Денис Баланюк

Тренер:
Фабріціо Раванеллі

Заміни:
62 хв  ТайсонАндрій Тотовицький
66 хв  Алан ПатрікТарас Степаненко
71 хв  Фернандо ПедроМаркіньйос Сіпріано
Заміни:
59 хв  Володимир ДоронінСергій Семенюк
72 хв  Андрій ДомбровськийПавло Оріховський
84 хв  Юрій БушманРуслан Черненко

Онлайн трансляція

Шахтар - Арсенал-Київ
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" без проблем переміг "Арсенал-Київ" й очолив турнірну таблицю чемпіонату України.
90 хв.Грати залишається 3 хвилини.
89 хв.Удар Черненка Пятов спокійно забрав до рук.
88 хв.Марлос заліз у положення "поза грою".
86 хв."Гірники" грають у короткий пас, немов на тренуванні.
84 хв.Черненко змінив Бушмана.
83 хв.Марлос не зміг накрутити двох захисників поспіль.
80 хв.І знову Сіпріано не дістається до передачі Тотовицького.
78 хв.Ніколіч побачив перед собою жовте світло після порушення правил на Сіпріано. Три попередження проти трьох голів.
77 хв.Данченку дісталось від ніг Дубинчака, втім суддя мовчить.
74 хв.Тотовицький прицільно скинув на Сіпріано, але оборонець в останній момент зняв снаряд з ноги бразильця.
72 хв.Екс-"динамівець" Оріховський гратиме замість Домбровського.
71 хв.Дебютант Сіпріано змінив Фернандо.
68 хв."Гірники" тримають м'яч у своїх ногах і намагаються атакувати. Втім запалу першої половини вже немає.
66 хв.Степаненко виходить замість Патріка.
65 хв.Темп суттєво впав. Невже почалось догравання?
62 хв.А герой поєдинку Тайсон поступився місце на полі Тотовицькому.
59 хв.Тим часом Семенюк змінив Дороніна.
58 хв."Шахтар" грається з розбитим суперником.
56 хв.Марлос навісив майже у воротарський, але захисники перші на м'ячі.
55 хв.Надто багато браку допускають гості.
52 хв.Дуже гостро! Фернандо прийняв передачу Тайсона на хід й одразу б'є - поруч зі стійкою.
51 хв.Данченко класно закинув уперед, втім Мораес програє другий поверх.
49 хв.Жовта картка Євтоскі за фол на активному Марлосі.
48 хв.Марлос неточно віддав на Фернандо.
46 хв.Продовжуємо, другий тайм!
45+1 хв.Перерва.
45 хв.Хвилина компенсована до першого тайму.
44 хв.Сітало перехопив навіс Данченка.
42 хв.Затяжна атака "Арсеанлу" дісталась карної зони суперника. Це вже щось за такої гри.
41 хв.Нгеїтала і Бушман чи не вперше отримали м'яч на чужій половині поля.
39 хв.Гра заспокоїлась і нам вже показують тренерів: Раванеллі розчаровано опустив голову, Фонсека не приховує радість.
37 хв.ГООООООООООЛЛЛЛ!!! "Шахтар" 3:0! Тайсон прийняв пас з кутового, змістився у центр і завдав точного удару. Це вже розгром.
35 хв.Домбровський стріляє повз ціль.
32 хв.ГОООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:0! Фернандо забиває дебютний м'яч за "помаранчево-чорних". Другий асист для Тайсона, який через центр вивів партнера на ударну позицію.
31 хв.Марлос підробив м'яч під ліву ногу і пробив - Сітало на місці.
28 хв.Гості притиснулись до власних воріт.
27 хв.Матвієнко помилився із пасом на Бутка.
25 хв.Момент! Сітало невдало вибив м'яч після подачі Данченка - Мораес не влучає фактично у порожні ворота.
23 хв.Євтоскі потрібна допомога медиків.
22 хв.Кияни навіть не думають про контратаки, різниця із "Десною" очевидна.
20 хв.Серія фантів Марлоса завершилась неточним пасом.
18 хв.Поперечка! Патріку виконував стандарт - до голу не вистачило зовсім трохи.
17 хв.Єліч зніс Фернандо біля карної зони й отримує заслужене попередження
16 хв.Офсайд в Баланюка.
15 хв.Марлос максимально прискорився, але не встиг на пас Данченка здалеку.
13 хв.І знову надійна гра Пятова на виході. Так можна і звикнути.
10 хв.ГООООООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Мораес підправив гострий постріл Тайсона з близької відстані. Данченко подавав, а воротар із захисником просто не розібрались.
9 хв.Тайсон класно скинув на Фернандо, але удар того встигли заблокувати.
7 хв."Арсенал" грає з суперником дуже щільно.
5 хв.А тепер Сітало помилився на виході, що мав використовувати Мораес - не вийшло.
4 хв.Простріл Бутка, який сьогодні грає на незвичному лівому фланзі, підчищає Єліч.
3 хв.В пасиві "гірників" вже два фоли за перші 120 секунд.
2 хв.Пятов вийшов за межі штрафного і впевнено грає головою на відбій.
1 хв.Стартовий свисток!
Футбольний сезон в Харкові відкрили національним гімном у живому виконанні. Хоча тиждень тому на стадіоні вже грала місцева команда Першої ліги.
Доброго вечора усім! Запрошуємо на матч 2-го туру УПЛ між "Шахтарем" та "Арсеналом-Київ".

Результати онлайн
Вівторок, 20/11/2018
Час Турнір Господарі Гості
19:30 Товариський матч Туреччина 0:0 Україна

00:30   Шевченко: "Похрестили" молодь  // Футбол
   10:14   УХЛ. 18 тур. "Донбас" закинув 11 шайб "Вовкам"  // Хокей
   09:48   Клуби АПЛ пропонують 28 млн євро за нападника, який міг опинитись в "Динамо"  // Футбол
   09:24   "Шахтар" заманив ще одного гравця "Динамо"  // Футбол
   09:00   "Динамо" покинув хавбек, три легіонери на олівці "Шахтаря" та інші новини дня  // Футбол
   19:00   Мбокані: Кар'єра була б іншою, якби перейшов у "Ліверпуль"  // Футбол
   17:54   Бразилець нарозхват. За кого б'ються "Динамо" і "Шахтар"  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Іспанський клуб хоче взяти двох гравців "Ман Сіті", включаючи Зінченка  // Футбол
   17:14   Матч збірної України покажуть в записі  // Футбол
   16:40   Новачки збірної України чекають на дебют  // Футбол
   16:06   "Динамо" несподівано попрощалось з талановитим хавбеком  // Футбол
   15:32   Український боксер хоче стати міністром спорту  // Бокс
   14:58   Лунін дізнається рішення тренера "Леганеса" в четвер  // Футбол
   14:24   "Реал" та "Барселона" готові перехопити потенційного новобранця "Шахтаря"  // Футбол
   13:50   Шевченко не може визначитись з тактикою на матч проти турків  // Футбол
   13:16   Мілевського вигнали з клубу через п'янку в лазні  // Футбол
   12:42   Мілевський приховує деталі свого відходу  // Футбол
   12:24   Український клуб взяв участь у договірняках на Кіпрі  // Футбол
   11:40   Ребров пояснив, в чому мінус нової тактичної моделі Шевченка  // Футбол
   10:43   Луческу: Україна заслужила на вихід у вищий дивізіон  // Футбол
   10:14   НБА. Дабл-дабл Леня не врятував "Атланту" від поразки (ВІДЕО)  // Баскетбол
   09:48   Фонсека отримав у своє розпорядження ще одного латиноамериканця  // Футбол
   09:24   "Шахтар" і "Динамо" зацікавлені у трансфері 19-річного бразильця  // Футбол
   09:00   Повернення Девіча, новий клуб Коноплянки та інші новини минулого дня  // Футбол
   08:00   Офіційно. Бурда покинув збірну України, Шевченко викликав новачка  // Футбол
   06:30   Фанати "Вест Хема" ледь не розірвали Ярмоленка на шматки (ФОТО)  // Трибуна
   00:48   Как Хорваты отомстили испанцам в Лиге Наций  // Футбол
   00:30   Євро-2020. Стало відомо, з ким Україна уникне зустрічі у відборі  // Футбол
   22:30   Гравець "Альбасете": Я пишаюся Зозулею  // Футбол
   21:00   Карма ФФУ. Поле в Туреччині не готове прийняти гру України  // Футбол
   20:00   Колишній легіонер "Динамо" хоче працювати в Україні тренером  // Футбол
   19:00   Захисники для "Динамо". Топ-5 гравців, які влітку стануть безкоштовними  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Коноплянка потрапив до сфери інтересів "Порту"  // Футбол