Ніколас Карека

Тренер:
Василь Сачко

Заміни:
69 хв  Веллінгтон НемФернандо Педро
75 хв  Алан ПатрікМайкон Барберан
81 хв  Жуніор МораесАндрій Тотовицький
Заміни:
67 хв  В’ячеслав ШарпарОлександр Скляр
75 хв  Ардін ДаллкуМар'ян Мисик
77 хв  Ніколас КарекаАндро Гіоргадзе

Онлайн трансляція

Шахтар - Ворскла
90+3 хв.ВСЕ! "Шахтар" перемагає "Ворсклу" з рахунком 4:1. Дякуємо за увагу.
90+1 хв.Тайсон міг зробити рахунок ще більш непристойнішим, але його удар пролетів повз стійку.
90 хв.Арбітр додав 3 хвилини до завершення матчу.
88 хв."Шахтар" продовжує володіти м'ячем і "вбиває" останні хвилини гри.
86 хв.Все гаразд з Тарасом, однак тепер після зіткнення на газоні лежить Данченко.
84 хв."Ворскла" фолить в атаці. Степаненку знадобиться допомога лікарів.
82 хв.Третя заміна в "гірників". Замість Мораеса вийшов Тотовицький.
81 хв.Фернандо забив з офсайду. Гол не зараховано.
80 хв."Шахтар" продовжує плести власні атаки.
78 хв.Остання заміна у "Ворскли". Замість Кареки виходить Гіоргадзе.
77 хв.Тотальний контроль "Шахтаря" і безпорадність "Ворскли".
75 хв.Обидві команди провели по заміні. На поле вийшли Майкон в "Шахтаря" і Мисик у "Ворскли".
74 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛЛ. Тайсон віддав пас на Мораеса, котрий забив в порожні ворота "Ворскли". Дуже просто. 4:1.
73 хв.Мартиненко самовіддано врятував команду від потенційного удару Марлоса і в лежачи головою вибив м'яч з під ніг хавбека "гірників".
71 хв.Мораес міг забивати черговий м'яч "Шахтаря", зігравши на випередження, але Шуст продемонстрував реакцію і відбив удар бразильця.
69 хв.Фернардо змінив Нема на останні 20 хвилин гри.
68 хв."Шахтар" повністю віднайшов свою гру і починає куражитись біля воріт суперника.
66 хв.Заміна в "Ворскли". Скляр міняє Шарпара.
65 хв."Ворскла" не може зібратися і в останні хвилини виглядає пригніченою.
62 хв.ГОООООЛЛЛЛЛ. Хочолава опинився на зручній позиції в карній зоні і невідпорним ударом з 13 метрів вражає ворота Шуста. 3:1
61 хв.Абсолютно іншу гру "Шахтар" демонструє в другому таймі.
59 хв.ГОООООЛЛЛЛЛ. Стрімка контратака "Шахтаря" закінчується голом Степаненка в порожні ворота.
58 хв."Ворскла" відбивається, але поки не може притримати м'яч.
56 хв.Шуст перевів постріл Тайсона на кутовий.
55 хв."Шахтар" заробляє право на штрафний.
52 хв.Швидкий м'яч в другому таймі забивають "гірники" і тепер можуть почуватися спокійніше.
50 хв.ГОООООЛЛЛЛЛЛ. Марлос вишукано обіграв захисника і обвідним ударом зрівнює рахунок в грі. 1:1.
48 хв.Карека жорстко зіграв проти Данченка. Арбітр вирішив не показувати бразильцю другу жовту картку.
47 хв."Шахтар" йде вперед вже зі старту другої половини.
46 хв.Розпочався другий тайм.
45 хв.Незрозумілий пас від Патріка в розріз став останнім в першому таймі. Перерва.
44 хв.Розгубленими виглядають "гірники" наприкінці першої половини гри.
42 хв.Мораес мав шанс для взяття воріт, але знову захисники "Ворскли" завадили бразильцю.
40 хв.Не вдається "Шахтарю" загострити гру .Такий сценарій на руку "Ворсклі" .
38 хв.Мораес не відгукнувся на простріл Степаненкв. Ще один корнер для "гірників".
37 хв.Перспективна атака "Шахтаря" завершується кутовим.
35 хв.Арбітр заспокоює Тайсона і Шарпара від прояву зайвих емоцій.
33 хв.Карека забігає в офсайд.
32 хв."Ворскла" легко справляється з нескладними подачами "гірників".
30 хв.Карека отримує "гірчиник" за гру рукою, однак Патрік змарнував небезпечний штрафний удар по центру воріт.
28 хв.Ще один момент у "Ворскли". Пятов зіграв впевнено на виході і не дозволив полтавчанам подвоїти перевагу.
25 хв.ГОЛЛ. Шарпар забиває головою після подачі кутового. 1:0 на користь "Ворскли".
22 хв."Шахтар" не демонструє звичної динаміки в атаці і всі його спроби організувати щось путнє закінчуються нічим.
20 хв.Подача Марлоса стала легкою здобиччю Шуста.
19 хв."Шахтар" виборов право на кутовий.
18 хв."Ворскла" не поспішає паркувати "автобус" біля своїх воріт, а намагається йти вперед в основному через довгі передачі.
16 хв.Ісмаїлі завдав не сильного улару по воротах "Ворскли". Шуст на місці.
15 хв.Марлос невдало виконав штрафний удар з флангу.
12 хв.Обидві команди обмінялися доволі небезпечними епізодами. Наразі цілком рівна гра.
10 хв.Степанеко грубо зіграв проти Кобахідзе і отримав попередження.
9 хв.Пятов в карколомному стрибку тягне м'яч після удару головою від Кареки.
8 хв.Кобахідзе рятує "Ворсклу", заблокувавши удар Нема.
7 хв.Крачвенко в "чистому" підкаті відбирає м'яч в Степаненка.
5 хв.Момент! Мораес отримав пас від Марслоса в карній зоні суперника і пробив по воротах Шуста. М'яч пішов поруч зі стійкою.
3 хв."Ворскла" не змогла вийти в контратаку і в підсумку втратила м'яч.
2 хв."Шахтар" одразу ж заволодів м'ячем і організовує першу атаку.
1 хв.Стартовий свисток!
Привіт усім! Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу 4 туру УПЛ, в котрому донецький "Шахтар" прийме полтавську "Ворсклу".

11:45   "Шахтар" - "Десна". ОНЛАЙН  // Футбол
   10:44   Легенда "Динамо" має серйозні проблеми із серцем і просить допомоги  // Футбол
   10:16   Власник "Олімпіка": У Києві навіть "Динамо" нікому не потрібне  // Футбол
   09:48   Худжамов: Всі біди "Динамо" криються не в Хацкевичі  // Футбол
   09:20   Віце-президент "Маріуполя": Ми б хотіли брати талантів у "Динамо"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" і "Динамо" провалили трансфер, Серхіо Рамос ненавидить Луніна  // Футбол
   16:34   "Динамо" відмовилось продавати захисника  // Футбол
   16:10   Лебедина пісня Маркевича. Кого очолить український топ-тренер?  // Блоги та авторські матеріали
   12:14   Рафаїлов: "Шахтар" хоче задушити "Зорю"  // Футбол
   11:51   Екс-тренер України: У нас одна з кращих середніх ліній в Європі  // Футбол
   11:26   Кубок Європи ФІБА. "Дніпро" і "Мавпи" почали груповий етап з поразок  // Баскетбол
   11:02   Хацкевич: "Динамо" у підвішеному стані  // Футбол
   10:38   Ярмоленко - про свою російськомовність  // Футбол
   10:13   Герой збірної України отримав світове визнання  // Футбол
   09:50   Капітан "Реалу" був проти трансферу Луніна  // Футбол
   09:25   Мораес назвав кращого українського форварда  // Футбол
   09:00   Вихованець "Динамо" повертається в УПЛ, амбітні плани Маркевича  // Футбол