Артем Полярус

Тренер:
Володимир Шаран

Заміни:
69 хв  Алан ПатрікМайкон Барберан
80 хв  Віктор КоваленкоМанор Соломон
92 хв  Сергій БолбатМикола Матвієнко
Заміни:
46 хв  Тимур СтецьковСтаніслав Микицей
46 хв  Артем ПолярусАртем Сітало
77 хв  Дмитро ГречишкінВіталій Пономар

Онлайн трансляція

Шахтар - Олександрія
90+4 хв.І ВСЕ! "Шахтар" здолав "Олександрію" на своєму полі завдяки голу та асисту Марлоса.
90+2 хв.Матвієнко міняє Болбата.
90+1 хв.Соломон чіплявся за м'яч у чужій карній зоні, але нічого витиснути не зумів.
90 хв.Грати залишається ще 3 хвилини.
88 хв.Попередження Сіталу за симуляцію - відверто пірнав нападник у боротьбі з Болбатом.
86 хв.Паньків тягне прицільний удар Мораеса під поперечку.
84 хв.Марлос картинно впав у штрафному - немає ні пенальті, ні жовтої, яку вимагав Паньків.
82 хв.Супершанс в "Олександрії"! Болбат кинувся під два поспіль удари Сітала впритул і таки не допустив взяття воріт.
81 хв.Офсайд в пасиві Жуніора Мораеса.
80 хв.Коваленко поступився місцем на полі Соломону.
78 хв.Паньків! Немає голу, адже воротар прочитав удар Марлоса у кут.
77 хв.Пенальті! Марлос прибрав м'яч під себе у штрафному і змусив сфолити Дедечка.
77 хв.Пономар міняє Гречишкіна.
75 хв.Ісмаїлі тримається за задню поверхню стегна - аби не щось серйозне.
74 хв.Контрмомент! Ковалець прокинув м'яч повз Хочолаву і вийшов на зустріч з воротарем - і тут немає голу.
73 хв.Момент! Марлос не зміг обіграти Паньківа один-на-один.
71 хв.М'який пас Мораеса у воротарський не проходить.
69 хв.Майкон змінив Алана Патріка.
68 хв.Медики допомогли Банаді і він вже повернувся на поле.
66 хв.Тайсон забиває, але не без допомоги руки Марлоса. Гол справедливо не зараховано.
65 хв.Оце так обрізка у "Шахтаря"! Кривцов подарував м'яч Сіталу, однак той прийняв його не кращим чином. Ковалець ж пробив у дотик неточно.
64 хв."Олександрія" увімкнула пресинг і ледь не змушує Патріка помилитись.
62 хв.Розіграш кутового призвів до незграбного удару головою Сітала.
59 хв.Сітало втрачає м'яч після пасу Лучкевича уперед.
57 хв.Мораес змарнував відмінний навіс Марлоса, пробивши поруч зі стійкою.
55 хв."Гірчичник" Дедечку за підкат ззаду проти Мораеса.
54 хв.Пашаєв нейтралізував прорив Ісмаїлі, після чого Гречишкін невдало пробиває з метрів 30-ти.
52 хв.Який шанс! Мораес міг доводити рахунок до розгромного, але не скористався класним пасом Тайсона.
51 хв.Микицей не дав прострілити Болбату, а Ковалець вдало поборовся на чужій половині.
50 хв.Ще дві подачі з кутового від Марлоса завершились нічим.
48 хв.Тайсон з підбирання вдарив вище воріт.
47 хв.Пашаєв перериває простріл Ісмаїлі - буде корнер.
46 хв.Подвійна заміна в "Олександрії": Микицей і Сітало вийшли замість Стецькова та Поляруса, відповідно.
46 хв.Другий тайм!
45+2 хв.Перерва.
45+1 хв.Тайсон стріляє з-за меж штрафного - Паньків на місці.
45 хв.До першого тайму додано хвилину.
44 хв.Марлос пробиває зльоту, але це легка здобич для Паньківа.
43 хв.Тривала атака "гірників" завершується офсайдом Тайсона.
40 хв.Мораес таки дістався до пасу Марлоса, але м'яч від його грудей йде за лицеву. Паньків накульгує.
38 хв.Шендрик заліз в офсайд, у що сам не вірить.
36 хв.Ковалець порушує правила в атаці.
35 хв.ГОООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 2:0! Мораес замкнув дальню стійку після навісу шведою від Марлоса.
33 хв.З ударом Степаненка Паньків впорався.
32 хв.Гостро! Марлос віддав на Болбата, а той прострілює у воротарський - Дедечко таки не дозволив пробити Мораесу.
30 хв.Степаненко чисто відіграв проти Поляруса.
28 хв.Подача Ісмаїлі до Мораеса не доходить, чим останній дуже незадоволений. Втім і тут суддя фолу зі сторони Шендрика не побачив.
27 хв.Тайсон впав у штрафному - без пенальті.
25 хв.Попередження. Це Стецьков повалив Болбата на газон, а потім з відігрався на м'ячі.
24 хв.Гра рукою від Поляруса не пройшла повз увагу арбітра.
23 хв.Марлос помилився із пасом на Мораеса.
22 хв.Ковалець - в положенні "поза грою".
21 хв.Простріл Лучкевича з лицевої блокується - буде кутовий.
20 хв.Момент! Ковалець відкрився під розрізну передачу Запорожана й вдарив у дотик. М'яч влучає у сітку із зовнішньої сторони.
18 хв.Болбат відповідає своєю втратою.
17 хв.Ковалець запустив у прорив Стецькова, однак тому до Цурікова дуже далеко.
15 хв.Воротарю гостей тим часом потрібна медична допомога.
14 хв.ГОООООЛЛЛ!!! "Шахтар" - 1:0! Марлос прийняв м'яч спиною до воріт, миттю розвернувся та зіграв у стіночку з Тайсоном. Обіграти Паньківа для бразильського українця було справою техніки.
13 хв.Пашаєв б'є здалеку після розіграшу стандарту - прямо в руки Пятову.
12 хв.А жовту катку отримав Кривцов, який у брудному підкаті зніс Лучкевича.
10 хв.Коваленку дістається по ногах від Ковальця.
8 хв.Пройшов дальній пас на Тайсона у штрафний, однак далі цього справа не просунулась.
6 хв.Банада і Дедечко фолять у центрі поля.
4 хв.Лучкевич відгукнувся на закидання з глибини, але не зміг зробити точну скидку на партнера.
3 хв.Моарес підіграв собі рукою при обробці м'яча.
2 хв.Прохід Лучкевича правим флангом зупинили захисники.
1 хв.Стартовий свисток!
Доброго вечора усім! До вашої уваги остання гра 19-го туру УПЛ, в котрій "Шахтар" приймає "Олександрію".

Результати онлайн
Понеділок, 19/08/2019
Час Турнір Господарі Гості
20:00 РПЛ Спартак 2:1 ЦСКА
22:00 АПЛ Вулверхемптон 1:1 МЮ

00:30   "Карпати" продають легіонера за 3,5 млн євро  // Футбол
   23:30   Суркіс назвав трьох талантів, яких "Динамо" точно не продасть  // Футбол
   22:30   "Динамо" зробило командне фото на сезон без Попова (ФОТО)  // Футбол
   21:00   Офіційно. Легенда "Металіста" працюватиме на "Бенфіку"  // Футбол
   20:00   Суркіс поставив важке завдання наставнику "Динамо"  // Футбол
   19:00   Хибний крок. Чому Яремчуку не варто йти в "Галатасарай"  // Блоги та авторські матеріали
   09:48   Екс-легіонер "Динамо" висловив бажання очолити киян  // Футбол
   09:20   Стало відомо, хто покаже матч Ліги Європи "Еспаньйол" - "Зоря"  // Футбол
   09:00   "Шахтар" відпустив двох українців, "Динамо" віддає легіонера, нові клуби Русина та Коноплянки  // Футбол
   08:00   УПЛ насильно поставила матч "Динамо" на незручний час  // Футбол
   06:30   Офіційно. "Шахтар" віддав свого форварда іншому клубу УПЛ  // Футбол
   00:30   Франков розгромив медичну службу "Динамо"  // Футбол
   23:49   Кубок України. "Таврія" та "Верес" йдуть далі, виліт "Гірника"  // Футбол
   23:30   Легіонер "Динамо": Мені потрібна операція, я поза грою  // Футбол
   22:30   "Борнмут" давав 8 млн євро за гравця збірної України  // Футбол
   21:00   Офіційно. Марко Девіч знайшов собі новий клуб (+ФОТО)  // Футбол
   20:00   Українець оформив дубль у чемпіонаті Вірменії (ВІДЕО)  // Футбол
   19:00   Паралельна реальність. Де перебуває власник "Динамо" Ігор Суркіс  // Блоги та авторські матеріали
   17:48   Хавбек "Динамо" просить відпустити його на інший континент  // Футбол
   17:14   На Русина поклав око середняк Прімери  // Футбол
   16:40   Офіційно. Компанія Порошенка стала спонсором "Карпат"  // Футбол
   16:06   Наставник "Вест Хема" сказав все, що думає про Ярмоленка  // Футбол
   15:32   В Україні з'явився новий спортивний канал  // Бокс
   14:58   Наставник "Бешикташа" вимагає підписати Коноплянку  // Футбол
   14:24   Офіційно. Хавбек "Шахтаря" вилетів з гри до кінця року  // Футбол