Роберт Левандовскі

Тренер:
Адам Навалка

Заміни:
73 хв  Олександр ЗінченкоВіктор Коваленко
92 хв  Роман ЗозуляАнатолій Тимощук
Заміни:
46 хв  Пьотр ЗелінскіЯкуб Блащиковскі
71 хв  Бартош КапусткаКаміль Гросіцкі
93 хв  Аркадіуш МілікФіліп Стажинські

Онлайн трансляція

Україна - Польща
90+3 хв.Лунає фінальний свисток. Закінчується наш сором. Жодного забитого голу та п'ять пропущених. Повний провал! Україна програє і третю гру! Всім спасибі, шануйтеся. До нових зустрічей!
90+2 хв.Браво, Михайло Фмоенко. Анатолій Тимощук, опорник, міняє на полі єдиного форварда Романа Зозулю!
90+2 хв.Намагалися Коноплянка та Коваленко розіграти до останньго, але без шансів.
90+1 хв.Головний арбітр компенсував 3 хвилини.
89 хв.Втомлена збірна України намагається, не скільки влаштувати штурм воріт, скільки не пропустити другий гол.
86 хв.Як? Це неймовірно. Бутко та Коваленко обвели пів складу Польщі і Богдан віддавав передачу на 11 метрів, але Криховяк звів усі зусилля українців нанівець.
84 хв.Потужно пробив Ярмоленко, але кіпер поляків впіймав шкіряного.
82 хв.Ротань! Пробив Руслан потужно, але Фабіанські на висоті. Ах, як же було близько до голу.
81 хв.Останні десять хвилин збірної України на Євро! Михайле Івановичу, заміни будуть? Поляки легко справляються з нашими атаками.
80 хв.Зозуля пробивав у незахищений кут воріт поляків, але голу нема.
78 хв.Хачеріді перервав підступну передачу Левандовського, яка виводила Гросіцкі сам на сам із Пятовим, але там був офсайд.
75 хв.Мілік міг робити рахунок 0:2 після подачі Гросіцкі, але щастя на нашій стороні.
72 хв.Зінченко! Гарно загострювали українці, а Зінченко спробував скористатися сумбуром в обороні поляків, проте із зручно становища пробив вище. Також у цьому моменті арбітр повинен був призначати пенальті за фол на Зозулі!
69 хв.Без небезпеки на футбольному полі. Точиться гостра боротьба.
66 хв.Давить збірна України, але ніяк не може завдати удару, який би створив проблеми полякам.
63 хв.Як же так? Зозуля пасує на Ярмоленка, той дає передачу на Коноплянку, а той із вигідної позиції б'є по горобцям.
62 хв.Небезпечно було біля воріт поляків, але ніхто не завдав акцентованого удару. Згодом пробивав Зінченко, але мимо.
59 хв.Наче інша збірна України вийшла на другий тайм. Нічого не вдається підопічним Фоменка.
56 хв.Посипалася збірна України. Капустка вибігав віч-на-віч з Пятовим, але пробив повз ворота.
54 хв.Гол! Україна знову пропускає! Свіжий Блащиковскі відкриває рахунок в грі.
52 хв.Дещо забрали ініціативу підопічні Навалки, але наші дуже добре грають у відборі.
49 хв.Коноплянка робив подачу в штрафний майданчик, яка знайшла голову Зінченка, проте Олександр пробив вище.
46 хв.Стартував другий тайм!
45 хв.Кінець першого тайму, який виявився дуже цікавим та багатим на моменти. Відпочиваймо!
45 хв.Йодловєц пробивав по воротах Пятова, але Андрій легко впорався.
44 хв.Ярмоленко та Федецький протягнули атаку через правий фланг, але останній зробив занадто невдалий простріл.
42 хв.Багато боротьби на полі, але наразі арбітр карає тільки українців. Полякам дозволено роби все.
39 хв.Коноплянка. Півгодини тягнув Євген шкіряного, хоча міг пробивати сам. Врешті-решт віддав пас на Бутка, але той жахливо прострілив у штрафну.
38 хв.Ще одна жовта карточка. На цей раз для Кучера, хоча дуже сумнівна.
37 хв.Ох, як гостро було біля воріт поляків, але простріл Ярмоленка ніхто не замкнув.
37 хв.Без будь-яких змін на футбольному полі. Україна далі контролю гру.
33 хв.Активно пресингують поляки, але наші контролюють шкіряного на своїй половині поля.
30 хв.Коноплянка пробивав здалеку, але м'яч летів повз і Фабіанскі все контролював.
28 хв.Розкуто почуваються наші футболісти. Після прекрасно старту, команди Навалки на полі немає.
25 хв.Перша жовта картка для Ротаня за зрив атаки. Все справедливо.
24 хв.Поляка намагаються перехопити ініціативу, але наразі підопічні Фоменка стараються грати першим номером.
21 хв.Левандовські! Спокійно обробив поляк шкіряного в штрафній українців і пробив повз, але арбітр "вмудрився" вигадати ще й кутовий.
20 хв.Збірна України досить гарно грає першим номером, але не вистачає успіху на завершальній фазі.
17 хв.Ярмоленко??? Яка АПЛ??? Як Андрій промахнувся?? Вийшов віч-на-віч, шкіряний під лівою ногою, проте наш вінгер не поцілив у дальній кут воріт поляків.
16 хв.Цікавий момент був. Арбітр міг призначати пенальті у ворота поляків за фол на Ярмоленку, але одинадцятиметрового немає.
15 хв.Непогано комбінують наші футболісти на підступах до штрафної поляків, але наразі не більше.
12 хв.Трішки заспокоїлася гра, хоча "синьо-жовті" повністю все контролюють.
9 хв.Зінченко виходив віч-на-віч, але Фабіанскі відбив удар Романа. Ярмоленко добивав, проте голкіпер поляків на висоті.
8 хв.Затиснула Україна поляків, але простріли з обох флангів не досягли успіху.
5 хв.Ярмоленко цікаво закидав у штрафну поляків, але маленький Зозуля не виборов шкіряного.
4 хв.Україно, агов!!! Левандовські з убивчої позиції пробачив нашу збірну!
3 хв.Пятов! Уже довелося вступити в гру кіперу українців. Мілік пробивав у ближній кут, але воротар виручив, а Хачеріді вибив ножицями.
1 хв.Матч розпочався!
Доброго дня, шановні вболівальники! Запрошуємо Вас підтримати збірну України в останньому матчі на Євро-2016. Так, гра нашої команди не витримує жодної критики, однак потрібно підтримати своїх співвітчизників у матчі честі. Сьогодні нашим суперником буде грізна Польща. Текстову трансляцію гри проведу я, Михайло Гема!

00:30   Гвардіола дасть шанс Зінченку  // Футбол
   23:56   АПЛ. 2 тур. "Ліверпуль" переміг "Кристал Пелас", розгром від "Ман Сіті"  // Футбол
   23:39   Серія А. 1 тур. "Аталанта" познущалась з "Фрозіноне", "Ювентус" вигриз перемогу у "К'єво"  // Футбол
   23:17   Прімера. 1 тур. "Валенсія" і "Атлетіко" розписали мир, "Барселона" та "Реал" починають без втрат   // Футбол
   23:03   РПЛ. 4 тур. "Динамо" М розгромило "Уфу", перемоги "Зеніта" і "Локомотива"   // Футбол
   22:51   WTA. Нью-Хейвен. Ястремська перемогла американку і вийшла в друге коло  // Теніс
   22:30   Сачко не шукає легких шляхів для "Ворскли"  // Футбол
   21:00   Шовковський може отримати тренерську роботу  // Футбол
   20:00   Лідер "Аякса": Ми не фаворити в грі з "Динамо"   // Футбол
   19:00   Лідер "Динамо" став кращим в 5 турі УПЛ  // Футбол
   17:48   Експерт: Гра "Динамо" проти "Славії" - це військові дії  // Футбол
   17:37   Чорний піар. Чому канал "Футбол" жорстко мочить "Зорю"  // Блоги та авторські матеріали
   17:16   Зінченко має два варіанти продовження кар'єри  // Футбол
   16:17   Алієв: Поїду грати в Росію за хороші гроші  // Футбол
   15:46   WTA. Нью-Хейвен. Ястремська пробилась в основну сітку   // Теніс
   15:14   Шевченко візьме в збірну гравця з Іспанії  // Футбол
   14:13   Вигнанець "Динамо" може перейти в "Панатінаїкос"  // Футбол
   13:49   Українець забив дебютний гол в Данії (ВІДЕО)  // Футбол
   13:18   Луніна хоче ще один іспанський клуб  // Футбол
   12:52   Леоненко: "Шахтарю" навмисне не дають пенальті  // Футбол