Конор Вашингтон

Тренер:
Майкл О'Ніл

Заміни:
72 хв  Євген СелезньовРоман Зозуля
76 хв  Сергій СидорчукДенис Гармаш
84 хв  Віктор КоваленкоОлександр Зінченко
Заміни:
68 хв  Джеймі ВордНіал Макгінн
84 хв  Конор ВашингтонДжош Мадженніс

Онлайн трансляція

Україна - Північна Ірландія
90+7 хв.Матч завершено. Слава Богу, ця ганьба нарешті підійшла до кінця. Цензурних слів бракує, щоб описати все, що було сьогодні на полі. Хай там як, але любіть футбол! Він не винен, що ми не вміємо у нього грати...
90+6 хв.Гол! Макгінн добиває м'яч у ворота Пятова. 0:2. Їдьте додому, хлопці
90+4 хв.Жовта картка для Джонні Еванса
90+3 хв.Макнейр грає замість Еванса
90 хв.Арбітр компенсував 6 хвилин
89 хв.Кіпер суперників парирує потужний удар Ярмоленка
87 хв.Жовту картку отримав Даллас
84 хв.Мадженніс грає замість Вашингтона
84 хв.Зінченко виходить замість Коваленка
83 хв.Шевчук прострілює, але до Ярмоленка м'яч не доходить
80 хв.Зараз Україна влаштовує фінальний штурм, але він доволі банальний
76 хв.Коваленко пробиває дуже повз ворота
76 хв.Ще одна заміна в України. Замість Сидорчука грає Гармаш
72 хв.Замість Селезньова грає Зозуля. Справді, а для чого нам два нападники? Ми що, програємо?
71 хв.Коваленко пробиває повз ворота після скидання Селезньова
68 хв.Перша заміна у Північної Ірландії. Макгінн грає замість Ворда
67 хв.Жовта картка Сидорчуку
66 хв.Знаєте, навіть якщо ми сьогодні якимось дивом переможемо, то це буде незрівнянним дивом. Вже більше години ми бачимо жалюгідну, убогу і сіру гру збірної України. Хіба для такого треба було їхати на Євро? Вболіваємо до кінця, та видається, що він вже близько
63 хв.Ворд отримав картку за фол проти Шевчука
60 хв.Матч відновився
58 хв.Арбітр зупиняє гру і веде команди в підтрибунне приміщення. Під таким градом грати у футбол справді неможливо
57 хв.Божевільний футбол зараз показують обидві команди, а на поле падає град!
54 хв.Коноплянка закручує зі штрафного в дев'ятку, але Макговерн на місці
51 хв.Практично дзеркальний момент в України, але різниця в тому, що Селезньов не забив
49 хв.Гол! Гарет Маколі забиває нам головою після банального навісу до штрафного. Рано чи пізно, але за такої гри наших це повинно було статися
48 хв.Селезньов пробиває після подачі Коноплянки, та йому знову бракує влучності. Може, тепловізора подарувати?
46 хв.Другий тайм розпочався під акомпанемент сильного дощу
45 хв.Перший тайм завершено. Поки голів ми не побачили, та й моментів було відверто небагато. Нам потрібні якісь зміни, бо за такої гри ми не переможемо. Перерва
42 хв.Пятов натужно перериває кулаками простріл Девіса
40 хв.Перше попередження в матчі отримав Євген Селезньов
39 хв.Україна зараз відверто програє центр поля
37 хв.А тепер вже Маколі наносить удар просто в руки Пятову
34 хв.Кеткарт зараз завдає відмінного удару після навісу з кутового. Пятов вже нічим не міг допомогти, але снаряд пролетів поруч зі стійкою
30 хв.Офсайд у Пн. Ірландії. Гра відверто заснула і спить так, що аж похропує
27 хв.Серія ударів біля штрафного "зелених" не завершилася нічим. Поки команди показують відверто нудну гру
24 хв.Ракицький завдає першого удару в площину воріт Північної Ірландії. Втім. з дистанції у 30 метрів забити важко навіть в дощ
20 хв.Поки так і не скажеш, що Україна в чомусь переважає свого суперника. Наразі виглядають так, що грають дві вперті команди середньої руки
16 хв.Сидорчук наносить дальній удар після підбирання, але це дуже невлучно
12 хв.Ярмоленко повернувся в захист і п'ятою перервав небезпечну атаку "нортайрішів"
9 хв.Сидорчук перехопив м'яч у Норвуда, але удар заблокував захисник
7 хв.Ярмоленко подав з правої в центр, та це надто сильно
4 хв.Поки Україна відбивається від настирливих "зелених". Даллас пробив здалеку, але Пятов м'яч зафіксував
1 хв.Матч розпочався!
Доброго вечора, шановні вболівальники! Сьогодні збірна України проведе свій другий матч на Євро-2016. Разом з вами слідкувати за матчем проти Північної Ірландії буду я, Ігор Цвик

Результати онлайн
Субота, 13/10/2018
Час Турнір Господарі Гості
16:00 Ліга націй. Словаччина 1:2 Чехія

17:48   ATP Антверпен. Стаховський змусив суперника здатися  // Теніс
   17:14   Двоє гравців "Шахтаря" зацікавили клуб з Ліги чемпіонів  // Футбол
   16:40   Офіційно. Малиновський став кращим гравцем чемпіонату Бельгії  // Футбол
   16:06   Експерт порівняв українських суддів з рогатою худобою  // Футбол
   15:32   Усик: Белью не зможе перемогти того, кого не побачить  // Бокс
   14:58   Суркіс пішов відкритою війною на ФФУ  // Футбол
   14:24   Гассієв: Хочу якомога швидше провести реванш з Усиком  // Бокс
   13:50   Гравець збірної України розповів, як його викинули з "Динамо"  // Футбол
   13:16   УХЛ. 11 тур. "Донбас" знову розбив "Крижаних Вовків"  // Хокей
   12:42   Шевченко назвав імена лідерів збірної України  // Футбол
   12:08   Суперліга. "Дніпро" переміг "Одесу", "Мавпи" програли "Запоріжжю"  // Баскетбол
   11:40   Зінченко: Збірна України надалі буде помилятися  // Футбол
   11:12   Леоненко не залишив від збірної України мокрого місця  // Футбол
   10:44   Фанати "Альбасете": Тільки Зозуля б'ється за наш клуб  // Футбол
   10:16   Суркіс: Деякі воїни АТО грають краще, ніж футболісти "Динамо"  // Футбол
   09:48   Зозуля: Був шокований, коли побачив умови солдат на передовій  // Футбол
   09:20   Офіційно. Суперник України у Лізі націй залишився без наставника  // Футбол
   09:00   "Динамо" хоче виграти ЛЧ і продає легіонера, грандіозний успіх українського тенісу  // Футбол
   08:00   Фред принизив Україну на офіційному сайті "Манчестер Юнайтед"  // Футбол
   06:30   Гладкий продовжує гольові подвиги в Туреччині (ВІДЕО)  // Трибуна
   00:30   Хавбек "Динамо": Наше завдання - виграти Лігу чемпіонів  // Футбол
   22:30   "Динамо" отримало дві великі пробоїни  // Футбол
   21:38   Ліга чемпіонів. "Мотор" здобув першу перемогу в групі  // Інші види
   21:28   ATP Антверпен. Стаховський стартував з перемоги  // Теніс
   21:00   Гравці "Шахтаря" визначилися з тим, чи підтримують вони українську армію (+ФОТО)  // Футбол
   20:00   Воротар "Динамо" - про кризу у київському клубі  // Футбол
   19:00   Народження нової зірки. Чи стане Ястремська першою ракеткою світу  // Теніс
   13:50   Зінченко виконав танець у стилі Майкла Джексона (ВІДЕО)  // Футбол
   13:16   НБА. Молодий українець став гравцем "Вашингтон Візардс" (+ФОТО)  // Баскетбол
   12:30   WTA Гонконг. Ястремська виграла турнір у неймовірному фіналі  // Теніс
   12:08   УХЛ. 9 тур. "Донбас", "Кременчук" та "Дніпро" здобули перемоги  // Хокей
   11:40   Наставник Чехії сказав все, що думає про збірну України  // Футбол
   11:12   Ярмоленко: Коли ми ще так чудово грали проти грандів?  // Футбол