іноземному тренеру 60 млн на рік  // Футбол
   09:48   Коментатор: Хацкевич не покращив жодного показника "Динамо"  // Футбол
   09:20   ЗМІ: Бюджет "Динамо" втричі менший, ніж у "Шахтаря"  // Футбол
   09:00   "Динамо" та "Шахтар" продають легіонерів, зірваний трансфер Коноплянки  // Футбол
   08:00   Франков: "Динамо" запороло чудовий шанс на Лігу чемпіонів  // Футбол
   06:30   Ще один тренер покидає "Динамо"  // Футбол
   00:30   "Карпати" продають легіонера за 3,5 млн євро  // Футбол
   23:30   Суркіс назвав трьох талантів, яких "Динамо" точно не продасть  // Футбол
   22:30   "Динамо" зробило командне фото на сезон без Попова (ФОТО)  // Футбол
   21:00   Офіційно. Легенда "Металіста" працюватиме на "Бенфіку"  // Футбол
   20:00   Суркіс поставив важке завдання наставнику "Динамо"  // Футбол
   19:00   Хибний крок. Чому Яремчуку не варто йти в "Галатасарай"  // Блоги та авторські матеріали
   09:48   Екс-легіонер "Динамо" висловив бажання очолити киян  // Футбол
   09:20   Стало відомо, хто покаже матч Ліги Європи "Еспаньйол" - "Зоря"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" відпустив двох українців, "Динамо" віддає легіонера, нові клуби Русина та Коноплянки  // Футбол
   08:00   УПЛ насильно поставила матч "Динамо" на незручний час  // Футбол
   06:30   Офіційно. "Шахтар" віддав свого форварда іншому клубу УПЛ  // Футбол
   00:30   Франков розгромив медичну службу "Динамо"  // Футбол
   23:49   Кубок України. "Таврія" та "Верес" йдуть далі, виліт "Гірника"  // Футбол
   23:30   Легіонер "Динамо": Мені потрібна операція, я поза грою  // Футбол